AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Tomáš Dostál - šéftréner Golem

Vzdelanie:
FTVŠ UK – trénerstvo ľadový hokej, fitnes tréner III. triedy

Špecializácia:
Bývalý vrcholový športovec. Venuje sa formovaniu postavy, redukcii hmotnosti, rozvoju kondičných schopností, odstraňovaniu disbalancií získaných jednostranným zaťažovaním pri vrcholovom športe, alebo zamestnaní. Pri cvičení používa najmodernejšie pomôcky, aquahit, bosu, balančné dosky , trx, roll, pilous, flexibar, rebríky, prekážky - tréning s vyššou koordinačnou náročnosťou - core stabilization. Pri tréningu aplikuje znalosti a metódy získané z odborných kurzov a školení.

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš je bývalý vrcholový športovec, majster slovenska v ľadovom hokeji juniórskej kategórie za Slovan Bratislava . Svoju hráčsku kariéru ukončil vo veku 25. rokov v extraligovom mužstve Zvolena. Po ukončení FTVŠ-UK v roku 2001 sa začal profesionálne venovať trénerstvu ľadového hokeja a stal sa interným trénerom vo fitnescentre Golem. Počas 4 rokov úspešne trénoval kategórie dorastu a juniorov na pozícii hlavného trénera, s ktorými dosiahol dva postupy z prvej ligy do extraligy a stabilizáciu týchto mužstiev v extralige. V mužstvách sa venoval trénigovému procesu a kondičnej príprave hráčov. Počas svojej 10 ročnej praxe získal množstvo poznatkov o vrcholovom tréningu a strave, ktorú prispôsobuje každému klientovi. Tomáš sa venuje formovaniu postavy, redukcii hmotnosti, rozvoju kondičných schopností, odstraňovanie disbalancií, získaných jednostranným zaťažovaním pri použití najmodernejších pomôcok, aquahit, bosu, balančné dosky , trx, roll, pilous, flexibar, tréning s vyššou koordinačnou náročnosťou - core stabilization. Cvičenia strečingové, mobilizačné a stabilizačné. Asistovaný strečing.

Kontakt:

+421 905 235 354, tomas.dostal@golemtrener.sk

 



 
Mgr. Michal Bezecný - Hlavný tréner

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu

Špecializácia:
Redukcia hmotnosti a vyformovanie postavy. Úprava jedálnička. Odstránenie zdravotných problémov spôsobených sedavým zamestnaním. Ako bývalý vrcholový športovec využíva svoje skúsenosti a poznatky pri kondičnej príprave športovcov rozličnej výkonnosti.

Mohlo by Vás zaujímať:
Michal má niekoľkoročné skúsenosti ako osobný tréner v Goleme a je Vám k dispozícii pri redukcii hmotnosti a vyformovaní postavy. Pomôže Vám upraviť jedálniček a odstrániť stravovacie zlozvyky. Poznatky získané na niekoľkých odborných školeniach využíva pri odstraňovaní zdravotných problémov zapríčinených sedavým zamestnaním. Ako bývalý vrcholový športovec a absolvent FTVŠ UK využíva svoje skúsenosti a poznatky pri kondičnej príprave športovcov rozličnej výkonnosti a v prípade potreby spolupracuje s fyzioterapeutom. Michal sa taktiež venuje trénovaniu detí a mládeže, s ktorým má dlhoročnú prax ako hokejový tréner.

Kontakt:

+421 911 228 434, michal.bezecny@golemtrener.sk



 
Boris Krakovský

Vzdelanie:
Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry – tréner 2.stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji. Medzinárodný kurz plavčík – záchran&aa

Špecializácia:
Redukcia váhy a chudnutie, formovanie postavy, naberanie aktívnej svalovej hmoty, zlepšenie kondície a celkovej pohyblivosti. Vypracovanie tréningových a diétnych plánov podľa možnosti a schopností klientov. Odstraňovanie svalových disbalancií, Funkčný tréning

Mohlo by Vás zaujímať:
Pod Borisovým dohľadom získate nie len motiváciu k lepším výsledkom, ale taktiež sa naučíte správnym pohybovým a stravovacím návykom, aby ste si svoju dokonalú postavu udržali aj naďalej. Tréningy pod jeho vedením sú vhodné pre mužov i ženy. V Goleme Vám taktiež pomôže s odstránením svalovej nerovnováhy, bolesti spôsobenej jednostranným zaťažením a sedavým zamestnaním, pomocou najmodernejších metód a princípov. Je certifikovaným trénerom vo viacerých oblastiach: závesné systémy, BOSU, CORE (Hlboký stabilizačný systém),SM systém, Roller mobility, Cvičenie v tehotenstve a po pôrode, Dynamický strečing, Kettlebell, Drep...

Kontakt:

+421 915 905 259, boris.krakovsky@golemtrener.sk

 



 
Mgr. Michal Haršányi

Vzdelanie:
FTVŠ

Špecializácia:
Michal má dlhoročné skúsenosti ako hráč ľadového hokeja. Poradí Vám pri tvorbe telesnej kondície a fyzickej zdatnosti. Pri tréningoch využíva najmodernejšie pomôcky ako TRX, flexibar, aquahit, bosu, overball, roll, thera-band.

Mohlo by Vás zaujímať:
Michal je vrcholový športovec ktorý hrával v kategóriách dorast a junior extraligu za slovan a iné extraligové tými.Počas hokejovej kariéry získal veľa skúseností s tréningami na rôznych špeciálnych pomôckach ako sú napríklad balančné pomocky (fitlopta , bosu,aquahit atď)dalej aj TRX , na ktorých niekoľko rokov trénoval.Rok pôsobil ako asistent trénera hráčov 6.ročníka -HK Ružinov.Má licenciu 1. stupňa trénerstva fitness a kulturistika, ako aj trénera ľadového hokeja.

Kontakt:

+421 903 282 648, michal.harsanyi@golemtrener.sk



 
Mgr. Jaroslav Nosko

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu: učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo , špecializácia atletika

Špecializácia:
Jaro sa špecializuje na redukciu váhy, formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, rozvoj kondičných a koordinačných schopností. Poskytuje odborné poradenstvo, vypracovanie špecializovaných tréningových a stravovacích plánov vychádzajúcich z individuálnych požiadaviek a cieľov klienta. Zameriava sa na rehabilitáciu pri bolestiach a zraneniach chrbta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Jaro je bývalý vrcholový športovec. Vrhal guľou a diskom a v juniorských kategóriach zbieral medailové umiestnenia. Po ukončení športovej kariéry sa začal venovať aktívne trénovaniu vo fitness. Počas svojej 10-ročnej trénerskej praxe odtrénoval desiatky spokojných klientov a tisícky tréningov s nimi. Jarovou prioritou je neustále vzdelávanie sa, čoho výsledkom je absolvovanie viac ako 30-tich odborných školení a kurzov, z ktorých nadobudnuté znalosti využíva vo svojom tréningovom procese ( napr.: SM-systém, Akrální koaktivace pro sport I, II, BOSU, CORE, Cvičenie v tehotenstve a po pôrode, Dynamický strečing, Kettlebell a mnoho ďalších..)

Kontakt:

+421 903 763 615, jaroslav.nosko@golemtrener.sk



 
Tomáš Jakubovie

Vzdelanie:
FTVŠ UK –Trénerstvo- kondičný tréner, Tréner 1. stupňa kulturistiky, fitness a silového trojboju

Špecializácia:
Študent fakulty telesnej výchovy a športu, špecializácia kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. Tomáš by Vám mohol pomôcť s rozvojom kondičných a koordinačných schopností. Vie poradiť v smere stravovacích návykov, či už redukcie hmotnosti, redukcie tuku alebo naberania svalovej hmoty a formovania postavy. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX, Bossu, Overball a iné.

Kontakt:

+ 421 907 324 566,   tomas.jakubovie@gmail.com



 
Jakub Hrubovský

Vzdelanie:
FTVŠ-UK BA -Šport a zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy

Špecializácia:
Jakub sa od 8 rokov venuje futbalu, no v súčasnosti sa aktívne venuje vzpieraniu. Počas svojho štúdia nadobudol mnoho poznatkov v oblasti fitness spojené so zdravým životným štýlom, ktoré sa snaží zdokonaľovať. Vo svojom tréningu využíva pomôcky ako foam roller, trx, bosu, fitball, balančné dosky a iné. Pomôže Vám k redukcii hmotnosti, naberaniu svalovej hmoty, odstráneniu svalovej dysbalancie a k zlepšeniu celkového vzhľadu tela. Poradí Vám taktiež v oblasti zdravého stravovania a zostavení jedálneho lístka.

Kontakt:

0919 050 022, jakub.hrubovsky@golemtrener.sk



 
Marek Gajdács

Vzdelanie:
Študent FTVŠ – kondičný tréner, Kondičný tréner 1. kvalifikačného stupňa

Špecializácia:
Poradí a pomôže vám pri redukcii hmotnosti, naberaní svalovej hmoty, formovaniu správneho držania tela a odstránenie bolesti chrbta pri sedavom zamestnaní. Poradí vám v oblasti zdravého stravovania. V tréningovom procese sa zameriava na rozvoj silových, rýchlostných, vytrvalostných, rovnováhových schopností podľa potreby klienta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Marek sa venuje futbalu od svojich 6 rokov, v súčasnosti sa aktívne venuje futsalu, kde pôsobí ako hráč v slovenskej extralige, stabilný hráč slovenskej reprezentácie a je účastníkom Európskej ligy majstrov v malom futbale. Počas štúdia na FTVŠ UK nadobudol mnoho skúseností, čo sa týka kondičného, silového, vytrvalostného tréningu. Zúčastňuje sa rôznych kurzov a školení. Venoval sa trénovaniu detí a mládeže vo futbalovom klube FC Akadémia Petržalka , kde pôsobil ako asistent trénera.

Kontakt:

0901 710 259 , marek.gajdacs@golemtrener.sk



 
Dávid Horňák

Vzdelanie:
FTVŠ UK – Kondičný tréner.

Špecializácia:
Redukcia telesnej hmotnosti, kompenzácia jednostranného zaťaženia založená na poznatkoch z anatómie, naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy, zvýšenie pohyblivosti a základy zdravého stravovania. Využitie pomôcok ako expander, fit lopta, thera-band, miniband ...

Mohlo by Vás zaujímať:
Dlhoročné skúsenosti z oblasti športových hier (bývalý výkonnostný hráč futbalu), v súčasnosti získavanie vedomostí najmä z katedry šp. kinantropológie, atletiky na FTVŠ UK a od hlavných trénerov GOLEM CLUBU.

Kontakt:

+421 918 465 487, david.hornak@golemtrener.sk 



 
Šimon Chudý

Vzdelanie:
FTVŠ

Špecializácia:
Šimon vám poradí pri formovaní postavy, redukcii tuku a naberaní svalovej hmoty. Taktiež vám pomôže s rozvojom výbušných, rýchlostných a silových schopností. Využíva svoje schopnosti a znalosti, ktoré nadobudol v rôznych oblastiach športu, ktorým sa aktívne venoval. Pri tréningu využíva stabilizačné pomôcky, expandery a frekvenčné rebríky.

Mohlo by Vás zaujímať:
Šimon sa aktívne venuje športu už od detstva. Venoval sa atletike, pri ktorej sa zúčastnil Majstrovstiev Slovenska, podobne ako aj v armwrestlingu. Momentálne sa venuje malému futbalu, kde sa prebojoval na Európsku ligu majstrov. Pri rôznych typoch športu nadobudol skúsenosti, z ktorých teraz čerpá pri tréningoch. Zúčastňuje sa rôznych kurzov a školení ohľadom nových vedomostí.

Kontakt:

+421 949 261 311, simon.chudy@golemtrener.sk



 
Mgr. Adam Pipíška

Vzdelanie:
Tréner II. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji (SAKFST) Tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji (SAKFST)

Špecializácia:
Adam sa špecializuje na formovanie postavy: tréningy zamerané na budovanie svalovej hmoty, či chudnutie. Naučenie optimálnej techniky prevedenia cvikov, efektívne využívanie svalových partii počas tréningu, intenzifikačné techniky a pochopenie logiky za zvolenými metódami. Pomôže zorientovať sa v užívaní výživových doplnkov pre oblasti fitness a zdravia. Pri svojej práci využíva poznatky založené na vedeckej báze, na základe ktorých poradí rovnako efektívne začiatočníkom, ako aj skúseným cvičencom. Svojim klientom taktiež poskytuje tvorbu jedálničkov na mieru zohľadňujúcich individuálny (zdravotný) stav v spolupráci so športovým lekárom.

Mohlo by Vás zaujímať:
Víťaz Protidrogovej ligy vo volejbale za VKP Bratislava.

Kontakt:

+421 904 244 350, adam.pipiska@golemtrener.sk



 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M