AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

Výsledky GOLEM FUN DAY 2015!
Pridané: 15.06.2015

 

Rozpálené tela, skvelé výkony a kopa zábavy...ďakujeme, že Vás horúčavy neodradili a užili ste si to s nami! Vidíme sa na Golem Fun Day 2016!

Prinášame výsledky GOLEM FUN RUN (TU) a GOLEM CHALLENGE.

Galériu fotiek prinesieme v najbližších dňoch (nájdete na našej FB).

                               GOLEM FUN DAY CHALLENGE 2015  
    KVALIFIKÁCIA MUŽI  
č.pretekára Priezvisko  Meno Čas Umiestnenie
42 Lajprík Martin 6:02 1.
24 Tóth Erik 6:12 2.
3 Červenka Pavol 6:22 3.
40 Balatsoukas Dyonysis 6:57 4.
11 Mráz Tibor 6:58 5.
7 Hritz Róbert 7:03 6.
41 Toth Zsolt 7:23 7.
32 Kalina Roman 7:34 8.
36 Ivan Radoslav 7:42 9.
30 Országh Denis 7:43 10.
22 Šimonič Patrik 7:44 11.
27 Rybanský Róbert 7:45 12.
2 Bobek Martin 8:00 13.
38 Halaj Matej 8:01 14.
14 Paška Peter 8:05 15.
10 Miladinovič Daniel 8:11 16.
18 Šavel Daniel 8:39 17.
37 Bodnár Miroslav 8:42 18.
35 Nedbal Adam 8:48 19.
29 Švantner Ondrej 8:53 20.
23 Záhradník Milan 9:14 21.
17 Saitz Boris 10:34 22.
33 Jankovich Tomáš 10:47 23.
8 Kotúč Peter 11:01 24.
31 Stanko Lukáš 11:25 25.
9 Krakovský Boris 11:42 26.
26 Nagy Štefan 11:44 27.
1 Bachratý Tomáš 12:04 28.
12 Nedorost Pavol 12:05 29.
6 Hausner Alex 12:23 30.
5 Gucký Filip 12:54 31.
4 Duchoň Dominik 13:25 32.
39 Paulen Juraj Nedokončil  
         
    KVALIFIKÁCIA ŽENY  
č.pretekára Priezvisko  Meno Čas Umiestnenie
15 Perlácová Martina 6:00 1.
16 Račková  Lucia 6:01 2.
19 Szpeváková Lívia 9:06 3.
34 Flanderová Veronika 9:08 4.
28 Sýkorová Martina Nedokončila  
13 Páleniková Lenka Nedokončila  
         

 

                                              GOLEM FUN DAY CHALLENGE 2015
    FINÁLE MUŽI    
č.pretekára Priezvisko  Meno Čas Umiestnenie
24 Tóth Erik 6:10 1.
11 Mráz Tibor 6:56 2.
42 Lajprík Martin 7:41 3.
40 Balatsoukas Dyonysis 7:55 4.
3 Červenka Pavol 8:52 5.
27 Rybanský Róbert 8:53 6.
32 Kalina Roman 9:16 7.
7 Hritz Róbert 9:21 8.
36 Ivan Radoslav 9:42 9.
30 Országh Denis 10:02 10.
41 Toth Zsolt 10:54 11.
22 Šimonič Patrik 11:05 12.
         
    FINÁLE ŽENY    
         
č.pretekára Priezvisko  Meno Čas Umiestnenie
16 Račková  Lucia 8:13 1.
15 Perlácová Martina 9:15 2.
19 Szpeváková Lívia 11:19 3.
34 Flanderová Veronika 11:20 4.
 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M