AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
EUROVEA
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI
Bc. Patrik Viša - hlavný tréner

Vzdelanie:
FTVŠ – UK, kondičný tréner a tréner 1.stupňa v kulturistike

Špecializácia:
Študent fakulty telesnej výchovy a športu špecializácia kondičný tréner vo vrcholovom športe.V minulosti bol aktívny športovec, hráč basketbalu zaradený aj do juniorského reprezentačného výberu SR.

Mohlo by Vás zaujímať:
V Goleme Vám Patrik poradí v oblasti zdravej výživy a pomôže Vám upraviť stravovacie návyky. Špecializuje sa na budovanie svalovej hmoty, formovanie postavy odbúravanie telesného tuku, spevnenie stredu tela, zlepšenie hlbokého stabilizačného systému pomocou balančných pomôcok a rozvoj všeobecnej sily pomocou funkčného tréningu. Tiež pomôže pri rozvoji kondičných schopností.

Kontakt:

+421 910 901 883, patrik.visa@golemtrener.sk 
Mgr. Michal Fajták

Vzdelanie:
FTVŠ UK – špecializácia fitness

Špecializácia:
Fitnes, formovanie postavy, redukcia hmotnosti, stravovanie a zlepšenie kondície

Kontakt:

+421 908 839 121, michal.fajtak@golemtrener.sk 
Mgr. Andrej Holík

Vzdelanie:
FTVŠ UK - športový manažment

Špecializácia:
ľadový hokej

Mohlo by Vás zaujímať:
Andrej je profesionálnym športovcom v ľadovom hokeji. Počas dlhoročnej hokejovej praxe sa stretol s rôznymi tréningovými procesmi. Získal veľa skúseností s tréningami so špeciálnymi pomôckami ako fitlopta, bosu, trx, kettlebells a iné. Špecializuje sa na rozvoj silových, kondičných a koordinačných schopností. Pomôže s redukciou hmotnosti, formovaním postavy, správnym držaním tela.

Kontakt:

+421918130253, andrej.holik@golemtrener.sk 
Tomáš Lovecký

Vzdelanie:
študent FTVŠ

Špecializácia:
Tomáš je študentom FTVŠ UK ktorý počas svojej športovej kariéry získal skúsenosti či už amatérskych alebo vrcholových športovcov. Je absolventom niekoľkých školení a pomôže vám splniť vaše očakávania ako sú redukcia hmotnosti, správne držanie tela.

Kontakt:

 0911 415 244, tomas.lovecky@golemtrener.sk

  
Filip Kušev

Vzdelanie:
FTVŠ UK

Špecializácia:
Poradenstvo v oblasti racionálnej a športovej výživy, silový tréning, formovanie postavy a redukcia hmotnosti.

Služby:
Filip Vám rád poradí v oblasti racionálnych smerov stravovania, ako je vegetariánstvo, či paleodiéta. Taktiež poskytne rady ohľadom športovej výživy a jej doplnkov. V tréningu sa zameriava na rozvoj silových schopností tradičnými metódami s využívaním prvkov silového trojboja a vzpierania. Tiež sa zameriava na formovanie postavy a redukciu hmotnosti.

Kontakt:

0907 913 738, filip.kusev@golemtrener.sk 
Norbert Ambroš

Vzdelanie:
FTVŠ UK

Špecializácia:
Šport a zdravie, poradenstvo v oblasti zdravej výživy, redukcia hmotnosti, formovanie postavy, zvyšovanie silových a kondičných schopností.

Služby:
Študent FTVŠ špecializácia šport a zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy. Špecializácia: Norbert vám v Goleme poradí ohľadom zdravej výživy, zameriava sa na redukciu hmotnosti, formovanie postavy, zvyšovanie kondičných a silových schopností pre rôzne vekové a zdravotné skupiny klientov. Bude vás viesť k uvedomeniu si potreby pravidelnej pohybovej činnosti ako súčasti životného štýlu.

Kontakt:

0902 813 375, norbert.ambros@golemtrener.sk 
Bc . Michal Studenič

Vzdelanie:
FTVŠ - UK, Kondičný tréner a výživový poradca

Špecializácia:
Poradenstvo a tvorba stravovacích plánov, formovanie postavy, redukcie tuku a naberanie svalovej hmoty. Michal Vám pomôže v oblasti správneho držania tela, rozvoji kondičných a koordinačných schopností. Venuje sa súťažne naturálnej kulturistike kde získal veľa skúseností a vedomostí ako správne tvarovať ľudské telo.

Kontakt:

+421 915 366 548, michal.studenic@golemtrener.sk 
Mgr. Ivan Feneš

Vzdelanie:
FTVŠ UK

Špecializácia:
Ivan je tréner s 15 ročnou trénerskou praxou vo vrcholovom športe. Venuje sa funkčnému tréningu,formovaniu postavy, redukcii hmotnosti, rozvoju kondičných a koordinačných schopností.

Kontakt:

Tel: 0905/119266, ivan.fenes@golemtrener.sk

  
Leo Levický

Vzdelanie:
FTVŠ UK - učiteľstvo telesnej výchovy, tréner vo vrcholovom športe

Špecializácia:
poradenstvo v oblasti zdravej a športovej výživy, suplementácia, rozvoj silových, kondičných a koordinačných schopností, tvarovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, redukcia tuku, kondičná príprava pre športovcov v súťažnom i mimosúťažnom období

Mohlo by Vás zaujímať:
Počas svojej športovej kariéry a dlhoročnej futbalovej praxe, som sa stretol s veľkým množstvom rôznych tréningových procesov a metód, získal som veľa skúsenosti, ktoré môžem využiť v trénerskej praxi. V tréningu preferujem rozvoj silových schopností tradičnými metódami, najmä tréningy s voľnými váhami. Zakladám si na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Kontakt:

+421 944 698 376, leo.levicky@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M