AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Pilates Medical

Väčšina športuchtivej verejnosti isto vie, že pilates je systém cvičenia, pri ktorom je skombinovaná duchovná orientácia a špecifické dychové cvičenia z jogy s telesnými cvičeniami z rôznych športov. Zakladateľom je Joseph Hubertus Pilates (9.12.1883 – 9.10.1967) pochádzajúci z nemeckého Mönchengladbachu.

Postupom rokov mnohí odborníci z rôznych oblastí zdokonaľovali a rozšírili tieto metódy na úrovni lekárskych prvkov. Do vývoja sa postupne zapojili stovky a stovky pracovníkov medicíny, ale aj fyzioterapeuti, či športoví a kondiční experti. Postupne sa z toho vyvinul odbor či špecializácia Pilates Medical. Dnes už ide o celosvetovo uznávaný a odborníkmi rešpektovaný terapeutický systém špeciálnych rehabilitačných cvičení, ktoré sú zamerané na prevenciu a liečbu porúch pohybového aparátu u ľudí ktorejkoľvek vekovej kategórie. Špecializácia sa delí na viacero podskupín, kde sa zaraďujú deti do prvého roku života, predškolské deti, mládež, dospelí a športová verejnosť a budúce mamičky.

Pilates Medical napomáha odblokovaniu nepríjemných bolestí, doslova zázračne spevňuje svalstvo, opakovaným cvičením účastníci nadobúdajú primeranú kondíciu, začínajú mať radosť z pohybu a športových aktivít. U mnohých ľudí sa táto cielená aktivita, ktorej prvým zmyslom je odstránenie neznesiteľných bolestí, neskôr stáva samozrejmou súčasťou každodenného života a dokonca až ich životnou filozofiou.

Naväzujúce novinky

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M