AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Róbert Hritz - Hlavný tréner

Vzdelanie:
FTVŠ-UK BA, Trénerstvo a učiteľstvo, špecializácie fitness, kulturistika a silový trojboj

Špecializácia:
Kondičný tréner

Mohlo by Vás zaujímať:
Róbert sa zameriava na rozvoj koordinačných a kondičných schopností ako aj objemový tréning a redukciu telesnej hmotnosti, vypracovanie stravovacích plánov o konzultácie ohľadom správnej výživy. V mladosti sa venoval gymnastike a futbalu. Momentálne študuje na Univerzite Komenského v BA ako Kondičný tréner kde sa zúčastňuje rôznych školení seminárov a prednášok od medzinárodne uznávaných odborníkov. Rád prináša do tréningov niečo nové a snaží sa vyhýbať stereotypom a sústredí sa na formovanie Vašej vysnívanej postavy upevňovanie zdravia a prevenciu proti zraneniam.

Kontakt:

0917 169 594, robert.hritz@golemtrener.sk 
Mgr. Tomáš Dzian

Vzdelanie:
FTVŠ – špecializácia trénerstvo, hovorí anglicky

Špecializácia:
Fitness, kondičné trénerstvo vo futbale, v oblasti bojových športov – box, thai box

Kontakt:

+421 917 349 704, tomas.dzian@golemtrener.sk 
Mgr. Richard Horňák

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK- špecializácia kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
Hlavné zameranie kladie na funkčný tréning, na zlepšenie kondície a zdravotného stavu, redukciu hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, odstraňovanie disbalancií a poradí vám aj s úpravou jedálneho lístka. V tréningu využíva rôzne moderné pomôcky ako aquahit, nestabilné plošiny, trx, roll, flowin, kettlbell s dôrazom na zdravotne správne vykonanie pohybov. Spolu so strečingovými, mobilizačnými a stabilizačnými cvičeniami ponúka klientom komplexnú starostlivosť. Pre náročnejších športovcov ponúka tréningy zamerané na rozvoj kondičných schopností.

Mohlo by Vás zaujímať:
Richard Vám pomôže s rozvojom kondičných schopností, formovaním postavy, redukciou hmotnosti a naučí Vás základné princípy funkčného tréningu.

Kontakt:

+421 914 240 057, richard.hornak@golemtrener.sk 
Mgr. Ivan Kriško

Vzdelanie:
FTVŠ UK – učiteľstvo telesnej výchovy a šport a zdravie

Špecializácia:
Vo svojom tréningovom procese sa zameriava na rozvoj pohybových schopností - sila, rýchlosť, vytrvalosť a koordinačné schopnosti. Okrem iného sa venuje formovaniu postavy, naberaniu svalovej hmoty, vzpieračským technikám ako aj poradenstvu v oblasti racionálnej výživy. Prostredníctvom nadobudnutých vedomostí pomáha svojim klientom odstraňovať bolesti chrbta, disbalancie spôsobené športovou špecializáciou alebo zlými pohybovými stereotypmi v dôsledku sedavého zamestnania. Pod jeho vedením si zlepšíte telesnú kondíciu a celkový zdravotný stav, čo v konečnom dôsledku prispeje k zlepšeniu celkovej kvality vášho života. Pri práci s klientmi využíva aj rehabilitačné prostriedky a to z dôvodu prevencie zranení a iných porúch pohybového aparátu. Pri riešení zdravotných problémov spolupracuje so špecialistami z odboru fyzioterapie a lekárstva.

Mohlo by Vás zaujímať:
Ivan je úspešným absolventom magisterského štúdia na FTVŠ UK. Jeho prioritou je neustále vzdelávanie sa, čoho výsledkom je absolvovanie vyše 25 odborných školení a kurzov, z ktorých nadobudnuté znalosti využíva vo svojom tréningovom procese.

Kontakt:

+421  907 035 435, ivan.krisko@golemtrener.sk 
Bc.Dan Hájovský

Vzdelanie:
FTVŠ UK BA, Šport a zdravie – špecializácia fitness tréner IV. Kvalifikačný stupeň (Licencia D) – tréner fitness SZŠ BAZA, Diplomovaný fyzioterapeut

Špecializácia:
- Individuálna športová príprava pre futbal - Individuálna príprava po operáciach kolenného kĺbu - Individuálna príprava po operáciach ramenného kĺbu - Odstraňovanie poškodenia, bolesti chrbtice a disbalancií tela - Rozvoj kondičných a koordinačných schopností - Vzpieračské techniky - Formovanie postavy (naberanie svalovej hmoty, redukcia telesnej hmotnosti) - Úprava stravovania a životosprávy - Cvičenie zlepšujúce kvalitu života

Mohlo by Vás zaujímať:
Dan je vrcholovým futbalistom, ktorý aktuálne pôsobí v rakúskom klube ASV Nickelsdorf. Za svoje najväčšie úspechy považuje podpísanie zmluvy s chorvátskym klubom NK Zadar a 2.miesto z medzinárodného turnaja majstrov Visegrad four za klub FK Dukla Banská Bystrica. V minulosti pôsobil ako tréner pri útvare talentovanej mládeže v stredoslovenskom kraji. Pod Danovým dohľadom získate nie len motiváciu k lepším výsledkom, ale taktiež sa naučíte správnym návykom, aby ste si svoju dokonalú postavu udržali aj naďalej.Využíva v tréningu rôzne moderné pomôcky s dôrazom na zdravotné a správne vykonávanie pohybov. Počas svojho štúdia na FTVŠ a SZŠ BAZA nadobudol vedomosti a skúsenosti v oblasti fitness, kondičného tréningu a fyzioterapie. Svoje vedomosti obohacuje o poznatky, školeniami a kurzami. Má absolvovaných vyše 25 odborných školení.

Kontakt:

0908 226 195 , dan.hajovsky@golemtrener.sk 
Bc. René Nagy

Vzdelanie:
FTVŠ UK – šport a zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy

Špecializácia:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy, redukcia telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, funkčný tréning, odstraňovanie svalových dysbalancií, poradenstvo v oblasti zdravej životosprávy a suplementácie, príprava na súťaže v kulturistike

Služby:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy, redukcia telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, funkčný tréning, odstraňovanie svalových dysbalancií, poradenstvo v oblasti zdravej životosprávy a suplementácie, príprava na súťaže v kulturistike

Mohlo by Vás zaujímať:
René je absolventom I.stupňa vysokoškolského štúdia na FTVŠ UK v Bratislave. Venuje sa kulturistike v ktorej sa mu podarilo získať už zopár pekných umiestnení na súťažiach nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Aktuálne súťaží pod asociáciou International Federation of Bodybuilding and Fitness (IFBB) a snaží sa neustále napredovať nie len v športe ale aj vo vzdelávaní sa v oblasti tréningu, správnej výživy formou účasti na rôznych školeniach a seminároch. Umiestnenia: 1. miesto Majstrovstvá Slovenskej republiky 2015 1. miesto Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky 2015 2. miesto Medzinárodné majstrovstvá Maďarska 2015

Kontakt:

+421 911 214 851, rene.nagy@golemtrener.sk 
Matej Balun

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK – študent

Špecializácia:
Rozvoj schopností ( rýchlostných, silových, koordinačných a vytrvalostných ), nárast svalovej hmoty, redukciu hmotnosti bez straty svalovej hmoty, formovanie a spevnenie postavy, funkčnému tréningu a TRX. Pomôže aj v oblasti životosprávy a stravovacích návykov.

Mohlo by Vás zaujímať:
Matej je mladý, ambiciózny, bývalý juniorský reprezentant SR. Patrí medzi stále aktívnych športovcov a svoje poznatky získané dlhoročným tréningom rád zužitkuje v praxi. Športu sa venuje prakticky celý život, čo ho priviedlo k štúdiu kondičného trénerstva na FTVŠ – UK, kde získal vedomosti v oblasti fitness a kondičného tréningu, ktoré určite pomôžu jeho klientom v napredovaní a dosiahnutí ich cieľov.

Kontakt:

+421 949 706 830, matej.balun@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M