AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
EUROVEA
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Kontakt
Nájdite nás pomocou Google Maps

Bory Mall

Golem Club Bory Mall
Lamač 6780
841 03 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

bory@golemclub.sk

Recepcia a Rezervácie:  +421 917 508 644

 

Central

Golem Club Central
Metodova 6
821 08 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

Wellness: od 13:00 

central@golemclub.sk

Info a Rezervácie:  +421 917 508 645 


Marketing:

Mgr. Mária Dzureková

Tel.: +421 917 508 650

E-mail: marketing@golemclub.sk

 

 

Košice

Golem Club Aupark Košice
Námestie Osloboditeľov 1
040 01 Košice

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

kosice@golemclub.sk

Recepcia:
tel: 421 917 508 643

Eurovea

Golem Health Club Eurovea
Pribinova 8
811 09 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

eurovea@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel.: 0917 / 508 666

 

Predajcovia:

Natália Fexová

tel.: 0917 508 659

natalia@golemclub.sk


 

 

 

 

Aupark

PREMIUM FIT s.r.o.
Einsteinova 18
85101 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

aupark@golemclub.sk

Rezervácie – 0917/508 649

Informácie – 0917/508 668




Avion

Golem club Avion
Ivánska cesta 16
82102 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

avion@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 / 508 641

rehabilitácia
tel 0917 / 508 646
tel 02 / 92 02 69 83


rehabilitacia@golemclub.sk



Tower115

Golem club Tower 115
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Otváracie hodny
Po - Pia 06:00 - 21:00
So, Ne a Sviatky 08:00 - 21:00

tower115@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 508 648





Žilina

Aupark Žilina
Veľká Okružná 59/A
010 01 Žilina

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 21:00
So a Ne 08:00 - 21:00

zilina@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 / 508 664


Poprad

Golem Club Poprad
Námestie Svätého Egídia 66/20
058 01 Poprad

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

poprad@golemclub.sk

Recepcia a Rezervácie:  +421 917 508 655

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M