AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Jakub Nemec - Hlavný tréner

Vzdelanie:
FTVŠ UK – Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
Jakub je absolventom FTVŠ UK Bratislava v odbore kondičné trénerstvo a celý život sa venoval vrcholovo futbalu. V tréningovom procese sa zameriava na kondičnú prípravu športovcov v prípravnom a súťažnom období, zvyšovanie výkonnosti, formovanie postavy, riešenie zdravotných problémov, naberanie svalovej hmotnosti a redukciu tuku. Jakub sa zaoberá taktiež zdravou výživou a rád vám pomôže so stravovacími návykmi a nastavením životosprávy.

Kontakt:

+ 421 911 234 336, jakub.nemec@golemtrener.sk

 

  
Mgr. Ondrej Habaj

Vzdelanie:
FTVŠ UK Trénerstvo - Kondičný tréner vo vrcholovom športe

Mohlo by Vás zaujímať:
Je bývalý vrcholový športovec, seniorsky reprezentant SR, majster SR, víťaz slovenského pohára vo futsale. Popri štúdiu kondičného trénerstva vo vrcholovom športe na FTVŠ-UK a absolvovaní rôznych rehabilitačných školení, sa po zranení začal naplno venovať osobným tréningom vo fitnescentre so zameraním na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), formovanie postavy a redukciu hmotnosti s vlastnou hmotnosťou tela, naberanie svalovej hmoty, odstraňovanie disbalancií spôsobených či už športom, alebo sedavým zamestnaním, všetko s dôrazom na zdravotne správne vykonanie pohybov, na znovunavrátenie formy po zraneniach a operáciach kolien a poškodeniach platničiek, funkčného tréningu s vyššou koordinačnou náročnosťou -bosu, balančné dosky, TRX, aquahit, pilates roller, fitlopta a expandery. Do detailov Vám dokáže pomôcť s úpravou stravy a vypracovaním jedálnička. V prípade potreby konzultácia s fyzioterapeutom a diagnostika klienta.

Kontakt:

0907 181 381, ondrej.habaj@golemtrener.sk
 
Mgr. Juraj Šikula

Vzdelanie:
FTVŠ UK –Šport a zdravie

Špecializácia:
Poradí vám v oblasti stravovania alebo prispôsobiť tréningový program vaším schopnostiam, či už ide o redukciu hmotnosti, spevnenie svalstva, zlepšenie kondície, nárast svalovej hmoty , tvarovanie postavy odstránenie bolestí spôsobené zlým držaním tela alebo sedavým spôsobom života.Venuje sa aj cvičeniu s tehotnými ženami ktoré nemaju rizikové tehotenstvo.

Mohlo by Vás zaujímať:
V minulosti sa niekoľko rokov venoval hádzanej na druholigovej a prvoligovej úrovni za HK 47 Trnava. Už popri hádzanej sa venoval aj sebaobrane a cvičeniu v posilňovni.Získal magisterský titul na UK Fakulte telesnej výchvoy a športu v odbore šport a zdravie . Absolvoval množstvo aj zahraničných školení, kde získal certifikát -Inštruktor kondičného posilňovania. Pri trénovaní využíva získane vedomosti a poznatky tak, aby s klientom efektívne dosahoval požadované ciele . V prvom rade klient prechadza diagnostikou FMS (Functional Movment Screen) na základe ziskaných udajov, vysvetlí klientovi čo by bolo preňho na začiatok najvhodnejšie aby sa dopracoval k svojim cieľom bez zranenia a čo najrýchlejšie. Juraj je držitelom viacerich certifikatov napr: Klasická a športová masaž, Závesný system Trx Body-Trx Core ,Funkčný strečing, Diagnostika,Chodidlo, Skolioza,Kyfoza, CoreA,Core B,Fyzioterapeutické metódy a prístupy v tehotenstve a po pôrode, Praktica aplikácia funkčne kondičného tréningu pre kondičných trénerov 1. Vyživa pre výkon a zdravie,Moderné operatíva a fyzio tréning kolenného a ramenného kľbu,Pohybová aktivita deti a seniorov, FMS-diagnostika Motto –No Brain, No Gain

Kontakt:

+ 421 904 061 321, juraj.sikula@golemtrener.sk 
Erik Flamik

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu - odbor : kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
ako všestranný športovec sa od útleho veku venoval rôznym športom aktívne či pasívne , čo ho doviedlo až ku štúdiu na FTVŠ . Popri škole sa venuje fitness , zameriava sa na rast svalovej hmoty , stratu tuku bez straty svalovej hmoty , udržovanie a zvyšovanie fyzickej kondície a flexibility , správnemu držaniu tela , core tréningu , zlepšovanie koordinačných schopností ,či správnym pohybovým návykom . Dokáže taktiež poradiť v oblasti zdravej výživy .

Kontakt:

+421 902 464 128, erik.flamik@golemtrener.sk

 

  
Mgr. Pavol Štelmach

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK – Šport a zdravie

Špecializácia:
Pavol sa celý život venoval vrcholovo futbalu, neskôr už len futsalu. V súčasnosti je študent magisterského štúdia na FTVŠ UK Bratislava. Pomôže a poradí Vám pri redukcii hmotnosti, formovaní postavy, naberaní svalovej hmoty, odstraňovaní svalových dysbalancií a bolesti chrbta. V tréningu využíva rôzne moderné pomôcky ako expander, aquahit, trx, bosu, kettlbell s dôrazom na správne vykonanie pohybov. Pomôže aj v oblasti životosprávy a stravovacích návykov.

Kontakt:

+ 421 904 451 483, pavol.stelmach@golemtrener.sk 
Mgr. Marek Ondrík

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK – špecializácia futbal

Špecializácia:
Marek sa v minulosti dlhodobo venoval vrcholovému športu. Počas štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu nadobudol vedomosti a skúsenosti z oblasti štruktúry športového tréningu, anatómie, fyziológie, biochémie a funkčných porúch. Nadobudnuté vedomosti využíva k efektívnejšiemu tréningového procesu s klientom a k dosahovaniu stanovených cieľov. Marek využíva progresívne a inovatívne metódy a formy, ktoré si osvojil a zdokonalil počas rôznych certifikovaných kurzov a školení. Absolvoval školenia ako napr. Tréner fitness a kulturistiky, Fyzioterapeutické metody a přístupy v těhotenství a po porodu, Spirálna stabilizace (SM-systém), Fyzioterapie u sportovních zranení, Dynamická neuromuskulárni stabilizace (DNS). Vo fitnescentre sa zameriava a špecializuje na formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, redukciu tuku, zlepšenie zdravotného stavu a odstraňovanie svalových disbalancií. Počas tréningovej jednotky pracuje s modernými pomôckami ako trx, bosu, fitball, expander, kettlebell s dôrazom na správne dýchanie a technicky správne vykonanie pohybu. Vie poradiť v oblasti doplnkov výživy a správneho stravovania.

Kontakt:

+ 421 918 452 564, marek.ondrik@golemtrener.sk 
Bc.Martin Fábry

Vzdelanie:
FTVŠ UK – Trénerstvo a učiteľstvo TV – špecializácia ľadový hokej

Špecializácia:
Martin je bývalý vrcholový športovec. Zaoberá a špecializuje sa na formovanie postavy, redukcií hmotnosti, rozvoju kondičných, koordinačných schopností, odstraňovanie svalových disbalancií nadobudnuté pri vrcholovom športe alebo zamestnaním. Vo svojich tréningových jednotkách s klientami využíva pomôcky ako sú aquahit, bosu, TRX, roll, theraband, cross core, core bag, expander, kettlebell, fitlopty a overbally. V tréningovom procese s každým klientom aplikuje nadobudnuté odborné vzdelanie, metódy, princípy, zásady a dlhoročné skúsenosti tak, aby bol klient spokojný a dosiahol svoje ciele. Poradí Vám taktiež v oblasti správnej životosprávy a zostavení jedálneho lístka.

Mohlo by Vás zaujímať:
Martin je bývalý vrcholový športovec, ktorý sa venoval od 6 rokov ľadovému hokeju. Počas vrcholovej kariéry pôsobil a stal sa majstrom Slovenska za hokejový tím Dukla Trenčín. Po skončení vrcholovej kariéry začal študovať na Fakulte telesnej výchovy a športu, kde nadobudol vzdelanie z oblesti anatómie, fyziológie, funkčných porúch a mnoho ďalších, ktoré prispievajú a napomáhajú k lepšiemu efektívnejšiemu tréningovému procesu. Martin si rozširuje svoj obzor vedomostí neustálym vzdelávaním sa a absolvovaním rôznych kurzov a školení. Pre svojich klientov poskytuje odborné poradenstvo, vypracovanie špecializovaných tréningových a stravovacích plánov vychádzajúcich z individuálnych požiadaviek a cieľov klienta.

Kontakt:

+421950 455 128, martin.fabry@golemtrener.sk 
Ing. Adrián Biskup

Vzdelanie:
Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa Poradca pre športovú výživu a výživu človek

Špecializácia:
Adrián sa počas života venoval rôznym športom, zaujal ho najmä futbal, ktorý hrával dlhodobo aj aktívne. Neskôr ho zaujala kulturistika a fitnes, pri ktorých si osvojil správne postupy v oblasti zdravej výživy a posilňovania. Okrem týchto aktivít sa aktívne venuje bojovým športom - MMA a BOXU, pomocou ktorých vie klientov naučiť aj základné techniky či už boxu alebo zápasenia. V rámci trénovania vie pomôcť s kompozíciou postavy, s nabratím svalovej hmoty, redukciou tuku, so znížením hmotnosti a so zvýšením kondície, kde ťaží zo skúseností a nadobudnutých vedomostí. Rád pomôže aj pri výbere vhodného suplementu, doplnku výživy alebo so stravovacími návykmi, životosprávou a s úpravou jedálnička podľa zamerania klienta.

Kontakt:

+421 915 339 469, adrian.biskup@golemtrener.sk 
Bc. Nikola Sliacka

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu - kondičné trénerstvo

Špecializácia:
Nikola sa venovala moderným tancom na vrcholovej úrovni, v ktorých dosiahla 5. miesto na majstrovstvách sveta, ako aj 1. miesto na majstrovstvách Európy a majstrovstvách Slovenska. Práve tanec ju doviedol na FTVŠ UK v Bratislave, kde je v súčasnosti študentkou magisterského štúdia. Pri tréningoch sa zameriava na redukciu hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, zlepšovanie kondičných schopností, optimálne držanie tela a to všetko s dôrazom na správnu techniku vykonávania cvičení. Ochotne vám poradí so stravovaním a celkovým zlepšením životosprávy. Pri cvičení využíva pomôcky ako TRX, expandre, bosu, kettlebell či fitball, s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Kontakt:

+421 919 197 992, nikola.sliacka@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M