AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Bc. Jakub Nemec - Hlavný tréner

Vzdelanie:
FTVŠ UK – Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
Jakub sa celý život venoval vrcholovo futbalu. Je študentom magisterského štúdia na FTVŠ UK Bratislava v odbore kondičné trénerstvo. V tréningovom procese sa zameriava na rozvoj kondičných schopností, formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty a redukciu tuku. Popri trénovaniu sa venuje zdravej strave a rád vám pomôže so stravovacími návykmi a životosprávou.

Kontakt:

+ 421 911 234 336, jakub.nemec@golemtrener.sk

 

  
Mgr. Ondrej Habaj

Vzdelanie:
FTVŠ UK Trénerstvo - Kondičný tréner vo vrcholovom športe

Mohlo by Vás zaujímať:
Je bývalý vrcholový športovec, seniorsky reprezentant SR, majster SR, víťaz slovenského pohára vo futsale. Popri štúdiu kondičného trénerstva vo vrcholovom športe na FTVŠ-UK a absolvovaní rôznych rehabilitačných školení, sa po zranení začal naplno venovať osobným tréningom vo fitnescentre so zameraním na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), formovanie postavy a redukciu hmotnosti s vlastnou hmotnosťou tela, naberanie svalovej hmoty, odstraňovanie disbalancií spôsobených či už športom, alebo sedavým zamestnaním, všetko s dôrazom na zdravotne správne vykonanie pohybov, na znovunavrátenie formy po zraneniach a operáciach kolien a poškodeniach platničiek, funkčného tréningu s vyššou koordinačnou náročnosťou -bosu, balančné dosky, TRX, aquahit, pilates roller, fitlopta a expandery. Do detailov Vám dokáže pomôcť s úpravou stravy a vypracovaním jedálnička. V prípade potreby konzultácia s fyzioterapeutom a diagnostika klienta.

Kontakt:

0907 181 381, ondrej.habaj@golemtrener.sk
 
Bc. Juraj Šikula

Vzdelanie:
FTVŠ UK –Šport a zdravie /učiteľstvo TV

Špecializácia:
V minulosti sa niekoľko rokov venoval hádzanej na druholigovej a prvoligovej úrovni za HK 47 Trnava. Už popri hádzanej sa venoval aj bojovému umeniu a cvičeniu v posilňovni. V súčasnosti študuje na FTVŠ. Absolvoval aj zahranične školenia, kde získal certifikát Inštruktor kondičného posilňovania. Pri trénovaní využíva získane vedomosti a poznatky tak, aby s klientom efektívne dosahoval požadované ciele . Dokáže vám poradiť v oblasti stravovania a prispôsobiť tréningový program vaším schopnostiam, či už ide o redukciu hmotnosti, spevnenie svalstva, zlepšenie kondície, nárast svalovej hmoty , tvarovanie postavy odstránenie bolestí spôsobené zlým držaním tela alebo sedavým spôsobom života . Pomôcky ktoré využíva Trx , Bosu ,Fittball, Kettlbel. Motto –No Brain, No Gain

Kontakt:

+ 421 904 061 321, juraj.sikula@golemtrener.sk 
Bc. Peter Kovács

Vzdelanie:
FTVŠ UK – šport a zdravie, Tréner fitness a kulturistiky 1. stupňa

Špecializácia:
Peter Vám vytvorí komplexný tréningový plán zameraný na redukciu hmotnosti, formovanie a spevnenie postavy, naberanie svalovej hmoty. Pomôže pri rozvoji kondičných a koordinačných schopností, samozrejme Vám poradí aj v oblasti správneho a zdravého stravovania.

Kontakt:

+421 910 619 909, peter.kovacs@golemtrener.sk 
Mgr. Eduard Polakovič

Vzdelanie:
FTVŠ UK – trénerstvo / kondičný tréner vo vrcholovom športe

Špecializácia:
Po absolvovaní vysokoškolského štúdia pôsobil 5 rokov ako odborný asistent na Právnickej fakulte na Ústave klinického právneho vzdelávania a telesnej kultúry. Zároveň od roku 2008 pracuje ako osobný tréner vo fitnescentre so zameraním na rozvoj kondičných a koordinačných schopností. Dôraz kladie na funkčný tréning s využitím kondično-koordinačných cvičení na zlepšenie celkového stavu organizmu, optimálnej redukcii hmotnosti, spevnenie svalového aparátu, skvalitnenie metabolickej úrovne organizmu a funkčnosti svalovo-oporného systému. V tréningovom procese využíva pomôcky ako je TRX, Flowin, bosu, expandre, fit lopty, balančné pomôcky a ich vhodné kombinácie s požadovaným efektom pre jednotlivca či skupinu. Cvičenia zameriava aj na klientov s civilizačnými ochoreniami, ako sú, nadváha, cukrovka, vysoký krvný tlak a cholesterol, podvýživa, keďže v minulosti pôsobil ako hlavný tréner a nutričný analytik v Centre pre obezitu a zdravý životný štýl ONLIFE. Samotný pohyb vníma ako významnú časť väčšieho komplexu formovania tela a mysle. Veľký dôraz pritom kladie na humánnu výživu a alternatívne prístupy vo výžive (štúdium: FCHPT STU, Academia Vitae). Rieši problematiku potravín spôsobujúcich alergické reakcie a potravinové intolerancie ako aj celkovú optimalizáciu stravovacích návykov.

Kontakt:

+421 911 473 499, eduard.polakovic@golemtrener.sk 
Slavomír Michňák

Vzdelanie:
študent FTVŠ odbor trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy so špecializáciou na gymnastiku

Mohlo by Vás zaujímať:
23 ročný Bratislavčan, študent Fakulty telesnej výchovy a športu odbor trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy so špecializáciou na gymnastiku. Dlhoročný reprezentant SR v športovej gymnastike - účastník majstrovstiev sveta, druhý náhradník na OH v Rio de Janeiro 2016, 6. miesto na európskych hrách v Baku, 10. mesto majstrovstiev európy, finalista svetových pohárov -3.,5.,5,8. miesto a niekoľkonásobný majster Slovenska.

Kontakt:

+421 904 129 283, slavomir.michnak@golemtrener.sk 
Erik Flamik

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu - odbor : kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
ako všestranný športovec sa od útleho veku venoval rôznym športom aktívne či pasívne , čo ho doviedlo až ku štúdiu na FTVŠ . Popri škole sa venuje fitness , zameriava sa na rast svalovej hmoty , stratu tuku bez straty svalovej hmoty , udržovanie a zvyšovanie fyzickej kondície a flexibility , správnemu držaniu tela , core tréningu , zlepšovanie koordinačných schopností ,či správnym pohybovým návykom . Dokáže taktiež poradiť v oblasti zdravej výživy .

Kontakt:

+421 902 464 128, erik.flamik@golemtrener.sk

 

  
Bc. Pavol Štelmach

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK – Šport a zdravie

Špecializácia:
Pavol sa celý život venoval vrcholovo futbalu, neskôr už len futsalu. V súčasnosti je študent magisterského štúdia na FTVŠ UK Bratislava. Pomôže a poradí Vám pri redukcii hmotnosti, formovaní postavy, naberaní svalovej hmoty, odstraňovaní svalových dysbalancií a bolesti chrbta. V tréningu využíva rôzne moderné pomôcky ako expander, aquahit, trx, bosu, kettlbell s dôrazom na správne vykonanie pohybov. Pomôže aj v oblasti životosprávy a stravovacích návykov.

Kontakt:

+ 421 904 451 483, pavol.stelmach@golemtrener.sk 
Bc. Marek Ondrík

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK – špecializácia futbal

Špecializácia:
Marek sa celý život venoval futbalu na najvyššej slovenskej úrovni. V súčasnosti je študentom magisterského štúdia na FTVŠ UK Bratislava. Popri futbale sa venuje aj kondičným tréningom a fitness. V posilňovni sa zameriava na rozvoj kondičných schopností, rast svalovej hmoty, formovanie postavy a redukciu tuku. Vie poradiť v oblasti doplnkov výživy a správneho stravovania.

Kontakt:

+ 421 918 452 564, marek.ondrik@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M