AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
EUROVEA
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Tomáš Maslík - Hlavný tréner

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Šport a zdravie – špecializácia fitness

Špecializácia:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný tréning, cvičenie v tehotenstve, cvičenie so seniormi, prevencia pred zraneniami, odstraňovanie svalovej nerovnováhy a bolesti spôsobenej jednostranným zaťažením a sedavým zamestnaním

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš sa desať rokov venoval atletike, počas ktorých získal množstvo poznatkov a skúseností z vlastného tréningového procesu. Špecializoval sa na šprintérske disciplíny, v ktorých sa stal niekoľkonásobným Majstrom SR. Počas štúdia sa venoval trénerskej činnosti detí a mládeže v plaveckom klube. Po úspešnom ukončení bakalárskeho štúdia začal pracovať ako kondičný tréner reprezentantiek SR v modernom tanci. Zdravie považuje za najdôležitejší faktor života, a preto je jeho cieľom vytvoriť pre každého klienta komplexný treningový program zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, rozvoj pohybových schopností a prevenciu zranení. Vo svojej špecializácii sa neustále vzdeláva a získané vedomosti uplatňuje v každodennej tréningovej praxi.

Kontakt:

+421 917 513 302, tomas.maslik@golemtrener.sk

  
Bc. Igor Krška

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK - Trénerstvo - špecializácia kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
Rozvoj fyzickej kondície, správne držanie tela, redukcia hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, funkčný trénig s rôznymi pomôckami ako napr. trx, bosu, fitlopty, aquhit.

Mohlo by Vás zaujímať:
Igor má 13 ročné skúsenosti ako hráč ľadového hokeja. Momentálne pôsobí v Goleme, kde dokáže poradiť so zlepšením fyzickej kondície, nácvikom správneho držania tela, redukciou hmotnosti, naberaním svalovej hmoty, funkčným tréningom s pomôckami. Znalosť cudzích jazykov: Angličtina – mierne pokročilý.

Kontakt:

+421 911 904 378, igor.krska@golemtrener.sk 
Mgr. Štefan Pánik

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK - Trénerstvo - špecializácia kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
Rozvoj kondičných schopností, formovanie postavy, kompenzačné cvičenia jednostranného zaťaženia, funkčný tréning, správne držanie tela, nácvik aktivít každodenného života.

Mohlo by Vás zaujímať:
Števo je bývalý profesionálny športovec a úspešný absolvent 2.stupňa FTVŠ UK, špecializácia kondičný tréner vo vrcholovom športe. Pracovné motto:

Kontakt:

+421 949 770 440, stefan.panik@golemtrener.sk 
Mgr. Martin Chalupa

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Trénerstvo – špecializácia ľadový hokej

Špecializácia:
Formovanie postavy a redukciu telesnej hmotnosti, rozvoj kondičných a koordinačných schopností u začiatočníkov i rekreačných športovcov, s využitím najmodernejších pomôcok, TRX, aquahit, bosu, balančné pomôcky, rebrík, prekážky, fitlopta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Martin sa venoval ľadovému hokeju 16 rokov. Stal sa majstrom Slovenskej republiky v kategórii dorastu, získal striebornú medailu v juniorskej kategórii a pomohol juniorskému tímu HK Ružinov 99 v postupe do extraligy. V roku 2009 začal študovať na FTVŠ UK v Bratislave odbor trénerstvo - ľadový hokej. Ako dlhoročný hráč ľadového hokeja získal mnohé skúsenosti v oblasti vrcholového športu, ktoré naďalej rozvíja a využíva pri tvorbe tréningov u začiatočníkov a rekreačných športovcov.

Kontakt:

+421 902 192 924, martin.chalupa@golemtrener.sk

  
Daniel Čmel

Vzdelanie:
Gymnázium so športovým zameraním v Spišskej Novej Vsi, Študent FTVŠ UK – Šport pre zdravie, I. kvalifikačný stupeň trénera vo fitness a kulturistike.

Špecializácia:
Stravovanie – výživa, tvorba stravovacích programov, formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, rozvoj funkčnej sily, redukcia tuku, komplexný rozvoj kondičných a koordinačných schopností, cvičenia s vlastnou hmotnosťou. Využívanie pomôcok ako bosu, TRX, fitlopta, a iné.

Mohlo by Vás zaujímať:
Daniel sa venoval od svojich 6. rokov futbalu, jeho pôsobenie zavŕšil v 1. najvyššej dorasteneckej lige na Slovensku, kde ako hráč nazbieral množstvo skúseností. Štúdiom na Fakulte telesnej výchovy a športu získava odborné a kvalitné vzdelanie, ktoré je potrebné pre prácu osobného trénera. Je absolventom rôznych školení, kde takisto získava nové vedomosti. Daniel Vám vie poradiť hlavne v oblasti prospešných návykov a správnych zásad pre zlepšenie stravovania, kondície a fyzického vzhľadu.

Kontakt:

+421 907 573 631, daniel.cmel@golemtrener.sk

  
Hynek Fučík

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK – Šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy

Špecializácia:
Formovanie postavy, redukcia telesného tuku a budovanie svalovej hmoty, poradenstvo v oblasti racionálnej výživy a životosprávy, komplexný rozvoj kondičných a koordinačných schopností, správne držanie tela, upevňovanie zdravia a prevencia pred zraneniami.

Mohlo by Vás zaujímať:
Hynek sa venoval športu ako takému vo všetkých jeho formách, vrcholovo sa venoval najmä futbalu (11 rokov), kde pôsobil ako brankár. Počas tohto obdobia nazbieral základné informácie ohľadom športovej aktivity. Štúdiom na Fakulte telesnej výchovy a športu získava nové cenné vedomosti a informácie, ktoré následne aplikuje do tréningovej praxe. Pri tréningu využíva rôzne športové tradičné/netradičné pomôcky (fit lopta, TRX, BOSU a iné...). Okrem silového a kondičného tréningu, sa taktiež venuje mobilizačným a strečingovým cvičeniam, jóge a CORE tréningu, ktorý je významným faktorom pri správnom držaní tela, zvýšenej ochrane a spevnení chrbta, zlepšení rovnováhy a koordinácie, nevyhnutnej pri každodenných činnostiach. Okrem fyzickej zdatnosti je pre Hynka dôležitá aj duševná pohoda, ktorú dokáže v klientoch vzbudiť príjemným prístupom a motiváciou.

Kontakt:

+421 911 552 577, hynek.fucik@golemtrener.sk 
Mgr. et Bc. Monika Čulenová

Vzdelanie:
Absolventka FTVŠ UK -Trénerstvo a učiteľstvo TV - karate; študentka Akadémie Policajného zboru v Bratislave - ukončený 1. stupeň štúdia

Špecializácia:
redukcia telesnej hmotnosti a formovanie postavy, správne držanie tela, kompenzačné a strečingové cvičenia, komplexný rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný tréning, silový tréning, stravovanie, karate a sebaobrana, vytváranie celoživotného záujmu o pohybovú aktivitu

Mohlo by Vás zaujímať:
Monika absolvovala 2. stupeň FTVŠ UK s vyznamenaním. Už 15 rokov sa vrcholovo venuje športovému karate, v ktorom získala viacero domácich i zahraničných ocenení (6-násobná majsterka SR, 2x4. miesto ME, 8. miesto MS). Momentálne študuje v 1. ročníku magisterského štúdia na Akadémii Policajného zboru v Bratislave, kde sa niekoľko rokov venuje sebaobrane. Pri tréningu sa zameriava na cvičenia na náradí, cvičenia s vlastnou hmotnosťou tela a takisto na cvičenia s rôznym náčiním

Kontakt:

+421 905 850 526, monika.culenova@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Členstvá
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M