AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
EUROVEA
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Bazén

Rezervácie: Golem Health Club Eurovea funguje na báze klubu. Majitelia členských kariet majú do bazéna voľný vstup.


Plávanie je ideálna činnosť pre relaxáciu. V horúcich letných dňoch je dokonca ideálne na osvieženie tela. Ide o jedinečnú formu cvičenia, ktoré napomáha nielen zdravým ľuďom, ale aj zdravotne postihnutým, pritom je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Závodné plávanie sa začalo v Európe rozvíjať už začiatkom 19. storočia. Pretekalo sa najprv v štýle zvanom „prsia“, neskôr sa vykryštalizovali aj ďalšie tri plavecké štýly – voľný spôsob (známy ako kraul), znak a motýlik. Dnes je pretekárske plávanie obľúbenou disciplínou na veľkých podujatia a závody v bazéne sa stretávajú s veľkým záujmom. V jednotlivých štýloch sa preteká jednotlivo alebo v tzv. polohových pretekoch. Plavci a plavkyne sa pohybujú iba vo svojich dráhach. Ešte inou formou plaveckého športu je aj vodné polo, akási hádzaná v bazéne.

Plávanie vo vode doplnené prípadne i rôznymi cvičeniami je rozšírenou liečebnou metódou práve vďaka svojim všestranným účinkom. Plávanie je ideálne i preto, že odľahčuje chrbticu a celý podporný aparát. Vztlak vody človeka nadľahčuje, čo spôsobuje účinnú svalovú relaxáciu.

Naväzujúce novinky
Galéria fotiek
#

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Členstvá
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M