Golem team sa zúčastil na sútaži plážoveho volleyballu na mágio pláži.

Čítaj viac
Golem Team úspešne zvládol Ladies Run.
Pridané: 11.07.2011

Šesť tyždňov sa 12 bežkýň pripravovalo na svoj prvý pretek. Pod taktovkou špičkového kondičného trénera Ivana Gaboviča (mimochodom trénuje aj Dominika Hrbatého, či Sajfu) tvrdo makali, aby náročnú 5,5 km trať úspešne zvládli.Podarilo sa, všetky úspešne dobehli do cieľa. Zvíťazila Zuzana Novoroľníková s časom 00:27:32 a z pomedzi všetkých účastníčiek Ladies Runu skončila na 12tom mieste. Gratulujeme.

Čítaj viac
Golem Team sa rozrástol o nového člena.
Pridané: 30.06.2011

V Bratislave je nový Golem. Tentokrát však nejde o novú prevádzku najväčšej siete fitnes clubov na Slovensku, ale o hrošíka, ktorý sa narodil v Bratislavskej ZOO. Dostal meno Golem, po svojich krstných rodičoch, pretože práve Golem club zabezpečí, aby o neho bolo dobre postarané.

Čítaj viac
Golem Team opäť hviezdil!
Pridané: 29.06.2011

16-17.4.2011 prebiehal v Nákupnom centre Avion hokejový turnaj rôznych vekových kategórií nadšencov tohto zimného športu.
Medzi prevádzkami Avionu jednoznačne zvíťazili vo finále nad družstvom z Mc Donaldu chlapci z GOLEMU. Gratulujeme!

Čítaj viac
Devínsky beh

Náš GOLEM TEAM  poprvýkrát na behu Devín Bratislava! Z 15 tich  členov Golem teamu vyhral tento beh s časom 51:51 náš  tréner boxu Pavel Herbert.Od Golemu dostáva výhru nákup v hodnote 150 eur v sieti predajní ADIDAS. Najlepšou ženou bola vo svojej kategórii nad 35 rokov Jela Furuczová,fyzioterapeutka z rehabilitačného centra Golem Avion.