AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Miroslav Gočik - Hlavný tréner

Vzdelanie:
FŠ PU, Fitnes tréner III. stupňa, TRX, Core, Výživa a ďalšie

Mohlo by Vás zaujímať:
Miro je absolventom FŠ PU, bývalý hráč tenisu a reprezentant speedbadmintonu. Okrem telovýchovného vzdelania pracuje na zdokonaľovaní svojich vedomostí pravidelným absolvovaním nových školení. Počas tréningu sa zameriava na redukciu tuku, budovanie svalovej hmoty, posilnenie hlbokého stabilizačného systému (CORE), správne držanie tela, odstraňovanie svalovej nerovnováhy spôsobenej jednostranným zaťažením a sedavým zamestnaním, správnu životosprávu s individuálnym prístupom k spokojnosti každého klienta.

Kontakt:

+421 918 324 586, miroslav.gocik@golemtrener.sk 
Igor Matlák

Vzdelanie:
tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji

Mohlo by Vás zaujímať:
Igor je aktívny športovec. V oblasti fitnes sa pohybuje už 25 rokov. Dlhodobo pracoval ako asistent manažéra vlastnej ochrany, kde absolvoval rôzne cvičebné programy. Rok slúžil u červených baretoch, vďaka čomu získal skúsenosti tvrdého fyzického tréningu. Naďalej pracuje na zdokonaľovaní svojich vedomostí rôznymi školeniami. Ku každému klientovi pristupuje individuálne na základe jeho požiadaviek a schopností. Igorove skúsenosti vám pomôžu pri naberaní svalovej hmoty a zvyšovaní sily, redukcii telesného tuku a váhy, zlepšenie fyzickej kondície a zdravia. Igor pôsobí aj ako masér, poskytuje športovú alebo relaxačnú masáž.

Kontakt:

+421 905 750 790, igor.matlak@golemtrener.sk 
Matúš Brezovský

Vzdelanie:
Fakulta športu, Prešovská univerzita, odbor telovýchova, tréner 1. kvalifikačného stupňa, kondičný tréner (asociácia SAKT), tréner 1. kvalifikačného stupňa v Jude, SM systém

Mohlo by Vás zaujímať:
Matúš je certifikovaným kondičným trénerom a zároveň študentom tretieho ročníka na Fakulte športu v Prešove. Zameriava sa na vypracovanie detailného tréningového plánu a jeho následnú aplikáciu do osobného tréningu s klientom. Prioritou jeho tréningov je zvýšenie fyzickej sily a kondície, redukcia váhy, no najmä správne vykonávanie cvičenia pre utuženie zdravia a ako prevencia voči zraneniam. V tréningu využíva moderné metódy a pomôcky, najmä závesný systém TRX, SM systém, roller, expander a posilňovanie s vlastnou i voľnou váhou. Popri pôsobení v GOLEMe taktiež pracuje na športovej príprave mládežníckych kategórií v Džude.

Kontakt:

+421 948 611 147, matus.brezovsky@golemtrener.sk 
Bc. Adam Kavka

Vzdelanie:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (šport a rekreácia) tréner športu pre všetkých – špecializácia fitnes, II. kvalifikačný stupeň tréner športu pre všetkých – IV. kvalifikačný stupeň tréner futbalu I. kvalifikačného stupňa

Mohlo by Vás zaujímať:
Adam je bývalým profesionálnym športovcom. Venoval sa futbalu od útleho veku. Je absolventom Univerzity Pavla Jozefa Šafárika ( Ústav telesnej výchovy a športu). Momentálne sa amatérsky venuje bojovým športom . Prešiel množstvom príprav a napriek jeho mladému veku má veľa skúseností a pohotovo reaguje na potreby klienta. Zaoberá sa reguláciou hmotnosti, naberaním funkčnej svalovej hmoty, zvýšením sily, kondície a výbušnosti. Počas tréningu využíva skôr vlastnú váhu tela ale aj rôzne pomôcky ako je rebrík, BOSU, TRX, expander, fitlopta a podobne. Poskytuje poradenstvo v oblasti výživových doplnkov a stravovacích návykov.

Kontakt:

+421 917 790 040, adam.kavka@golemtrener.sk 
Filip Olšavský

Vzdelanie:
osobný tréner vo fitnes a kulturistike I. kvalif. stupňa

Mohlo by Vás zaujímať:
Filip je športovec telom aj duchom. Od detstva sa venoval športom. Už v mladom veku bol reprezentantom v rôznych bežeckých súťažiach. Neskôr sa venoval thajskému boxu a posledných 6 rokov sa aktívne venuje posilňovaniu a zdravému životného štýlu. Zúčastnil s už aj na niekoľkých súťažiach v kategorii Men’s Physique. Rád pomáha ľuďom v dosahovaní ich cieľov.

Kontakt:

+421 910 832 562, filip.olsavsky@golemtrener.sk 

  
Bc. Matej Papuga

Vzdelanie:
Fakulta športu, Prešovská univerzita, odbor telovýchova, kvalifikovaný tréner II. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji

Mohlo by Vás zaujímať:
Matej je kvalifikovaný tréner II. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji, a zároveň študent 1. magisterského ročníka na KTVŠ v Banskej Bystrici, odbor učiteľstvo telesnej výchovy. Bakalára absolvoval na FŠ PU v Prešove, kde mal bakalársku prácu zameranú na analýzu rizík spôsobujúcich bolesti chrbtice. Vo svojej diplomovej práci sa zameriava na problémy s chrbticou. Prioritou jeho tréningov je zamerať sa na zvýšenie sily a kondície, dôkladný strečing a kompenzáciu svalových partií, no najmä na udržanie chrbtice v zdravom stave. V tréningu využíva cvičenia s vlastnou hmotnosťou na rôznom náradí, kde preferuje najmä gymnastické kruhy.

Kontakt:

+421 915 585 423, matej.papuga@golemtrener.sk 
Natália Paugschová

Vzdelanie:
Fakulta športu, Prešovská univerzita, odbor šport a zdravie

Špecializácia:
Natália je aktívna športovkyňa, v minulosti bola reprezentantkou v atletike, neskôr sa venovala jazdectvu a tancu, v posledných rokoch sa aktívne venuje cvičeniu a zdravej výžive. Svoje vedomosti stále zdokonaľuje počas štúdia na fakulte športu so špecializáciou na fitness, rekreačný šport a zdravú výživu. V tréningovom procese sa zameriava na rozvoj kondičných schopností, formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty a redukciu tuku. V tréningu využíva rôzne moderné pomôcky ako expander, trx, bosu, kettlbell s dôrazom na správne vykonanie pohybov. Tiež Vám poradí v oblasti stravovania a zdravého životného štýlu.

Kontakt:

+421 903 873 335, natalia.paugschova@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M