AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Matúš Brezovský - Hlavný Tréner

Vzdelanie:
Fakulta športu, Prešovská univerzita, odbor telovýchova, tréner 1. kvalifikačného stupňa, kondičný tréner (asociácia SAKT), tréner 1. kvalifikačného stupňa v Jude, SM systém

Mohlo by Vás zaujímať:
Matúš je certifikovaným kondičným trénerom a zároveň študentom tretieho ročníka na Fakulte športu v Prešove. Zameriava sa na vypracovanie detailného tréningového plánu a jeho následnú aplikáciu do osobného tréningu s klientom. Prioritou jeho tréningov je zvýšenie fyzickej sily a kondície, redukcia váhy, no najmä správne vykonávanie cvičenia pre utuženie zdravia a ako prevencia voči zraneniam. V tréningu využíva moderné metódy a pomôcky, najmä závesný systém TRX, SM systém, roller, expander a posilňovanie s vlastnou i voľnou váhou. Popri pôsobení v GOLEMe taktiež pracuje na športovej príprave mládežníckych kategórií v Džude.

Kontakt:

+421 948 611 147, matus.brezovsky@golemtrener.sk 
Igor Matlák

Vzdelanie:
tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji

Mohlo by Vás zaujímať:
Igor je aktívny športovec. V oblasti fitnes sa pohybuje už 25 rokov. Dlhodobo pracoval ako asistent manažéra vlastnej ochrany, kde absolvoval rôzne cvičebné programy. Rok slúžil u červených baretoch, vďaka čomu získal skúsenosti tvrdého fyzického tréningu. Naďalej pracuje na zdokonaľovaní svojich vedomostí rôznymi školeniami. Ku každému klientovi pristupuje individuálne na základe jeho požiadaviek a schopností. Igorove skúsenosti vám pomôžu pri naberaní svalovej hmoty a zvyšovaní sily, redukcii telesného tuku a váhy, zlepšenie fyzickej kondície a zdravia. Igor pôsobí aj ako masér, poskytuje športovú alebo relaxačnú masáž.

Kontakt:

+421 905 750 790, igor.matlak@golemtrener.sk 
Bc. Adam Kavka

Vzdelanie:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (šport a rekreácia) tréner športu pre všetkých – špecializácia fitnes, II. kvalifikačný stupeň tréner športu pre všetkých – IV. kvalifikačný stupeň tréner futbalu I. kvalifikačného stupňa

Mohlo by Vás zaujímať:
Adam je bývalým profesionálnym športovcom. Venoval sa futbalu od útleho veku. Je absolventom Univerzity Pavla Jozefa Šafárika ( Ústav telesnej výchovy a športu). Momentálne sa amatérsky venuje bojovým športom . Prešiel množstvom príprav a napriek jeho mladému veku má veľa skúseností a pohotovo reaguje na potreby klienta. Zaoberá sa reguláciou hmotnosti, naberaním funkčnej svalovej hmoty, zvýšením sily, kondície a výbušnosti. Počas tréningu využíva skôr vlastnú váhu tela ale aj rôzne pomôcky ako je rebrík, BOSU, TRX, expander, fitlopta a podobne. Poskytuje poradenstvo v oblasti výživových doplnkov a stravovacích návykov.

Kontakt:

+421 917 790 040, adam.kavka@golemtrener.sk 
Ing. Andrej Magyesy

Vzdelanie:
Fakulta FAPZ, odbor výživa ľudí, tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji

Mohlo by Vás zaujímať:
Andrej sa aktívne venuje športu a počas svojho života prešiel viacerými druhmi športov. Najprv sa venoval hokeju od základnej školy až do svojich 18 rokov. Medzitým sa venoval aj rekreačne kickboxu. Potom dva roky súťažil v klasickej kulturistike a teraz sa venuje vytrvalostným športom. Andrej vyštudoval II stupeň vysokoškolského stupňa s zameraním na výživu ľudí. Vie vám vypracovať jedálničiek na mieru. Andrej sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a silových schopností, formovanie postavy pomocou funkčných tréningov. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX.

Kontakt:

+421 915 662 649, andrej.megyesy@golemtrener.sk 
Bc. Peter Palenčár

Vzdelanie:
Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa, študent Technickej univerzity v Košiciach

Špecializácia:
Peter je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfectFit. Peter sa momentálne aktívne venuje powerliftingu a silovému trojboju. Zaoberá sa reguláciou hmotnosti, zvýšeniu sily, kondície, výbušnosti a rozvoju funkčnej svalovej hmoty. Pri svojich tréningoch využíva TRX, expander, kettlebell, medicimbal, fitloptu a iné pomôcky.

Mohlo by Vás zaujímať:
Peter je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfectFit. Od štyroch rokov sa venuje športu. Pätnásť rokov sa venoval aktívne futbalu. Popri tom vyskúšal mnoho ďalších športov - bojové športy, volejbal, fitness. Peter sa momentálne aktívne venuje powerliftingu a silovému trojboju. Zaoberá sa reguláciou hmotnosti, zvýšeniu sily, kondície, výbušnosti a rozvoju funkčnej svalovej hmoty. Peter svojimi vedomosťami pomáha aj ľuďom, ktorí sa chcú cítiť zdravo, ľudom ktorí majú zdravotné ťažkosti a chcú vyriešiť svoje dysbalancie a mobilitu alebo jednoducho ľudom, ktorí chcú začať cvičiť. Pri svojich tréningoch využíva TRX, expander, kettlebell, medicimbal, fitloptu a iné pomôcky. Peter ponúka aj výživové poradenstvo, suplementáciu a konzultácie týkajúce sa zdravého životného štýlu.

Kontakt:

+421 902 638 838, peter.palencar@golemtrener.sk 
Bc. Viliam Bubelíny

Vzdelanie:
Kondičný tréner I. klasifikačného stupňa, študent Technickej univerzity v Košiciach

Mohlo by Vás zaujímať:
Viliam je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfecktFit. Od siedmich rokov sa venuje športu. Sedem rokov sa aktívne venoval futbalu a basketbalu. Popri štúdiu vyskúšal aj radu ďalších športov ako bojové športy a fitnes. Viliam sa momentálne aktívne venuje fitnes a silovému trojboju. Zaoberá sa zvyšovaním sily, nárastom svalovej hmoty, rozvojom kondície, mobility a výbušnosti celého tela. Svojimi vedomosťami pomáha aj ľuďom ktorí majú zdravotné ťažkosti, chcú sa cítiť fit a v kondícii, majú za cieľ vyriešiť dysbalanciu tela a ktorí by chceli zredukovať telesnú hmotnosť. Jednoducho chce pomáhať ľuďom dosahovať svoje ciele v cvičení. Pri svojich tréningoch využíva radu pomôcok ako, TRX, medicimbal, rolery, fitlopty a ďalšie pomôcky. Viliam taktiež ponúka poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu, výživy či suplementácie.

Kontakt:

+421 904 940 822, viliam.bubeliny@gmail.com 
Jonathan Spišák

Vzdelanie:
osobný tréner vo fitness a kulturistike I. kvalif. stupňa

Špecializácia:
Nathan je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfectFit. Cvičenie a práca s ľuďmi ho napĺňa. Svojej klientele ponúka možnosti rozvoja a zvýšenia sily, naberania čistej svalovej hmoty, spevňovania postavy, redukcie telesnej hmotnosti a podkožného tuku.

Mohlo by Vás zaujímať:
Nathan je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfectFit. Od detstva sa venuje športu. Cvičenie a práca s ľuďmi ho napĺňa. Svojej klientele ponúka možnosti rozvoja a zvýšenia sily, naberania čistej svalovej hmoty, spevňovania postavy, redukcie telesnej hmotnosti a podkožného tuku. Začiatočníkom, ale aj pokročilým pomáha zlepšiť flexibilitu, mobilitu a stabilitu tela tak, aby sa cítili zdravo a nepociťovali žiadne obmedzenia v posilňovni pri cvičení ale aj mimo nej. Prístupom a motiváciou Vám pomôže dosiahnuť Vaše ciele.

Kontakt:

+421 908 307 225, jonathan.spisak@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M