AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Miroslav Gočik - Hlavný tréner

Vzdelanie:
FŠ PU, Fitnes tréner III. stupňa, TRX, Core, Výživa a ďalšie

Mohlo by Vás zaujímať:
Miro je absolventom FŠ PU, bývalý hráč tenisu a reprezentant speedbadmintonu. Okrem telovýchovného vzdelania pracuje na zdokonaľovaní svojich vedomostí pravidelným absolvovaním nových školení. Počas tréningu sa zameriava na redukciu tuku, budovanie svalovej hmoty, posilnenie hlbokého stabilizačného systému (CORE), správne držanie tela, odstraňovanie svalovej nerovnováhy spôsobenej jednostranným zaťažením a sedavým zamestnaním, správnu životosprávu s individuálnym prístupom k spokojnosti každého klienta.

Kontakt:

+421 918 324 586, miroslav.gocik@golemtrener.sk 
Igor Matlák

Vzdelanie:
tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji

Mohlo by Vás zaujímať:
Igor je aktívny športovec. V oblasti fitnes sa pohybuje už 25 rokov. Dlhodobo pracoval ako asistent manažéra vlastnej ochrany, kde absolvoval rôzne cvičebné programy. Rok slúžil u červených baretoch, vďaka čomu získal skúsenosti tvrdého fyzického tréningu. Naďalej pracuje na zdokonaľovaní svojich vedomostí rôznymi školeniami. Ku každému klientovi pristupuje individuálne na základe jeho požiadaviek a schopností. Igorove skúsenosti vám pomôžu pri naberaní svalovej hmoty a zvyšovaní sily, redukcii telesného tuku a váhy, zlepšenie fyzickej kondície a zdravia. Igor pôsobí aj ako masér, poskytuje športovú alebo relaxačnú masáž.

Kontakt:

+421 905 750 790, igor.matlak@golemtrener.sk 
Matúš Brezovský

Vzdelanie:
Fakulta športu, Prešovská univerzita, odbor telovýchova, tréner 1. kvalifikačného stupňa, kondičný tréner (asociácia SAKT), tréner 1. kvalifikačného stupňa v Jude, SM systém

Mohlo by Vás zaujímať:
Matúš je certifikovaným kondičným trénerom a zároveň študentom tretieho ročníka na Fakulte športu v Prešove. Zameriava sa na vypracovanie detailného tréningového plánu a jeho následnú aplikáciu do osobného tréningu s klientom. Prioritou jeho tréningov je zvýšenie fyzickej sily a kondície, redukcia váhy, no najmä správne vykonávanie cvičenia pre utuženie zdravia a ako prevencia voči zraneniam. V tréningu využíva moderné metódy a pomôcky, najmä závesný systém TRX, SM systém, roller, expander a posilňovanie s vlastnou i voľnou váhou. Popri pôsobení v GOLEMe taktiež pracuje na športovej príprave mládežníckych kategórií v Džude.

Kontakt:

+421 948 611 147, matus.brezovsky@golemtrener.sk 
Bc. Adam Kavka

Vzdelanie:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (šport a rekreácia) tréner športu pre všetkých – špecializácia fitnes, II. kvalifikačný stupeň tréner športu pre všetkých – IV. kvalifikačný stupeň tréner futbalu I. kvalifikačného stupňa

Mohlo by Vás zaujímať:
Adam je bývalým profesionálnym športovcom. Venoval sa futbalu od útleho veku. Je absolventom Univerzity Pavla Jozefa Šafárika ( Ústav telesnej výchovy a športu). Momentálne sa amatérsky venuje bojovým športom . Prešiel množstvom príprav a napriek jeho mladému veku má veľa skúseností a pohotovo reaguje na potreby klienta. Zaoberá sa reguláciou hmotnosti, naberaním funkčnej svalovej hmoty, zvýšením sily, kondície a výbušnosti. Počas tréningu využíva skôr vlastnú váhu tela ale aj rôzne pomôcky ako je rebrík, BOSU, TRX, expander, fitlopta a podobne. Poskytuje poradenstvo v oblasti výživových doplnkov a stravovacích návykov.

Kontakt:

+421 917 790 040, adam.kavka@golemtrener.sk 
Ing. Andrej Magyesy

Vzdelanie:
Fakulta FAPZ, odbor výživa ľudí, tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji

Mohlo by Vás zaujímať:
Andrej sa aktívne venuje športu a počas svojho života prešiel viacerými druhmi športov. Najprv sa venoval hokeju od základnej školy až do svojich 18 rokov. Medzitým sa venoval aj rekreačne kickboxu. Potom dva roky súťažil v klasickej kulturistike a teraz sa venuje vytrvalostným športom. Andrej vyštudoval II stupeň vysokoškolského stupňa s zameraním na výživu ľudí. Vie vám vypracovať jedálničiek na mieru. Andrej sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a silových schopností, formovanie postavy pomocou funkčných tréningov. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX.

Kontakt:

+421 915 662 649, andrej.megyesy@golemtrener.sk 
Bc. Peter Palenčár

Vzdelanie:
Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa, študent Technickej univerzity v Košiciach

Špecializácia:
Peter je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfectFit. Peter sa momentálne aktívne venuje powerliftingu a silovému trojboju. Zaoberá sa reguláciou hmotnosti, zvýšeniu sily, kondície, výbušnosti a rozvoju funkčnej svalovej hmoty. Pri svojich tréningoch využíva TRX, expander, kettlebell, medicimbal, fitloptu a iné pomôcky.

Mohlo by Vás zaujímať:
Peter je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfectFit. Od štyroch rokov sa venuje športu. Pätnásť rokov sa venoval aktívne futbalu. Popri tom vyskúšal mnoho ďalších športov - bojové športy, volejbal, fitness. Peter sa momentálne aktívne venuje powerliftingu a silovému trojboju. Zaoberá sa reguláciou hmotnosti, zvýšeniu sily, kondície, výbušnosti a rozvoju funkčnej svalovej hmoty. Peter svojimi vedomosťami pomáha aj ľuďom, ktorí sa chcú cítiť zdravo, ľudom ktorí majú zdravotné ťažkosti a chcú vyriešiť svoje dysbalancie a mobilitu alebo jednoducho ľudom, ktorí chcú začať cvičiť. Pri svojich tréningoch využíva TRX, expander, kettlebell, medicimbal, fitloptu a iné pomôcky. Peter ponúka aj výživové poradenstvo, suplementáciu a konzultácie týkajúce sa zdravého životného štýlu.

Kontakt:

+421 902 638 838, peter.palencar@golemtrener.sk 
Bc. Viliam Bubelíny

Vzdelanie:
Kondičný tréner I. klasifikačného stupňa, študent Technickej univerzity v Košiciach

Mohlo by Vás zaujímať:
Viliam je certifikovaným kondičným trénerom Akadémiou EfecktFit. Od siedmich rokov sa venuje športu. Sedem rokov sa aktívne venoval futbalu a basketbalu. Popri štúdiu vyskúšal aj radu ďalších športov ako bojové športy a fitnes. Viliam sa momentálne aktívne venuje fitnes a silovému trojboju. Zaoberá sa zvyšovaním sily, nárastom svalovej hmoty, rozvojom kondície, mobility a výbušnosti celého tela. Svojimi vedomosťami pomáha aj ľuďom ktorí majú zdravotné ťažkosti, chcú sa cítiť fit a v kondícii, majú za cieľ vyriešiť dysbalanciu tela a ktorí by chceli zredukovať telesnú hmotnosť. Jednoducho chce pomáhať ľuďom dosahovať svoje ciele v cvičení. Pri svojich tréningoch využíva radu pomôcok ako, TRX, medicimbal, rolery, fitlopty a ďalšie pomôcky. Viliam taktiež ponúka poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu, výživy či suplementácie.

Kontakt:

+421 904 940 822, viliam.bubeliny@gmail.com 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M