AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Kontakt

Košice

Golem Club Aupark Košice
Námestie Osloboditeľov 1
040 01 Košice

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

kosice@golemclub.sk

Recepcia: +421 917 508 643

Rezervácie: + 421 918 741 163

Central

Golem Club Central
Metodova 6
821 08 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

Otváracie hodiny wellness

Prac.týždeň: 15:00 – 22:00

Víkendy a sviatky: 13:00 – 22:00


central@golemclub.sk

Info a Rezervácie:  +421 917 508 645 

 

Marketing

marketing@golemclub.sk 


 

 

 

Relaxx

Golem Club Relaxx
Einsteinova 7
851 01 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

relaxx@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel.: +421 917 / 508 666

 

Náš tím je tu pre Vás v pracovných dňoch od 9:00 do 18:00.

 

MSc Alexandra Ulbrichtová                   

Head of sales                                  

tel.: +421 917 407 008      

sasa@golemclub.sk

sales@golemclub.sk                                            

 

Zuzana Kinclová

Sales Manager

tel.: +421 918 183 214

predajca@golemclub.sk

 

Mária Dzureková

Marketing manager

tel.: +421 917 508 650

marketing@golemclub.sk

 

 


 

 

 

 

Aupark

PREMIUM FIT s.r.o.
Einsteinova 18
85101 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

aupark@golemclub.sk

Rezervácie – 0917/508 649

Informácie – 0917/508 668




Avion

Golem club Avion
Ivánska cesta 16
82102 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

avion@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 / 508 641

rehabilitácia
tel 0917 / 508 646
tel 02 / 92 02 69 83


rehabilitacia@golemclub.sk



Tower115

Golem club Tower 115
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Otváracie hodny
Po - Pia 06:00 - 21:00
So, Ne a Sviatky 08:00 - 21:00

tower115@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 508 648





Žilina

Aupark Žilina
Veľká Okružná 59/A
010 01 Žilina

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 21:00
So a Ne 08:00 - 21:00

zilina@golemclub.sk

Rezervácie:
tel: +421 918 / 738 860

Informácie:

tel: +421 917 / 508 664


Bory Mall

Golem Club Bory Mall
Lamač 6780
841 03 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

bory@golemclub.sk


Rezervácie:  +421 918 741 309

Informácie : +421 917 508 644

 

Poprad

Golem Club Poprad
Námestie Svätého Egídia 3290/124
058 01 Poprad

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

poprad@golemclub.sk

Recepcia:  +421 917 508 655

Rezervácie: +421 918 739 742.

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M