AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
AVION
BRATISLAVA
EUROVEA
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
Kontakt

Košice

Golem Club Aupark Košice
Námestie Osloboditeľov 1
040 01 Košice

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

kosice@golemclub.sk

Recepcia:
tel: 421 917 508 643

Aupark

PREMIUM FIT s.r.o.
Einsteinova 18
85101 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

aupark@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 / 508 649


Tower115

Golem club Tower 115
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Otváracie hodny
Po - Pia 06:00 - 21:00
So, Ne a Sviatky zatvorené

tower115@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 508 648





Avion

Golem club Avion
Ivánska cesta 16
82102 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

avion@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 / 508 641

rehabilitácia
tel 0917 / 508 646
tel 02 / 92 02 69 83


rehabilitacia@golemclub.sk



Eurovea

Golem Health Club Eurovea
Pribinova 8
811 09 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So a Ne 08:00 - 22:00

eurovea@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel.: 0917 / 508 666

 

Predajcovia:

Natália Fexová

tel.: 0917 508 659

natalia@golemclub.sk


 

 

 

 

Central

Golem Club Central
Metodova 6
821 08 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

central@golemclub.sk

Recepcia a info:  +421 918 702 013

Rezervácie:  +421 917 508 645 


Marketing:

Mgr. Mária Dzureková

Tel.: +421 917 508 650

E-mail: marketing@golemclub.sk

 

 

Bory Mall

Golem Club Bory Mall
Lamač 6780
841 03 Bratislava

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 22:00
So, Ne a sivatky 08:00 - 22:00

bory@golemclub.sk

Recepcia a Rezervácie:  +421 917 508 644

 

Žilina

Aupark Žilina
Veľká Okružná 59/A
010 01 Žilina

Otváracie hodiny
Po - Pia 06:00 - 21:00
So a Ne 08:00 - 21:00

zilina@golemclub.sk

rezervácie a info:
tel 0917 / 508 664


Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M