AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Róbert POVOLNÝ- Hlavný tréner

Vzdelanie:
UMB Banská Bystrica, učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo-kondičný tréner V. stupňa

Špecializácia:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, budovanie svalovej hmoty, redukcia hmotnosti a formovanie postavy, odstraňovanie svalových dysbalancií

Mohlo by Vás zaujímať:
Róbert, ako bývalý člen reprezentácie v cestnej cyklistike, bol aj juniorským majstrom Slovenska. Aj naďalej aktívny športovec nadobudol počas kariéry a štúdia na VŠ mnoho skúsenosti, ktoré zúročuje v tréningovom procese. Vďaka svojej flexibilite sa prispôsobí akýmkoľvek požiadavkám klienta.

Kontakt:

+421 915 809 889, robert.povolny@golemtrener.sk 
Katarína HORVÁTHOVÁ

Vzdelanie:
Športové gymnázium Banská Bystrica, 1. stupeň kondičný tréner

Mohlo by Vás zaujímať:
Katka po skončení kariéry profesionálnej hráčky basketbalu, kde jej vrcholom bola účasť na Olympijských hrách v Sydney 2000 a niekoľko sezón v Eurolige sa v posledných sezónach venovala trénovaniu mládeže a dospelých, kde získala skúsenosti aj ako kondičná trénerka. Je asistentkou a kondičnou trénerkou v reprezentácii dievčat do 15 rokov. Venuje sa klientom s problémami chrbta, tréningom na získavanie telesnej kondície a formovaní postavy.

Kontakt:

+421 905 697 059, katarina.horvathova@golemtrener.sk 
Matúš Hrabovský

Vzdelanie:
Prešovská univerzita, Fakulta športu a kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa, certifikát TRX

Špecializácia:
Redukcia hmotnosti, formovanie postavy, zvyšovanie fyzickej kondície, spevnenie tela

Mohlo by Vás zaujímať:
Matúš je aktívny športovec, ktorý sa popri štúdiu na Fakulte športu v Prešove venuje futbalu. Je certifikovaný kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa a inštruktor TRX. Neustále pracuje na zlepšovaní svojich vedomostí absolvovaním rôznych školení. Zameriava sa na klientov všetkých vekových kategórií a pomáha im plniť všetky ciele, ktoré si v tréningovom procese stanovia.

Kontakt:

+421 904 961 074, matus.hrabovsky@golemtrener.sk           
Maroš Strakulák

Vzdelanie:
Certifikovaný tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji

Špecializácia:
budovanie funkčnej svalovej hmoty, sily a kondície, kineziológia, rekonvalescencia, špeciálna výživa

Mohlo by Vás zaujímať:
Maroš, ako hokejový brankár a bývalý thaiboxer sa športu venuje celý život. Popri svojej športovej kariére nadobudol množstvo skúseností, ktoré dnes zúročuje v tréningových procesoch. Je odborníkom v kalistenike, cvičením s vlastnou váhou tela a študoval kineziológiu, vďaka čomu môže pomáhať klientom pri liečbe a doliečovaní zranení. Naďalej pracuje na zvyšovaní úrovne svojho vzdelania a dokáže sa prispôsobiť požiadavkám klientov. Uprednostňuje špeciálnu výživu vďaka dlhoročným vedeckým štúdiám o človeku a výžive, v podobnej forme paleo stravovania.

Kontakt:

+421 914 291 758, maros.strakulak@golemtrener.sk 
Marek Gažúr

Vzdelanie:
Certifikovaný tréner I. stupňa vo fitness a kulturistike

Špecializácia:
Formovanie postavy, budovanie funkčnej svalovej hmoty, redukcia tuku a zvyšovanie fyzickej kondície.

Mohlo by Vás zaujímať:
Marek ako aktívny športovec veľmi rád poradí a pripraví tréningový plán na mieru. Stále pracuje na zdokonaľovaní svojich vedomostí. Chce aby jeho klienti mali s cvičenia radosť a dobrý pocit. Pomôže vám k dosiahnutí vašich cieľov a zdravšiemu životnému štýlu.

Kontakt:

+421 903 900 717, marek.gazur@golemtrener.sk 
Mgr. Jakub Kollár

Vzdelanie:
UMB Banská Bystrica, učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo – kondičný tréner V. stupňa

Špecializácia:
Kondičná príprava výkonnostných športovcov, rozvoj kondičných a koordinačných schopností, odstraňovanie svalových dysbalancií (športy s jednostranným zaťažením, sedavá práca), budovanie svalovej hmoty, redukcia hmotnosti a tuku, tvorenie tréningových mikro/makro cyklov pre športovcov, práca s ľuďmi s rôznymi disfunkciami (po operácii kolien, boľavý chrbát, skolióza atď.), základy vzpierania, diagnostika pohybového aparátu

Mohlo by Vás zaujímať:
Jakub, ako bývalý hráč ľadového hokeja, absolvent FTVŠ Banská Bystrica, je aj naďalej aktívny športovec v indoorových aj outdoorových športov. Zameriava na kvalitnú športovú prípravu so správnou technikou cvičení. Jeho cieľom je, aby klienti mali dlhodobo radosť z pohybu a bez bolesti.

Kontakt:

+421 910 572 649jakub.kollar@golemtrener.sk 
Bc. Barbora Gavláková

Vzdelanie:
Bakalárske vzdelanie na UPJŠ Košice, Ústav telesnej výchovy a športu Kondičný tréner II. stupňa

Špecializácia:
Kondičná príprava pre jednotlivcov aj družstvá (futbalisti, bežci, hokejisti), rozvoj kondičných, koordinačných, silových schopností, príprava rekreačných športovcov na sezónu, redukcia hmotnosti s prípravou jedálnička, práca s ľuďmi, ktorí majú rôzne zdravotné znevýhodnenie (chronické problémy s tráviacim ústrojenstvom, bolesti kĺbov, chrbta atď.)

Mohlo by Vás zaujímať:
Barbora, ako bývalá volejbalistka, absolventka ÚTVaŠ je naďalej aktívna športovkyňa. Na rekreačnej úrovni sa venuje behu, lyžovaniu, snowboardingu, inline korčuľovaniu, plávaniu. Zameriava sa na všetky vekové kategórie vrátane seniorov. Jej cieľom je, aby bol každý klient spokojný a zlepšil si svoj životný štýl. S mottom: „Všetko sa dá, len ty sám musíš chcieť“.

Kontakt:

+421 908 893 776

barbora.gavlakova@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M