AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Tomáš Maslík - Hlavný tréner

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Šport a zdravie – špecializácia fitness

Špecializácia:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný tréning, cvičenie v tehotenstve, cvičenie so seniormi, prevencia pred zraneniami, odstraňovanie svalovej nerovnováhy a bolesti spôsobenej jednostranným zaťažením a sedavým zamestnaním

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš sa desať rokov venoval atletike, počas ktorých získal množstvo poznatkov a skúseností z vlastného tréningového procesu. Špecializoval sa na šprintérske disciplíny, v ktorých sa stal niekoľkonásobným Majstrom SR. Počas štúdia sa venoval trénerskej činnosti detí a mládeže v plaveckom klube. Po úspešnom ukončení bakalárskeho štúdia začal pracovať ako kondičný tréner reprezentantiek SR v modernom tanci. Zdravie považuje za najdôležitejší faktor života, a preto je jeho cieľom vytvoriť pre každého klienta komplexný treningový program zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, rozvoj pohybových schopností a prevenciu zranení. Vo svojej špecializácii sa neustále vzdeláva a získané vedomosti uplatňuje v každodennej tréningovej praxi.

Kontakt:

+421 917 513 302, tomas.maslik@golemtrener.sk

  
Mgr. Patrik Viša

Vzdelanie:
FTVŠ – UK, kondičný tréner a tréner 1.stupňa v kulturistike

Špecializácia:
Študent fakulty telesnej výchovy a športu špecializácia kondičný tréner vo vrcholovom športe.V minulosti bol aktívny športovec, hráč basketbalu zaradený aj do juniorského reprezentačného výberu SR.

Mohlo by Vás zaujímať:
V Goleme Vám Patrik poradí v oblasti zdravej výživy a pomôže Vám upraviť stravovacie návyky. Špecializuje sa na budovanie svalovej hmoty, formovanie postavy odbúravanie telesného tuku, spevnenie stredu tela, zlepšenie hlbokého stabilizačného systému pomocou balančných pomôcok a rozvoj všeobecnej sily pomocou funkčného tréningu. Tiež pomôže pri rozvoji kondičných schopností.

Kontakt:

+421 910 901 883, patrik.visa@golemtrener.sk 
Mgr. Martin Chalupa

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Trénerstvo – špecializácia ľadový hokej

Špecializácia:
Formovanie postavy a redukciu telesnej hmotnosti, rozvoj kondičných a koordinačných schopností u začiatočníkov i rekreačných športovcov, s využitím najmodernejších pomôcok, TRX, aquahit, bosu, balančné pomôcky, rebrík, prekážky, fitlopta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Martin sa venoval ľadovému hokeju 16 rokov. Stal sa majstrom Slovenskej republiky v kategórii dorastu, získal striebornú medailu v juniorskej kategórii a pomohol juniorskému tímu HK Ružinov 99 v postupe do extraligy. V roku 2009 začal študovať na FTVŠ UK v Bratislave odbor trénerstvo - ľadový hokej. Ako dlhoročný hráč ľadového hokeja získal mnohé skúsenosti v oblasti vrcholového športu, ktoré naďalej rozvíja a využíva pri tvorbe tréningov u začiatočníkov a rekreačných športovcov.

Kontakt:

+421 902 192 924, martin.chalupa@golemtrener.sk

  
Bc.Simona Lukáčová

Vzdelanie:
študent FTVŠ UK - Šport a zdravie

Špecializácia:
Redukcia telesného tuku, naberanie svalovej hmoty, komplexný rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy, poradenstvo v oblasti zdravej výživy a úprava stravovacích návykov, tréning s využitím náčinia a iných funkčných pomôcok.

Mohlo by Vás zaujímať:
Simona sa v minulosti venovala športu ako takému, no od svojich 12. rokov pôsobí v tanečnej skupine v Senici, kde jej najväčším úspechom bol titul majstra Európy v modernom tanci. V klube získala mnoho skúseností a takisto aj trénerských zručností pri trénovaní mladších vekových kategórii. V súčastnosti jej štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu dopomáha k osvojovaniu si mnohých aktuálnych informácii o športovom tréningu, fitness, zdravej výžive a zdravom životnom štýle. Pri organizácii tréningu využíva mobilizačné a strečingové cvičenia, cvičenia s vlastnou hmotnosťou a náčiním. Pracovné motto: Starajte sa o svoje telo. Je to jediné miesto, kde budete musieť žiť!

Kontakt:

+421 915 169 863, lukacova8simona@gmail.com 
Bc. Michal Hapák

Služby:
Michal sa špecializuje na rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný silový tréning, redukciu telesnej hmotnosti či zdravotne orientované cvičenie. Preferuje cvičenie s vlastným telom a intenzívne intervalové tréningy.

Mohlo by Vás zaujímať:
Michal sa šesť rokov venoval vodnému slalomu a raftingu, z toho 4 roky na vrcholovej úrovni. Účastnil sa majstrovstiev sveta a Európy ako juniorský reprezentant Slovenska. V roku 2011 sa stal juniorským majstrom Európy v raftingu. V roku 2012 ukončil aktívnu kariéru a odišiel študovať telesnú výchovu a šport na Karlovu Univerzitu v Prahe so zameraním na vodný slalom. Počas štúdia sa venoval predovšetkým tréningu žien a juniorov a výskumu v rovnakej oblasti. Od roku 2016 pôsobí ako inštruktor canyoningu a raftingu v Rakúsku a Slovinsku.

Kontakt:

+421 902 374 444, michal.hapak@golemtrener.sk 
Marek Adamík

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK so zameraním na kondičné trénerstvo vo vrcholovom športe. Venuje sa komplexnému rozvoju kondičných a koordinačných schopností, redukcií telesného tuku a budovaniu svalovej hmoty, silovému tréningu, správnemu držaniu tela, strečingovým a kompenzačným cvičeniam.

Mohlo by Vás zaujímať:
Marek sa od detstva venuje rôznym športom. Keď mal 12 rokov, začal sa venovať volejbalu, ktorý mu priniesol viacero domácich i zahraničných ocenení – na majstrovstvách SR získal 2. miesto v žiackej, 1. miesto v kadetskej a 3. miesto v juniorskej kategórii. Bol zaradený do kadetskej a juniorskej reprezentácie SR, s ktorou absolvoval niekoľko kvalifikácii a turnajov. Hral v českej i slovenskej extralige. Momentálne študuje v 3. ročníku na FTVŠ UK, vďaka čomu si neustále obohacuje svoje vedomosti z oblasti športu a ľudského tela. Jeho hlavnou ambíciou pri práci s ľuďmi je motivovať ich ku pravidelnému pohybu a k osvojeniu si správnych pohybových návykov.

Kontakt:

+421 911 555 303, marek.adamik@golemtrener.sk 
Michal Garaj

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK , odbor kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe . Špecializuje sa na kompenzačné cvičenia , rozvoj kondičných schopností , maximálnej sily , redukciu telesnej hmotnosti aj prostredníctvom tréningov orientovaných na bojové športy. Preferuje cvičenia s vlastnou hmotnosťou a zdravotne orientované tréningy.

Mohlo by Vás zaujímať:
Aktívne sa venoval Karate 15 rokov v ktorom získal 6x titul majstra Slovenska , zúčastnil sa aj ME kde obsadil 6.miesto a MS 5.miesto. Dlhoročné skúsenosti s tréningovým procesom ho naučili pracovať s rôznymi vekovými kategóriami. Pri tréningoch sa zameriava na osvojenie racionálneho pohybu nie len pri cvičení ,ale aj v bežnom živote a vytváranie záujmu o pohybovú aktivitu.

Kontakt:

+421 917 045 026, michal.garaj@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Členstvá
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M