AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Tomáš Maslík - Hlavný tréner

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Šport a zdravie – špecializácia fitness

Špecializácia:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný tréning, cvičenie v tehotenstve, cvičenie so seniormi, prevencia pred zraneniami, odstraňovanie svalovej nerovnováhy a bolesti spôsobenej jednostranným zaťažením a sedavým zamestnaním

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš sa desať rokov venoval atletike, počas ktorých získal množstvo poznatkov a skúseností z vlastného tréningového procesu. Špecializoval sa na šprintérske disciplíny, v ktorých sa stal niekoľkonásobným Majstrom SR. Počas štúdia sa venoval trénerskej činnosti detí a mládeže v plaveckom klube. Po úspešnom ukončení bakalárskeho štúdia začal pracovať ako kondičný tréner reprezentantiek SR v modernom tanci. Zdravie považuje za najdôležitejší faktor života, a preto je jeho cieľom vytvoriť pre každého klienta komplexný treningový program zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, rozvoj pohybových schopností a prevenciu zranení. Vo svojej špecializácii sa neustále vzdeláva a získané vedomosti uplatňuje v každodennej tréningovej praxi.

Kontakt:

+421 917 513 302, tomas.maslik@golemtrener.sk

  
Mgr. Patrik Viša

Vzdelanie:
FTVŠ – UK, kondičný tréner a tréner 1.stupňa v kulturistike

Špecializácia:
Študent fakulty telesnej výchovy a športu špecializácia kondičný tréner vo vrcholovom športe.V minulosti bol aktívny športovec, hráč basketbalu zaradený aj do juniorského reprezentačného výberu SR.

Mohlo by Vás zaujímať:
V Goleme Vám Patrik poradí v oblasti zdravej výživy a pomôže Vám upraviť stravovacie návyky. Špecializuje sa na budovanie svalovej hmoty, formovanie postavy odbúravanie telesného tuku, spevnenie stredu tela, zlepšenie hlbokého stabilizačného systému pomocou balančných pomôcok a rozvoj všeobecnej sily pomocou funkčného tréningu. Tiež pomôže pri rozvoji kondičných schopností.

Kontakt:

+421 910 901 883, patrik.visa@golemtrener.sk 
Mgr. Martin Chalupa

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Trénerstvo – špecializácia ľadový hokej

Špecializácia:
Formovanie postavy a redukciu telesnej hmotnosti, rozvoj kondičných a koordinačných schopností u začiatočníkov i rekreačných športovcov, s využitím najmodernejších pomôcok, TRX, aquahit, bosu, balančné pomôcky, rebrík, prekážky, fitlopta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Martin sa venoval ľadovému hokeju 16 rokov. Stal sa majstrom Slovenskej republiky v kategórii dorastu, získal striebornú medailu v juniorskej kategórii a pomohol juniorskému tímu HK Ružinov 99 v postupe do extraligy. V roku 2009 začal študovať na FTVŠ UK v Bratislave odbor trénerstvo - ľadový hokej. Ako dlhoročný hráč ľadového hokeja získal mnohé skúsenosti v oblasti vrcholového športu, ktoré naďalej rozvíja a využíva pri tvorbe tréningov u začiatočníkov a rekreačných športovcov.

Kontakt:

+421 902 192 924, martin.chalupa@golemtrener.sk

  
Bc. Martin Bobek

Vzdelanie:
FTVŠ UK

Špecializácia:
trénerstvo odbor rýchlostná kanoistika

Mohlo by Vás zaujímať:
Martin sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a silových schopností, formovanie postavy pomocou funkčných tréningov. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX, Bossu, Overball a využíva poznatky z tréningu Crossfitu.

Kontakt:

+421 911 762 602, martin.bobek@golemtrener.sk 
Mgr.Simona Lukáčová

Vzdelanie:
študent FTVŠ UK - Šport a zdravie

Špecializácia:
Redukcia telesného tuku, naberanie svalovej hmoty, komplexný rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy, poradenstvo v oblasti zdravej výživy a úprava stravovacích návykov, tréning s využitím náčinia a iných funkčných pomôcok.

Mohlo by Vás zaujímať:
Simona sa v minulosti venovala športu ako takému, no od svojich 12. rokov pôsobí v tanečnej skupine v Senici, kde jej najväčším úspechom bol titul majstra Európy v modernom tanci. V klube získala mnoho skúseností a takisto aj trénerských zručností pri trénovaní mladších vekových kategórii. V súčastnosti jej štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu dopomáha k osvojovaniu si mnohých aktuálnych informácii o športovom tréningu, fitness, zdravej výžive a zdravom životnom štýle. Pri organizácii tréningu využíva mobilizačné a strečingové cvičenia, cvičenia s vlastnou hmotnosťou a náčiním. Pracovné motto: Starajte sa o svoje telo. Je to jediné miesto, kde budete musieť žiť!

Kontakt:

+421 915 169 863, simona.lukacova@golemtrener.sk 
Bc. Michal Hapák

Služby:
Michal sa špecializuje na rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný silový tréning, redukciu telesnej hmotnosti či zdravotne orientované cvičenie. Preferuje cvičenie s vlastným telom a intenzívne intervalové tréningy.

Mohlo by Vás zaujímať:
Michal sa šesť rokov venoval vodnému slalomu a raftingu, z toho 4 roky na vrcholovej úrovni. Účastnil sa majstrovstiev sveta a Európy ako juniorský reprezentant Slovenska. V roku 2011 sa stal juniorským majstrom Európy v raftingu. V roku 2012 ukončil aktívnu kariéru a odišiel študovať telesnú výchovu a šport na Karlovu Univerzitu v Prahe so zameraním na vodný slalom. Počas štúdia sa venoval predovšetkým tréningu žien a juniorov a výskumu v rovnakej oblasti. Od roku 2016 pôsobí ako inštruktor canyoningu a raftingu v Rakúsku a Slovinsku.

Kontakt:

+421 902 374 444, michal.hapak@golemtrener.sk 
Tomáš Karabel

Špecializácia:
Tomáš sa zameriava na pozitívne podmieňovanie a povzbudenie, aby si klient vybudoval správne návyky a sebavedomie pri cvičení. Využíva OPT model, ktorý sa sústredí na dosiahnutie individuálnych cieľov klienta, či už ide o výdrž, silu, výbušnosť, hypertrofiu alebo nápravu držania tela a s tým spojené odstraňovanie svalovej nerovnováhy. Verí, že tréning má byť zábava, no nič nenahradí správne stravovacie návyky – používa na spojenie sa s klientmi aplikáciu MyFitnessPal, ktorá umožní trénerovi sledovať a korigovať príjem stravy v reálnom čase.

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš sa 7 rokov venuje tanečnému štýlu Breakdance, ktorý vyučoval 3 roky v BDSKrew a iných tanečných školách, kde sa naučil pracovať s mládežou v skupinách a motivovať ich k snahe. Vystupoval na rôznych podujatiach, či už v divadlách alebo na večierkoch a úspešne súťažil na Slovensku a v zahraničí. Svoje vzdelanie získal vo Veľkej Británii cez Americkú Národnú akadémiu športu a medicíny.

Kontakt:

+421 944 843 724 , tomas.karabel@golemtrener.sk 
Bc. Christián Stankovič

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK – trénerstvo – špecializácia futbal

Špecializácia:
Christián sa od 6 rokov venuje futbalu. Vychoval ho futbalový klub AS Trenčín v ktorom sa stal majstrom Slovenskej republiky v kategórií dorastu. V klube vyhral niekoľko medzinárodných turnajov, kde sa stretol so svetovou futbalovou špičkou. Rok pôsobil v druhej najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku. V roku 2014 začal študovať na FTVŠ UK v Bratislave odbor trénerstvo – špecializácia futbal. Počas štúdia získal mnoho skúseností a takisto aj trénerských zručností pri trénovaní mladších vekových kategórií. Ako dlhoročný hráč futbalu získal bohaté skúsenosti v oblasti vrcholového športu, ktoré naďalej rozvíja a využíva pri tvorbe tréningov. Momentálne sa venuje Crossfitu v Bratislavskom RRCF, kde zbiera poznatky a skúseností, ktoré uplatňuje v tréningovom procese. Christián sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a rýchlostno-silových schopností, koordinačných schopností, funkčný silový tréning, redukciu telesnej hmotnosti, cvičenie s hmotnosťou vlastného tela a zdravotne orientované tréningy.

Kontakt:

+421 910 117 774 , christian.stankovic@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Členstvá
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M