AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
SALSATION®

SALSATION® je tanečný fitness program, ktorý prevádza funkčný tréning do inovatívnych tanečných pohybov so sústredením sa na muzikalitu a vyjadrenie textov piesní. Kombinuje tanečné pohyby s revolučnými fitness protokolmi do nového fitness šialenstva plného vyjadrovania pocitov z hudby a tanca. Vďaka programu spaľuješ tuk efektívne, tvaruješ postavu, zlepšuješ kondíciu a zároveň buduješ svalovú hmotu. Salsation®  je zmes rôznych rytmov, kultúr, tanečných štýlov a fitness protokolov.

Salsation na MAGIO Pláži - každý štvrtok o 19,00 (až do 3.9.2017) s Miškou je pre vás pripravená naša tanečná novinka SALSATION, ktorá vás zaručene strhne do víru pohybu a tieto lekcie, Vám zdvihnú náladu na 100 %.

 SALSATION sú tanečné fitness lekcie plné energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinujú dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využívajú sa tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac. Choreografie striedajú rôzne rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo.

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Členstvá
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M