AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Michal Duba - Hlavný Tréner

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK, tréner zápasenia 5 stupeň

Špecializácia:
Špecializuje sa na redukciu telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, budovanie fyzickej kondície, rozvoj koordinačných schopností. Diagnostika pohybových schopností, funkčné a laboratórne vyšetrenia. Poradenstvo v oblasti zdravej životosprávy a stravovania podľa požiadaviek tréningu.

Mohlo by Vás zaujímať:
Reprezentant SR v zápasení, najúspešnejší slovenský zápasník roku 2016. Viacnásobný majster Slovenska. Michal využíva v tréningu svoje skúsenosti z vrcholového športu a kladie dôraz na bezpečné cvičenie. Študoval na osemročnom športovom gymnáziu a potom na FTVŠ UK, za svoju 18 ročnú športovú kariéru precestoval takmer celú európu kde absolvoval množstvo sústredení z najlepšími trénermi a športovcami na svete. Pôsobil ako tréner mládeže v ZK Dunajplavba Bratislava, je funkcionárom v dvoch úspešných Športových kluboch. Spolupracuje s mnohými slovenskými športovcami a trénermi v rôznych športových odvetviach, ako sú volejbal, futbal, hokej, atletika, gymnastika, plávanie, box, MMA ... Michal vie pomôct pri výbere vhodného športu pre deti a mládež.

Kontakt:

+421 911 926 016

michal.duba@golemtrener.sk 
Filip Gerec

Vzdelanie:
študent FTVŠ UK, odbor šport a zdravie

Špecializácia:
zlepšenie zdravotného stavu, redukcia hmotnosti, funkčný tréning, ale aj na rozvoj silových schopností a svalovej hypertrofie. Pri cvičení využíva pomôcky ako BOSU, TRX, theraband, kettlebell, fit lopty, medicinbal a iné. Využíva cvičenia vykonávané s vlastnou hmotnosťou, s pridaným závažím, rôzne strečingové a stabilizačné cvičenia.

Kontakt:

0901 772 399, filip.gerec@golemtrener.sk 
Mgr. Matúš Pillár

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK - Trénerstvo Certifikovaný tréner I. stupňa vo fitnes, kulturistike a silovom trojboji

Špecializácia:
Komplexný rozvoj telesnej zdatnosti, rozvoj správneho držania tela, redukcia hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy.

Kontakt:

0918 125 369, matus.pillar@golemtrener.sk

  
Jakub Kubiš

Vzdelanie:
- študent FTVŠ UK Bratislava - licencovaný tréner ľadového hokeja - 2014 – SAKT – Slovenská asociácia kondičných trénerov , kondičný tréner 1.stupňa

Špecializácia:
- kondičné tréningy - naberanie kondície, sily, mobility, redukcia hmotnosti - intervalové a funkčné tréningy - tréning vrcholových športovcov aj kolektívy

Mohlo by Vás zaujímať:
Jakub je vrcholový športovec a mládežnícky reprezentant SR v ľadovom hokeji. Od malička sa venuje športu a pohybu. Študuje na FTVŠ UK BA. Je licencovaným trénerom ľadového hokeja a tiež je v asociácii kondičných trénerov. V športovej praxi získal mnoho skúseností, ktoré využíva počas tréningov. Do tréningu zaraďuje techniky ako napr. intervalové, funkčné, kondičné, core a kompenzačné tréningové plány a tiež pomôcky TRX, foam roller, bosu, kettlebell a mnoho ďalších. Uprednostňuje cvičenie s vlastnou váhou, ktoré sú prospešné pri odstraňovaní disbalancií spôsobované zlým držaním tela alebo sedavým zamestnaním. Špecializuje sa aj na klientov s pooperačným stavom alebo s problémami a ochoreniami chrbtice. Pri tréningoch sa snaží využívať hlavne pozitívnu motiváciu klientov.

Kontakt:

0903 055 448 , jakub.kubis@golemtrener.sk

  
Mgr. Ján Ostraczký

Vzdelanie:
Vysokoškolské 2 stupeň. - VŠZASP bratislava Certifikovaný tréner I stupňa vo fitness a kulturistike

Špecializácia:
Naberanie svalovej hmoty, redukcia telesného tuku, zostavuje tréningové plány a jedálničky na mieru, taktiež sa venuje poradenstvu ohľadom suplementácie.

Mohlo by Vás zaujímať:
Venoval sa profesionálne futbalu a bojovým športom snaží sa motivovať a podporovať klientov k zdravému životnému štýlu. Prevažne sa zameriava na cvičenie s vlastnou váhou, pri cvičení využíva pomôcky ako TRX / Kettlebell / Bosu.

Kontakt:

jan.ostraczky@golemtrener.sk 

+421 907 767 090 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M