AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Michal Duba - Hlavný Tréner

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK, tréner zápasenia 5 stupeň

Špecializácia:
Špecializuje sa na redukciu telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, budovanie fyzickej kondície, rozvoj koordinačných schopností. Diagnostika pohybových schopností, funkčné a laboratórne vyšetrenia. Poradenstvo v oblasti zdravej životosprávy a stravovania podľa požiadaviek tréningu.

Mohlo by Vás zaujímať:
Reprezentant SR v zápasení, najúspešnejší slovenský zápasník roku 2016. Viacnásobný majster Slovenska. Michal využíva v tréningu svoje skúsenosti z vrcholového športu a kladie dôraz na bezpečné cvičenie. Študoval na osemročnom športovom gymnáziu a potom na FTVŠ UK, za svoju 18 ročnú športovú kariéru precestoval takmer celú európu kde absolvoval množstvo sústredení z najlepšími trénermi a športovcami na svete. Pôsobil ako tréner mládeže v ZK Dunajplavba Bratislava, je funkcionárom v dvoch úspešných Športových kluboch. Spolupracuje s mnohými slovenskými športovcami a trénermi v rôznych športových odvetviach, ako sú volejbal, futbal, hokej, atletika, gymnastika, plávanie, box, MMA ... Michal vie pomôct pri výbere vhodného športu pre deti a mládež.

Kontakt:

+421 911 926 016

michal.duba@golemtrener.sk 
Filip Gerec

Vzdelanie:
študent FTVŠ UK, odbor šport a zdravie

Špecializácia:
zlepšenie zdravotného stavu, redukcia hmotnosti, funkčný tréning, ale aj na rozvoj silových schopností a svalovej hypertrofie. Pri cvičení využíva pomôcky ako BOSU, TRX, theraband, kettlebell, fit lopty, medicinbal a iné. Využíva cvičenia vykonávané s vlastnou hmotnosťou, s pridaným závažím, rôzne strečingové a stabilizačné cvičenia.

Kontakt:

0901 772 399, filip.gerec@golemtrener.sk 
Mgr. Matúš Pillár

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK - Trénerstvo Certifikovaný tréner I. stupňa vo fitnes, kulturistike a silovom trojboji

Špecializácia:
Komplexný rozvoj telesnej zdatnosti, rozvoj správneho držania tela, redukcia hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy.

Kontakt:

0918 125 369, matus.pillar@golemtrener.sk

  
Jakub Kubiš

Vzdelanie:
- študent FTVŠ UK Bratislava - licencovaný tréner ľadového hokeja - 2014 – SAKT – Slovenská asociácia kondičných trénerov , kondičný tréner 1.stupňa

Špecializácia:
- kondičné tréningy - naberanie kondície, sily, mobility, redukcia hmotnosti - intervalové a funkčné tréningy - tréning vrcholových športovcov aj kolektívy

Mohlo by Vás zaujímať:
Jakub je vrcholový športovec a mládežnícky reprezentant SR v ľadovom hokeji. Od malička sa venuje športu a pohybu. Študuje na FTVŠ UK BA. Je licencovaným trénerom ľadového hokeja a tiež je v asociácii kondičných trénerov. V športovej praxi získal mnoho skúseností, ktoré využíva počas tréningov. Do tréningu zaraďuje techniky ako napr. intervalové, funkčné, kondičné, core a kompenzačné tréningové plány a tiež pomôcky TRX, foam roller, bosu, kettlebell a mnoho ďalších. Uprednostňuje cvičenie s vlastnou váhou, ktoré sú prospešné pri odstraňovaní disbalancií spôsobované zlým držaním tela alebo sedavým zamestnaním. Špecializuje sa aj na klientov s pooperačným stavom alebo s problémami a ochoreniami chrbtice. Pri tréningoch sa snaží využívať hlavne pozitívnu motiváciu klientov.

Kontakt:

+421 903 055 448 , jakub.kubis@golemtrener.sk

  
Mgr. Ján Ostraczký

Vzdelanie:
Vysokoškolské 2 stupeň. - VŠZASP bratislava Certifikovaný tréner I stupňa vo fitness a kulturistike

Špecializácia:
Naberanie svalovej hmoty, redukcia telesného tuku, zostavuje tréningové plány a jedálničky na mieru, taktiež sa venuje poradenstvu ohľadom suplementácie.

Mohlo by Vás zaujímať:
Venoval sa profesionálne futbalu a bojovým športom snaží sa motivovať a podporovať klientov k zdravému životnému štýlu. Prevažne sa zameriava na cvičenie s vlastnou váhou, pri cvičení využíva pomôcky ako TRX / Kettlebell / Bosu.

Kontakt:

jan.ostraczky@golemtrener.sk 

+421 907 767 090 
Adrián Lipovský

Vzdelanie:
FTVŠ UK - Odbor trénerstvo - študent

Špecializácia:
Vrcholový športovec a mládežnícky reprezentant Slovenska v ľadovom hokeji. Venuje sa rozvoju pohybových schopností, naberaniu čistej svalovej hmoty, redukcii tuku, formovaniu postavy, zvýšeniu sily a kondície a posilneniu hlbokého stabilizačného systému (core). Individuálna príprava vrcholových športovcov, kompenzačný tréning, po úrazové stavy. Pri tréningu využíva pomôcky typu TRX, koordinačný rebrík, prekážky, fitlopty, bosu, kettlebells,TABATA,intervalový tréning

Mohlo by Vás zaujímať:
Od svojich 6 rokoch sa venuje ľadovému hokeju. Prešiel si viacerými mladežníckimi reprezentáciami a taktiež pôsobil v projekte U20. Od svojich 16 rokoch nastupoval v extralige mužov. Je účastník dvoch juniorských Majstrovstiev sveta v hokejbale. V roku 2014 sa stal aj Majstrom sveta. Vo svojom obore prešiel takmer celý svet a stretol sa s tými najmodernejšími trénerskymi metódami vo svete. Je pripravený Vám pomôcť , či už ste začiatočník, pokročilý alebo profesionálny športovec.

Kontakt:

+421 902 320 761

adrian.lipovsky@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M