AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Boris Saitz - Hlavný Tréner

Vzdelanie:
Univerzita Mateja Bela – Telesná výchova Univerzita Cyrila a Metóda– IFBLR Piešťany – študent Fyzioterapie

Špecializácia:
Zameriava sa hlavne na funkčné svalstvo s využitím TRX, expanderov, BOSU a iných pomôcok pomocou najnovších metód, ale aj na redukciu tuku a hmotnosti, racionálnu výživu, zvyšovanie sily a svalového objemu, individuálnu prípravu športovcov. English speaking coach.

Mohlo by Vás zaujímať:
Boris je bývalý extraligový hráč hádzanej v MŠK Považská Bystrica a v súčasnosti hráč MHáK Martin, kde zároveň pôsobí ako kondičný tréner.

Kontakt:

tel: +421 905 234 996, boris.saitz@golemtrener.sk 
Maroš Dojčiak

Vzdelanie:
Tréner I. stupňa SAKFST Certifikát: Klasická a športová masáž, mikronutrienty a pitný režim. 1. Moderná operatíva a fyziotréning kolenného a ramenného kĺbu 2. Výživa pre výkon a zdravie 1., 2., 3. 3. Fyzioterapeutické metódy a prístupy v tehotenstve a po pôrode 4. Iniciatívne metódy v oblasti rozvoja sily

Špecializácia:
Zameriava sa na redukciu telesného tuku, naberanie svalovej hmoty s využitím najnovších metód od v oblasti fitness ako TABATA a pomôcok ako theraband, TRX. Zostava jedalničkov a zvolenie správnych suplementov, individualny prístup špeciálne zameraný na potreby každého klienta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Marošovu osobnosť charakterizuje športový duch. Najlepšie sa cíti v komunite športovo založených ľudí, ktorí si stanovujú športové ciele a jeho motiváciou je pomôcť im tieto ciele dosiahnuť. Pri plnení požiadaviek svojich klientov sa riadi najnovšími metódami v oblasti fitnes. Vytvára klientom jedálničky na mieru. Pri redukcií telesnej hmotnosti, alebo naberaní svalovej hmoty pomáha klientom odporučiť správne doplnky výživy. Jeho motiváciou je uspokojiť každého klienta.

Kontakt:

tel: +421 911 943 565, maros.dojciak@golemtrener.sk 
Vladimír Balát

Vzdelanie:
tréner 1. stupňa pre fitness, licencovaný tréner futbalu.Certifikát: Využitie CrossFit-u v kondičnej príprave športovcov, Dynamický strečing, Walldrills a ich využitie v kondičnom tréningu, Rozvoj kondično-koordinačných schopností gymnastickými cvičeniami pre výkonnostný a vrcholový šport.

Špecializácia:
Rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytvrvalosť), naberanie čistej svalovej hmoty, redukcia hmotnosti a telesného tuku, tréning s pomôckami TRX, bosu, fit lopta, expandery a iné, intenzívny intervalový tréning. Tréning je možné prispôsobiť rôznym druhom výkonostných športov.

Mohlo by Vás zaujímať:
Vladimír je aktívny vrcholový športovec a bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska vo futbale, dlhé roky pôsobil v zahraničí ,víťaz slovenského pohára a tak isto si zahral aj Európsku ligu UEFA. Na základe vedomostí nadobudnutých doterajšou športovou profesionálnou kariérou a tiež absolvovaním rôznych kurzov Vám veľmi rád odovzdá svoje skúsenosti, ktoré nadobudol počas svojej doterajšej kariéry. Má veľmi dobre skúsenosti s kondičnou prípravou, nakoľko pracuje so špičkovými kondičnými trénermi. Tiež absolvoval školenia trénerov INFORM a je licencovaný tréner futbalu. Vo svojom tréningu uprednostňuje cvičenia s vlastnou váhou a zameriava sa na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), formovanie postavy, redukciu hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, odstraňovanie disbalancií spôsobených či už športom, alebo sedavým zamestnaním, všetko s dôrazom na zdravotne správne vykonanie pohybov. Využíva rôzne pomôcky ako sú(fit lopta,TRX, Bosu, expandery a iné...).Rád Vám pomôže s úpravou stravy a vypracovaním jedálnička. Tréning vie prispôsobiť k spokojnosti klienta a k rôznym druhom výkonnostných športov. Prístupom a motiváciou vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Kontakt:

 +421 902 366 670, vladimir.balat@golemtrener.sk 
Ondrej Rakyta

Vzdelanie:
Študent 3. ročníka Fakulty telesnej výchovy a športu UK v Bratislave, odbor Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. Odborné školenia: 1. - FMS level 1 , Functional movement system - CZ 2. - FMS level 2, Advanced Corrective Exercises - CZ 3. - Dynamická neuromuskulárna stabilizácia 1 DNS športový kurz - SK 4. - Statika a dynamika kĺbu - SK 5. - Akreditovaný základný masérsky kurz, športová masáž – SK, Bankovanie a moxovanie - SK 6. - Kineziotaping - SK 7. - Mäkké techniky 1 - SK

Špecializácia:
Jeho zameraním je technika cvičení, funkčná diagnostika, core tréning, zvyšovanie kondície, kompenzácia jednostranného zaťaženia a prevencia voči zraneniam. Vo svojej praxi využíva zväčša vlastnú telesnú hmotnosť, kettlebelly, foam rolling, mäkké a mobilizačné techniky na uvoľnenie myofasciálneho systému, PIR, bankovanie, kineziotaping a masáže. Riadi sa heslom

Kontakt:

+421 949 192 096, ondrej.rakyta@golemtrener.sk 
Ján Kačáni

Vzdelanie:
1. Tréner 1. stupňa (SAKFST), 2. Licencovaný tréner futbalu UEFA GRASSROOTS C licencia, 3. Seminár IIFYM (flexibilné stravovanie) , TRX - osobný tréner

Špecializácia:
Naberanie svalovej hmoty, redukcia telesného tuku a hmotnosti, spevnenie a vytvarovanie postavy.

Mohlo by Vás zaujímať:
Ján sa venuje športu už od detstva. Jeho športová cesta začala pri futbale, ktorému sa ešte stále aktívne venuje. V súčastnosti sa venuje aj futbalovej mládeži v jeho rodnej dedine. K cvičeniu sa dostal na strednej škole a stalo sa súčasťou jeho života. Svojim klientom vie poradiť ohľadom stravovania a jeho hlavným cieľom je dosiahnuť, aby boli klienti spokojní. Teší sa na Vás.

Kontakt:

tel.: +421 903 869 903

E-mail: jan.kacani@golemtrener.sk 
Mgr. Anežka Habalová

Vzdelanie:
Trnavská univerzita v Trnave, trénerka I. stupňa kulturistiky, fitness a silového trojboja SAKFST

Špecializácia:
Anežka Vám rada pomôže s tréningovým plánom, s úpravou životosprávy, s vhodným výberom doplnkov výživy, a tiež so zostavením individuálneho stravovacieho plánu. Vo svojich tréningoch sa zameriava na správne prevedenie jednotlivých cvikov. Tréning prispôsobuje podľa individuálnych potrieb klienta. Anežka je mladá trénerka, ktorá pokračuje v športovom vzdelávaní , aby mohla ľuďom čo najviac pomôcť a poradiť, pretože jej cieľom je, aby bol každý klient spokojný.

Kontakt:

Tel.: +421 948 558 118

E-mail: anezka.habalova@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M