AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Vladimír Perexta - Hlavný tréner

Vzdelanie:
- kvalifikovaný tréner v kulturistike, fitnes a silovom trojboji (SAKFS ) - licencovaný tréner futbalu ( + kondičná príprava) (SFZ) -škola drepu (academia sportiva),výživa pre výkon a zdravie I. (academia sportiva), doplnky výživy pre silový tréning a fitness I.(academia sportiva), škola vzpierania ( academia sportiva), fyziologické princípy tréningu ( academia sportiva)

Špecializácia:
Vlado sa venuje rozvoju pohybových schopností, odstraňovaniu disbalancií získaných pri vrcholovom športe, alebo zamestnaní. Širokej klientele ponúka možnosti rozvoja a zvýšenia sily, naberania čistej svalovej hmoty, zlepšenia zdravia, redukcie telesného tuku. Pri tréningoch preferuje znalosti a metódy získané z odborných kurzov a školení, ktoré aplikuje počas tréningov s vrholovými športovcami, alebo klientelou z rôznymi cieľmi cvičenia z bežnej populácie.

Mohlo by Vás zaujímať:
Som vrcholový športovec a mládežnícky reprezentant Slovenska vo futbale. Od začiatku mojej kariéry som spolupracoval s množstvom odborníkov z oblasti fitness, kondičnej prípravy a mentálnej sústredenosti pred a počas výkonu, ktorých prístupy a metódy v spojitosti s mojou doterajšou praxou a mojím vzdelaním, nadobudnutými certifikátmi a empatickým prístupom ku klientom predurčuje k úspešnej spolupráci na úrovni Vašej spokojnosti. Vo svojich tréningoch využívam motivačný a individuálny prístup. Zameriavam sa hlavne na funkčné svalstvo s využitím TRX, expanderov, BOSU a iných pomôcok, ale aj na redukciu tuku a hmotnosti, racionálnu výživu, zvyšovanie sily a svalového objemu tiež individuálnou prípravou športovcov. Riadim sa krédom: ,,Pokiaľ dýcham, vládzem.´´

Kontakt:

tel. číslo +421 908 915 269, vladimir.perexta@golemtrener.sk 
Marek Filo

Vzdelanie:
tréner 1.stupňa SAKFST, licencovaný tréner futbalu, Certifikáty:TRX, KETTLEBELLS FORCE, Praktická aplikácia funkčného - kondičného tréningu pre kondičných trénerov,Fyziologické princípy tréningu, Škola drepu, Škola vzpierania, Výživa pre výkon a zdravie-makronutrienty(BIELKOVINY), výživa pre výkon a zdravie-mikronutrienty a pitný režim

Špecializácia:
Naberanie svalovej hmoty a zvýšovanie sily, redukcia hmotnosti a telesného tuku, tréning s pomôckami typu TRX,koordinačný rebrík,prekážky,fitlopty,bosu,kettlebells, intervalový tréning TABATA a HIIT (high intensity interval training), zlepšenie fyzickej kondíce a zdravia,individuálna príprava športovcov, kompenzačný tréning, funkčný tréning,po úrazové stavy. Tréning je vždy možné prispôsobiť k absolútnej spokojnosti klienta a rôznym druhom športov.

Mohlo by Vás zaujímať:
Marek je aktívny vrcholový športovec vo futbale a veľmi rád a ochotne vám odovzdá svoje skúsenosti, ktoré nadobudol počas svojej doterajšiej kariéry. Je lincencovany trener futbalu (UEFA B) a momentalne posobi ako kondicny trener v klube FK Dubnica. Má veľmi dobré skúsenosti s kondičnou prípravou a fitness, keďže počas svojej kariéry pracoval a pracuje s viacerými špičovými trénerm a športovcamii. V tréningu využíva najmodernejšie metódy a znalosti získane z rôznych školení ,ktorými sa stále snaží posúvať vpred. Zameranie : Individualna priprava sportovcov,priprava sportovych klubov ,Naberanie svalovej hmoty a zvýšovanie sily, redukcia hmotnosti a telesného tuku, intervalový tréning TABATA a HIIT (high intensity interval training), zlepšenie fyzickej kondíce a zdravia,kompenzačný tréning, funkčný tréning,po úrazové stavy. Tréning je vždy možné prispôsobiť k absolútnej spokojnosti klienta a rôznym druhom športov.

Kontakt:

tel: +421 910 390 898, marek.filo@golemtrener.sk 
Mgr. Boris Saitz

Vzdelanie:
UMB - učiteľstvo - telesná výchova, tréner hádzanej, hráč a kondičný tréner extraligového klubu MHáK Martin

Špecializácia:
Zameriava sa hlavne na funkčné svalstvo s využitím TRX, expanderov, BOSU a iných pomôcok, ale aj na redukciu tuku a hmotnosti, racionálnu výživu, zvyšovanie sily a svalového objemu, individuálnu prípravu športovcov . English speaking coach

Mohlo by Vás zaujímať:
Boris je absolventom Univerzity Mateja Bela, odbor Telesná výchova. Je štundentom IFBLR v Piešťanoch, odbor Fyzioterapia. Vo svojom tréningu využíva znalosti z množstva školení, štúdia odbornej literatúry, trénerských a športových skúseností, ktoré získal aj počas svojej dlhodobej športovej kariéry. Využíva aj metódu DNS, ktorá je pre každého športovca (rekreačného, profesionálneho) nevyhnutná. Cieľ: mobilita, stabilita, vytrvalosť, rýchlosť, naberanie svalovej hmoty, core, dysbalancia, základné pohybové vzory Využíva systémy: DNS, TRX, SM. V minulosti hráč a kondičný tréner extraligového hádzanárského klubu MHáK Martin V súčasnosti hráč extraligového klubu, hrajúceho aj európske súťaže, MŠK Považská Bystrica.

Kontakt:

tel: +421 905 234 996, boris.saitz@golemtrener.sk 
Maroš Dojčiak

Vzdelanie:
Tréner I. stupňa SAKFST Certifikát: Klasická a športová masáž, mikronutrienty a pitný režim. 1. Moderná operatíva a fyziotréning kolenného a ramenného kĺbu 2. Výživa pre výkon a zdravie 1., 2., 3. 3. Fyzioterapeutické metódy a prístupy v tehotenstve a po pôrode 4. Iniciatívne metódy v oblasti rozvoja sily

Špecializácia:
Zameriava sa na redukciu telesného tuku, naberanie svalovej hmoty s využitím najnovších metód od v oblasti fitness ako TABATA a pomôcok ako theraband, TRX. Zostava jedalničkov a zvolenie správnych suplementov, individualny prístup špeciálne zameraný na potreby každého klienta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Marošovu osobnosť charakterizuje športový duch. Najlepšie sa cíti v komunite športovo založených ľudí, ktorí si stanovujú športové ciele a jeho motiváciou je pomôcť im tieto ciele dosiahnuť. Pri plnení požiadaviek svojich klientov sa riadi najnovšími metódami v oblasti fitnes. Vytvára klientom jedálničky na mieru. Pri redukcií telesnej hmotnosti, alebo naberaní svalovej hmoty pomáha klientom odporučiť správne doplnky výživy. Jeho motiváciou je uspokojiť každého klienta.

Kontakt:

tel: +421 911 943 565, maros.dojciak@golemtrener.sk 
Vladimír Balát

Vzdelanie:
tréner 1. stupňa pre fitness, licencovaný tréner futbalu.Certifikát: Využitie CrossFit-u v kondičnej príprave športovcov, Dynamický strečing, Walldrills a ich využitie v kondičnom tréningu, Rozvoj kondično-koordinačných schopností gymnastickými cvičeniami pre výkonnostný a vrcholový šport.

Špecializácia:
Rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytvrvalosť), naberanie čistej svalovej hmoty, redukcia hmotnosti a telesného tuku, tréning s pomôckami TRX, bosu, fit lopta, expandery a iné, intenzívny intervalový tréning. Tréning je možné prispôsobiť rôznym druhom výkonostných športov.

Mohlo by Vás zaujímať:
Vladimír je aktívny vrcholový športovec a bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska vo futbale, dlhé roky pôsobil v zahraničí ,víťaz slovenského pohára a tak isto si zahral aj Európsku ligu UEFA. Na základe vedomostí nadobudnutých doterajšou športovou profesionálnou kariérou a tiež absolvovaním rôznych kurzov Vám veľmi rád odovzdá svoje skúsenosti, ktoré nadobudol počas svojej doterajšej kariéry. Má veľmi dobre skúsenosti s kondičnou prípravou, nakoľko pracuje so špičkovými kondičnými trénermi. Tiež absolvoval školenia trénerov INFORM a je licencovaný tréner futbalu. Vo svojom tréningu uprednostňuje cvičenia s vlastnou váhou a zameriava sa na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), formovanie postavy, redukciu hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, odstraňovanie disbalancií spôsobených či už športom, alebo sedavým zamestnaním, všetko s dôrazom na zdravotne správne vykonanie pohybov. Využíva rôzne pomôcky ako sú(fit lopta,TRX, Bosu, expandery a iné...).Rád Vám pomôže s úpravou stravy a vypracovaním jedálnička. Tréning vie prispôsobiť k spokojnosti klienta a k rôznym druhom výkonnostných športov. Prístupom a motiváciou vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Kontakt:

 +421 902 366 670, vladimir.balat@golemtrener.sk 
Bc. Tomáš Porubčanský

Vzdelanie:
Žilinská Univerzita, tréner 1.stupňa SAKFST, kulturistika

Špecializácia:
Tomáš využíva pri svojích tréningoch znalosti nadobudnuté počas 5 rokov intenzívneho cvičenia, kde sa zameriaval na naberanie svalovej hmoty a správnu

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš sa zameriava predovšetkým na naberanie svalovej hmoty, spevňovanie postavy,zlepšenie kondície a celkovej zmeny životného štýlu, redukciu telesnej hmotnosti a podkožného tuku. Poradí ohľadom doplnkov výživy, stravovania a zostaví stravovací plán na mieru podľa typu postavy. V tréningu využíva cvičenia s vlastnou hmotnosťou, so závažiami, ale aj s inými pomôckami. Tomáš je mladý ambiciózny tréner, ktorý sa snaží vyhovieť požiadavkám klientov a pomôcť im dosiahnuť ich ciele.

Kontakt:

+421 944 144 087, tomas.porubcansky@golemtrener.sk 
Ondrej Rakyta

Vzdelanie:
Študent 3. ročníka Fakulty telesnej výchovy a športu UK v Bratislave, odbor Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. Odborné školenia: 1. - FMS level 1 , Functional movement system - CZ 2. - FMS level 2, Advanced Corrective Exercises - CZ 3. - Dynamická neuromuskulárna stabilizácia 1 DNS športový kurz - SK 4. - Statika a dynamika kĺbu - SK 5. - Akreditovaný základný masérsky kurz, športová masáž – SK, Bankovanie a moxovanie - SK 6. - Kineziotaping - SK 7. - Mäkké techniky 1 - SK

Špecializácia:
Jeho zameraním je technika cvičení, funkčná diagnostika, core tréning, zvyšovanie kondície, kompenzácia jednostranného zaťaženia a prevencia voči zraneniam. Vo svojej praxi využíva zväčša vlastnú telesnú hmotnosť, kettlebelly, foam rolling, mäkké a mobilizačné techniky na uvoľnenie myofasciálneho systému, PIR, bankovanie, kineziotaping a masáže. Riadi sa heslom

Kontakt:

+421 949 192 096, ondrej.rakyta@golemtrener.sk 
Bc. Vojtech Oberta

Vzdelanie:
Osobný tréner vo fitnes a kulturistike. Licencovaný tréner futbalu.

Špecializácia:
Vojto sa venuje rozvoju pohybových a kondičných schopností (sila, vytrvalosť, rýchlosť, obratnosť), ďalej sa zameriava na redukciu váhy a tuku, naberanie čistej svalovej hmoty, rozvoju sily a správnu životosprávu. Tréning prispôsobuje k najväčšej spokojnosti klienta a rôznym druhom výkonnostných športov.

Mohlo by Vás zaujímať:
Za trénerský úspech považuje spokojných klientov ktorí dosiahli svoj cieľ.

Kontakt:

Tel.: +421 918 672 871

E-mail: vojtech.oberta@golemtrener.sk 
Ján Kačáni

Vzdelanie:
1. Tréner 1. stupňa (SAKFST), 2. Licencovaný tréner futbalu UEFA GRASSROOTS C licencia, 3. Seminár IIFYM (flexibilné stravovanie) , TRX - osobný tréner

Špecializácia:
Naberanie svalovej hmoty, redukcia telesného tuku a hmotnosti, spevnenie a vytvarovanie postavy.

Mohlo by Vás zaujímať:
Ján sa venuje športu už od detstva. Jeho športová cesta začala pri futbale, ktorému sa ešte stále aktívne venuje. V súčastnosti sa venuje aj futbalovej mládeži v jeho rodnej dedine. K cvičeniu sa dostal na strednej škole a stalo sa súčasťou jeho života. Svojim klientom vie poradiť ohľadom stravovania a jeho hlavným cieľom je dosiahnuť, aby boli klienti spokojní. Teší sa na Vás.

Kontakt:

tel.: +421 903 869 903

E-mail: jan.kacani@golemtrener.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M