AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Cyklotúry s Golemom
Späť na zoznam akcii
#

Konečne prvý krát - dňa 21.5.2011 

Vymeň mesto za kopce a lesopark!

Zresetuj si hlavu, zabudni na stres a starosti a vydaj sa s nami na SUPER CYKLOTÚRY! Super partia a dobrá nálada je zaručená!
Pozvánka na  PRVÚ SUPER CYKLOTÚRU organizovanú  organizovanGolem schwinn cycling teamom!!!

Pod vedením našich top inštruktorov Maja a Tibiho zdolávaj kopce Malých Karpát. Bratislavský lesový park, vyhlásený v roku 1956, zahŕňa v súčasnosti územie o rozlohe niečo vyše 17 000 ha. Pohorie charakteru pahorkatiny dosahuje nadmorskú výšku v rozmedzí 200-400 metrov, vegetáciu tvoria prevažne listnaté lesy. Najvyšším vrcholom nad Bratislavou je Kamzík (440 m) a Devínska Kobyla v časti Devínskych Karpát dosahuje výšku 514 m. Z bohatej siete asfaltových a lesných účelových komunikácií malokar- patských lesov sme pre Vás ako prvú trasu vybrali:

nbsp;Železná studienka
U Slivu
Spariská
Dolný Červený kríž
Biely kríž
Košarisko
a späť

Zo Železnej studienky sa nenáročnou trasou po asfaltovej alebo lesnej ceste dostaneme na Spariská. Nasleduje o niečo náročnejší úsek trasy (mierne stúpanie) - Okolo studničky Zbojníčka a prídeme na Dolný Červený kríž. Tu nájdeme detské ihrisko a besiedku kde sa môžme na chvíľku zastaviť a občerstviť sa. Pokračujeme na Biely kríž (horáreň) Na veľkej priestrannej lúke doplníme energiu - bufet varí a ponúka úžasné polievky, alebo pre tých, ktorí sú odvážnejší tu čapujú aj kofolu a čierne pivo (16% - pozor na cestu domov !). Posledná časť trasy je mierne klesanie do rekreačnej oblasti Košarisko. Pri spiatočnej ceste cez Biely kríž vyzdvihneme pohodlnejších, ktorí sa zdržali v bufete a tou istou cestou sa vraciame naspäť na Železnú studienku. Celá trasa vedie po asfaltovej ceste a je dlhá 20km. - tí náročnejší sa môžu vydať lesným cyklo chodníkom..

Zraz je ráno medzi 09.00 - 09.30 hod na parkovisku pod Červeným mostom pri Partizánskej lúke. Trať je stredne náročná, zvládne ju každý, jazdíme celá skupina spolu a čakáme na tých ktorí sú pomalší. Hlavnou myšlienkou je porovnanie indorcyclingu s jazdou outdoor. Samozrejme je to všetko najmä o zábave, športe a pohode. Nezabudnite na prostriedky proti kliešťom a po akcii si poriadne prezrite celé telo, môžete aj navzájom ☺

Tešíme sa na vás.

MAJO a TIBI a VÁŠ GOLEM TEAM!!!

Plagát k akcii si môžete stiahnuť tu.

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M