AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Juraj Šikula - Hlavný tréner

Vzdelanie:
FTVŠ UK –Šport a zdravie

Špecializácia:
Poradí vám v oblasti stravovania alebo prispôsobiť tréningový program vaším schopnostiam, či už ide o redukciu hmotnosti, spevnenie svalstva, zlepšenie kondície, nárast svalovej hmoty , tvarovanie postavy odstránenie bolestí spôsobené zlým držaním tela alebo sedavým spôsobom života.Venuje sa aj cvičeniu s tehotnými ženami ktoré nemaju rizikové tehotenstvo.

Mohlo by Vás zaujímať:
V minulosti sa niekoľko rokov venoval hádzanej na druholigovej a prvoligovej úrovni za HK 47 Trnava. Už popri hádzanej sa venoval aj sebaobrane a cvičeniu v posilňovni.Získal magisterský titul na UK Fakulte telesnej výchvoy a športu v odbore šport a zdravie . Absolvoval množstvo aj zahraničných školení, kde získal certifikát -Inštruktor kondičného posilňovania. Pri trénovaní využíva získane vedomosti a poznatky tak, aby s klientom efektívne dosahoval požadované ciele . V prvom rade klient prechadza diagnostikou FMS (Functional Movment Screen) na základe ziskaných udajov, vysvetlí klientovi čo by bolo preňho na začiatok najvhodnejšie aby sa dopracoval k svojim cieľom bez zranenia a čo najrýchlejšie. Juraj je držitelom viacerich certifikatov napr: Klasická a športová masaž, Závesný system Trx Body-Trx Core ,Funkčný strečing, Diagnostika,Chodidlo, Skolioza,Kyfoza, CoreA,Core B,Fyzioterapeutické metódy a prístupy v tehotenstve a po pôrode, Praktica aplikácia funkčne kondičného tréningu pre kondičných trénerov 1. Vyživa pre výkon a zdravie,Moderné operatíva a fyzio tréning kolenného a ramenného kľbu,Pohybová aktivita deti a seniorov, FMS-diagnostika Motto –No Brain, No Gain

Kontakt:

central@golemclub.sk

  
Mgr. Ondrej Habaj

Vzdelanie:
FTVŠ UK Trénerstvo - Kondičný tréner vo vrcholovom športe

Mohlo by Vás zaujímať:
Je bývalý vrcholový športovec, seniorsky reprezentant SR, majster SR, víťaz slovenského pohára vo futsale. Popri štúdiu kondičného trénerstva vo vrcholovom športe na FTVŠ-UK a absolvovaní rôznych rehabilitačných školení, sa po zranení začal naplno venovať osobným tréningom vo fitnescentre so zameraním na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), formovanie postavy a redukciu hmotnosti s vlastnou hmotnosťou tela, naberanie svalovej hmoty, odstraňovanie disbalancií spôsobených či už športom, alebo sedavým zamestnaním, všetko s dôrazom na zdravotne správne vykonanie pohybov, na znovunavrátenie formy po zraneniach a operáciach kolien a poškodeniach platničiek, funkčného tréningu s vyššou koordinačnou náročnosťou -bosu, balančné dosky, TRX, aquahit, pilates roller, fitlopta a expandery. Do detailov Vám dokáže pomôcť s úpravou stravy a vypracovaním jedálnička. V prípade potreby konzultácia s fyzioterapeutom a diagnostika klienta.

Kontakt:

central@golemclub.sk

  
Erik Flamik

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu - odbor : kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
ako všestranný športovec sa od útleho veku venoval rôznym športom aktívne či pasívne , čo ho doviedlo až ku štúdiu na FTVŠ . Popri škole sa venuje fitness , zameriava sa na rast svalovej hmoty , stratu tuku bez straty svalovej hmoty , udržovanie a zvyšovanie fyzickej kondície a flexibility , správnemu držaniu tela , core tréningu , zlepšovanie koordinačných schopností ,či správnym pohybovým návykom . Dokáže taktiež poradiť v oblasti zdravej výživy .

Kontakt:

central@golemclub.sk

  
Mgr. Marek Ondrík

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK – špecializácia futbal

Špecializácia:
Marek sa v minulosti dlhodobo venoval vrcholovému športu. Počas štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu nadobudol vedomosti a skúsenosti z oblasti štruktúry športového tréningu, anatómie, fyziológie, biochémie a funkčných porúch. Nadobudnuté vedomosti využíva k efektívnejšiemu tréningového procesu s klientom a k dosahovaniu stanovených cieľov. Marek využíva progresívne a inovatívne metódy a formy, ktoré si osvojil a zdokonalil počas rôznych certifikovaných kurzov a školení. Absolvoval školenia ako napr. Tréner fitness a kulturistiky, Fyzioterapeutické metody a přístupy v těhotenství a po porodu, Spirálna stabilizace (SM-systém), Fyzioterapie u sportovních zranení, Dynamická neuromuskulárni stabilizace (DNS). Vo fitnescentre sa zameriava a špecializuje na formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, redukciu tuku, zlepšenie zdravotného stavu a odstraňovanie svalových disbalancií. Počas tréningovej jednotky pracuje s modernými pomôckami ako trx, bosu, fitball, expander, kettlebell s dôrazom na správne dýchanie a technicky správne vykonanie pohybu. Vie poradiť v oblasti doplnkov výživy a správneho stravovania.

Kontakt:

central@golemclub.sk

  
Ing. Adrián Biskup

Vzdelanie:
Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa Poradca pre športovú výživu a výživu človek

Špecializácia:
Adrián sa počas života venoval rôznym športom, zaujal ho najmä futbal, ktorý hrával dlhodobo aj aktívne. Neskôr ho zaujala kulturistika a fitnes, pri ktorých si osvojil správne postupy v oblasti zdravej výživy a posilňovania. Okrem týchto aktivít sa aktívne venuje bojovým športom - MMA a BOXU, pomocou ktorých vie klientov naučiť aj základné techniky či už boxu alebo zápasenia. V rámci trénovania vie pomôcť s kompozíciou postavy, s nabratím svalovej hmoty, redukciou tuku, so znížením hmotnosti a so zvýšením kondície, kde ťaží zo skúseností a nadobudnutých vedomostí. Rád pomôže aj pri výbere vhodného suplementu, doplnku výživy alebo so stravovacími návykmi, životosprávou a s úpravou jedálnička podľa zamerania klienta.

Kontakt:

central@golemclub.sk

  
Bc. Nikola Sliacka

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu - kondičné trénerstvo

Špecializácia:
Nikola sa venovala moderným tancom na vrcholovej úrovni, v ktorých dosiahla 5. miesto na majstrovstvách sveta, ako aj 1. miesto na majstrovstvách Európy a majstrovstvách Slovenska. Práve tanec ju doviedol na FTVŠ UK v Bratislave, kde je v súčasnosti študentkou magisterského štúdia. Pri tréningoch sa zameriava na redukciu hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, zlepšovanie kondičných schopností, optimálne držanie tela a to všetko s dôrazom na správnu techniku vykonávania cvičení. Ochotne vám poradí so stravovaním a celkovým zlepšením životosprávy. Pri cvičení využíva pomôcky ako TRX, expandre, bosu, kettlebell či fitball, s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Kontakt:

central@golemclub.sk

  
René Sakáč

Vzdelanie:
FTVŠ - UK Bratislava, Šport pre zdravie

Špecializácia:
Pri tréningoch kladie dôraz hlavne na správnu techniku cvičenia, pomôže pri redukcii telesného tuku bez straty svalovej hmoty, budovaní svalovej hmoty. Poradí pri akejkoľvek otázke ohľadom stravovania a zdravého životného štýlu, zostaví vám aj jedálniček na mieru. Pri cvičení využíva rôzne náčinie napr. kettlebell, bosu, therabandy či TRX.

Mohlo by Vás zaujímať:
Pred nástupom na Fakultu telesnej výchovy a športu sa aktívne venoval športom ako futbal či hokej, čiže nemá problém pomôcť pri nadobúdaní fyzickej kondície. Na škole sa začal plne venovať cvičeniu, fitness a zdravému životnému štýlu. Cudzie mu nie sú ani zdravé stravovacie plány, či jedálničky na mieru. Ochotne pomôže a poradí pri akomkoľvek probléme či otázke.

Kontakt:

central@golemclub.sk

  
Jakub Kolenčík

Vzdelanie:
FTVŠ UK – kondičné trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy

Špecializácia:
Jeho tréningy sú zamerané na zlepšenie kondície, nabratie svalovej hmoty, zlepšenie mobility, spálenie nadmerného tuku a prevencii proti zraneniam. Pri každom jednom cviku prihliada na správne technické prevedenie. Pri tréningoch využíva rôzne tréningové pomôcky ako napríklad: TRX, bosu, švihadlo, palicu alebo expander. Každý tréning je zostavený na mieru klientovi a cieľu, ktorý chce tréningom dosiahnuť.

Mohlo by Vás zaujímať:
Jakub sa v minulosti 8 rokov venoval karate, dva roky hral súťažne futbal, trénoval tenis, hokej a momentálne sa aktívne venuje thajskému boxu a posilňovaniu s vlastnou váhou. Navštevuje prvý ročník Fakulty telesnej výchovy a športu so zameraním na kondičné trénerstvo a učiteľstvo.

Kontakt:

central@golemclub.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M