AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Patrik Viša - Hlavný tréner

Vzdelanie:
FTVŠ – UK, kondičný tréner a tréner 1.stupňa v kulturistike

Špecializácia:
Študent fakulty telesnej výchovy a športu špecializácia kondičný tréner vo vrcholovom športe.V minulosti bol aktívny športovec, hráč basketbalu zaradený aj do juniorského reprezentačného výberu SR.

Mohlo by Vás zaujímať:
V Goleme Vám Patrik poradí v oblasti zdravej výživy a pomôže Vám upraviť stravovacie návyky. Špecializuje sa na budovanie svalovej hmoty, formovanie postavy odbúravanie telesného tuku, spevnenie stredu tela, zlepšenie hlbokého stabilizačného systému pomocou balančných pomôcok a rozvoj všeobecnej sily pomocou funkčného tréningu. Tiež pomôže pri rozvoji kondičných schopností.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk 
Mgr. Tomáš Maslík

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Šport a zdravie – špecializácia fitness

Špecializácia:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný tréning, cvičenie v tehotenstve, cvičenie so seniormi, prevencia pred zraneniami, odstraňovanie svalovej nerovnováhy a bolesti spôsobenej jednostranným zaťažením a sedavým zamestnaním

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš sa desať rokov venoval atletike, počas ktorých získal množstvo poznatkov a skúseností z vlastného tréningového procesu. Špecializoval sa na šprintérske disciplíny, v ktorých sa stal niekoľkonásobným Majstrom SR. Počas štúdia sa venoval trénerskej činnosti detí a mládeže v plaveckom klube. Po úspešnom ukončení bakalárskeho štúdia začal pracovať ako kondičný tréner reprezentantiek SR v modernom tanci. Zdravie považuje za najdôležitejší faktor života, a preto je jeho cieľom vytvoriť pre každého klienta komplexný treningový program zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, rozvoj pohybových schopností a prevenciu zranení. Vo svojej špecializácii sa neustále vzdeláva a získané vedomosti uplatňuje v každodennej tréningovej praxi.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Mgr. Martin Chalupa

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Trénerstvo – špecializácia ľadový hokej

Špecializácia:
Formovanie postavy a redukciu telesnej hmotnosti, rozvoj kondičných a koordinačných schopností u začiatočníkov i rekreačných športovcov, s využitím najmodernejších pomôcok, TRX, aquahit, bosu, balančné pomôcky, rebrík, prekážky, fitlopta.

Mohlo by Vás zaujímať:
Martin sa venoval ľadovému hokeju 16 rokov. Stal sa majstrom Slovenskej republiky v kategórii dorastu, získal striebornú medailu v juniorskej kategórii a pomohol juniorskému tímu HK Ružinov 99 v postupe do extraligy. V roku 2009 začal študovať na FTVŠ UK v Bratislave odbor trénerstvo - ľadový hokej. Ako dlhoročný hráč ľadového hokeja získal mnohé skúsenosti v oblasti vrcholového športu, ktoré naďalej rozvíja a využíva pri tvorbe tréningov u začiatočníkov a rekreačných športovcov.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Bc. Martin Bobek

Vzdelanie:
FTVŠ UK

Špecializácia:
trénerstvo odbor rýchlostná kanoistika

Mohlo by Vás zaujímať:
Martin sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a silových schopností, formovanie postavy pomocou funkčných tréningov. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX, Bossu, Overball a využíva poznatky z tréningu Crossfitu.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Mgr.Simona Lukáčová

Vzdelanie:
študent FTVŠ UK - Šport a zdravie

Špecializácia:
Redukcia telesného tuku, naberanie svalovej hmoty, komplexný rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy, poradenstvo v oblasti zdravej výživy a úprava stravovacích návykov, tréning s využitím náčinia a iných funkčných pomôcok.

Mohlo by Vás zaujímať:
Simona sa v minulosti venovala športu ako takému, no od svojich 12. rokov pôsobí v tanečnej skupine v Senici, kde jej najväčším úspechom bol titul majstra Európy v modernom tanci. V klube získala mnoho skúseností a takisto aj trénerských zručností pri trénovaní mladších vekových kategórii. V súčastnosti jej štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu dopomáha k osvojovaniu si mnohých aktuálnych informácii o športovom tréningu, fitness, zdravej výžive a zdravom životnom štýle. Pri organizácii tréningu využíva mobilizačné a strečingové cvičenia, cvičenia s vlastnou hmotnosťou a náčiním. Pracovné motto: Starajte sa o svoje telo. Je to jediné miesto, kde budete musieť žiť!

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Bc. Michal Hapák

Služby:
Michal sa špecializuje na rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný silový tréning, redukciu telesnej hmotnosti či zdravotne orientované cvičenie. Preferuje cvičenie s vlastným telom a intenzívne intervalové tréningy.

Mohlo by Vás zaujímať:
Michal sa šesť rokov venoval vodnému slalomu a raftingu, z toho 4 roky na vrcholovej úrovni. Účastnil sa majstrovstiev sveta a Európy ako juniorský reprezentant Slovenska. V roku 2011 sa stal juniorským majstrom Európy v raftingu. V roku 2012 ukončil aktívnu kariéru a odišiel študovať telesnú výchovu a šport na Karlovu Univerzitu v Prahe so zameraním na vodný slalom. Počas štúdia sa venoval predovšetkým tréningu žien a juniorov a výskumu v rovnakej oblasti. Od roku 2016 pôsobí ako inštruktor canyoningu a raftingu v Rakúsku a Slovinsku.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Tomáš Karabel

Špecializácia:
Tomáš sa zameriava na pozitívne podmieňovanie a povzbudenie, aby si klient vybudoval správne návyky a sebavedomie pri cvičení. Využíva OPT model, ktorý sa sústredí na dosiahnutie individuálnych cieľov klienta, či už ide o výdrž, silu, výbušnosť, hypertrofiu alebo nápravu držania tela a s tým spojené odstraňovanie svalovej nerovnováhy. Verí, že tréning má byť zábava, no nič nenahradí správne stravovacie návyky – používa na spojenie sa s klientmi aplikáciu MyFitnessPal, ktorá umožní trénerovi sledovať a korigovať príjem stravy v reálnom čase.

Mohlo by Vás zaujímať:
Tomáš sa 7 rokov venuje tanečnému štýlu Breakdance, ktorý vyučoval 3 roky v BDSKrew a iných tanečných školách, kde sa naučil pracovať s mládežou v skupinách a motivovať ich k snahe. Vystupoval na rôznych podujatiach, či už v divadlách alebo na večierkoch a úspešne súťažil na Slovensku a v zahraničí. Svoje vzdelanie získal vo Veľkej Británii cez Americkú Národnú akadémiu športu a medicíny.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Bc. Christián Stankovič

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK – trénerstvo – špecializácia futbal

Špecializácia:
Christián sa od 6 rokov venuje futbalu. Vychoval ho futbalový klub AS Trenčín v ktorom sa stal majstrom Slovenskej republiky v kategórií dorastu. V klube vyhral niekoľko medzinárodných turnajov, kde sa stretol so svetovou futbalovou špičkou. Rok pôsobil v druhej najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku. V roku 2014 začal študovať na FTVŠ UK v Bratislave odbor trénerstvo – špecializácia futbal. Počas štúdia získal mnoho skúseností a takisto aj trénerských zručností pri trénovaní mladších vekových kategórií. Ako dlhoročný hráč futbalu získal bohaté skúsenosti v oblasti vrcholového športu, ktoré naďalej rozvíja a využíva pri tvorbe tréningov. Momentálne sa venuje Crossfitu v Bratislavskom RRCF, kde zbiera poznatky a skúseností, ktoré uplatňuje v tréningovom procese. Christián sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a rýchlostno-silových schopností, koordinačných schopností, funkčný silový tréning, redukciu telesnej hmotnosti, cvičenie s hmotnosťou vlastného tela a zdravotne orientované tréningy.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Jaroslav Praženica

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK – Kondičné Trénerstvo

Špecializácia:
Formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, redukcia telesného tuku, rozvoj silových, kondičných a koordinačných schopností za pomoci najnovších pomôcok.

Mohlo by Vás zaujímať:
Jaro sa od detstva venoval futbalu a rôznym iným športovým aktivitám. Od 14 rokov začal s basketbalom, kde sa stal majstrom SR v kategórii Juniorov, v roku 2016 pomohol tímu MBK Lučenec vybojovať postup do Extraligy, v roku 2018 pomohol tímu BK Dolný Kubín vybojovať postup do 1. Ligy. Počas svojej kariéry prešiel rôznymi tréningovými metódami a vyskúšal množstvo tréningových cvičení, ktoré mu pomohli jeho telo pripraviť či už silovo alebo kondične. Naučil sa ako telo posilniť, aby sa dokázal počas zápasov vyvarovať zraneniam, ktoré vychádzali zo správneho cvičenia a správnej a riadenej regenerácie. Ako dlhoročný športovec začal študovať na FTVŠ UK v Bratislave, aby ešte viac obohatil svoje skúsenosti a mohol ich tak predávať svojim klientom a pomáhať im dosahovať svoje ciele.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk

  
Marián Mindžák

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK – trénerstvo – špecializácia futbal

Špecializácia:
Marián sa zameriava na rozvoj kondičných a koordinačných schopností, funkčný silový tréning, redukciu telesnej hmotnosti. Preferuje cvičenie s vlastnou váhou tela.

Mohlo by Vás zaujímať:
Marián sa venuje futbalu od svojich 7 rokov a medzi jeho záľuby tiež patrí hokej, plávanie, beh či korčuľovanie. Vyrastal vo futbalovom klube MFK Zemplín Michalovce, s ktorým vyhral majstrovstvá Slovenska v malom futbale. Teraz sa mu venuje len rekreačne. Po skončení s futbalom sa začal viac zameriavať na cvičenie s vlastnou váhou tela, cvičenie v posilňovni a športu ako takému. Momentálne popri štúdiu na FTVŠ trénuje ako futbalový tréner a rozdáva skúsenosti mladším. Zameriava sa na pozitívne povzbudenie klienta, aby si vybudoval zdravé návyky a sebavedomie pri cvičení, ale aj v bežnom živote.

Kontakt:

relaxx@golemclub.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Členstvá
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M