LES MILLS® Virtual classes

Les Mills® Virtuálne lekcie so sebou prinášajú všetko to, čo miluješ na živých lekciách – inšpiratívnych inštruktorov, skvelý pohyb, overené výsledky – a transformujú ich do epického prostredia s veľkým plátnom, skvelým ozvučením a osvetlením. Trénujú a motivujú Vás virtuálni inštruktori z obrazovky, čo prináša netradičnú zábavu, novú skúsenosť, ale aj poctivý tréning ako ste pri programoch LesMills zvyknutí. 

Znamená to viac obľúbených lekcií v najrôznejších časoch. Pre Vás, ktorí len začínajú svoju cestu aktívneho fit života je to skvelý spôsob zoznámenia sa s programami LesMills a získania sebadôvery pred návštevou živých lekcií. Ak ste už skúsenejší športovci a fanúšikovia cvičení Les Mills, určite s radosťou a nadšením vychutnáte tréningy a lekcie s tými najlepšími svetovými inštruktormi v rôznych časoch, ktoré vyhovujú práve Vášmu časovému harmonogramu. 

Choreografie lekcií Les Mills sú vopred pripravené, vďaka čomu každý účastník, začiatočník aj pokročilý, ľahko rozozná štruktúru lekcie. Choreografia a hudba sa menia každé tri mesiace. Vstup na virtuálne lekcie je v cene bežného Golem One Passu.


BARRE™

Čo je VIRTUAL LES MILLS BARRE™?

LES MILLS BARRE™ je 30-minútové baletom inšpirované cvičenie, ktoré pomáha tvarovať a posilňovať celé telo. Bez tradičnej opornej tyče sa pozornosť zameriava na svaly podporujúce stabilitu, silu a rovnováhu. Počas lekcie sa využívajú aj ľahké závažia na celkové posilnenie tela. Cvičenie môže vyzerať krásne, ale nepodceňujte spaľovanie. 


CXWORX®

Čo je VIRTUAL CXWORX®?

CXWORX® je jednoduché a efektívne cvičenie v trvaní 30 minút navrhnuté na budovanie sily hlavných svalových skupín, vrátane brušných, chrbtových a sedacích svalov. Je vedecky dokázané, že CXWORX® aktivuje svaly posteriórneho reťazca a zvyšuje funkčnú silu a celkovú kondíciu. Počas lekcie používate odporovú gumu, závažie a vlastnú váhu pre rezistenčné cviky, ako sú skracovačky a doska. 


GRIT®

Čo je VIRTUAL LES MILLS GRIT®?

LES MILLS GRIT® je vysoko 30-miútový intenzívny intervalový tréning (HIIT). Sú to krátke kolá vysoko intenzívneho cvičenia, po ktorých nasledujú pauzy na zotavenie, kedy motivácia vychádza z prekonávania fyzických a psychických limitov. Lekcia je založená na intervaloch s cieľom odvádzať maximálny výkon v každom intervale.


SH’BAM®

Čo je VIRTUAL SH’BAM®?

SH’BAM® je dokonalá zmes jednoduchých, ale veľmi sexi tanečných pohybov na latinskú hudbu a na ďalšie hudobné a tanečné štýly, kedy je väčší dôraz kladený na zábavu, než na dokonalý výkon. Každý môže tancovať SH’BAM® bez ohľadu na schopnosti – čas vypustiť vašu vnútornú hviezdu!


BODYBALANCE®

Čo je VIRTUAL BODYBALANCE®?

BODYBALANCE® je kombinácia jogy, Tai Chi a pilates. Cvičíme koncentráciu a preto tento tréning poskytuje pocit kľudu a relaxu. Zameriavame sa na dýchanie pomocou vybraných sérií na silu, rovnováhu a pružnosť a to za zvuku príjemnej hudby. Kombinácia tejto technológie poskytuje celkový fyzický tréning a zároveň posilňuje rovnováhu a harmóniu.


BODYPUMP®

Čo je VIRTUAL BODYPUMP®?

BODYPUMP® silový tréning na hudbu. Účastníci čelia novým výzvam a zároveň zvyšujú svalovú silu. Počas hodiny cvičenia s činkami pracujeme na vývoji všetkých hlavných svalových skupín. Sami sa rozhodujeme, akú záťaž použijeme tak, aby sme správne stimulovali telo a dosiahli lepšie výsledky.


BODYCOMBAT®

Čo je VIRTUAL BODYCOMBAT®?

BODYCOMBAT® je lekcia plná energie a sily, na ktorej sa odviažete a prebudíte v sebe vášho vnútorného bojovníka. Energická, motivačná hudba spojená s výbušnými pohybmi inšpirovanými bojovými umeniami vám pomôže prebojovať sa k lepšej fyzickej kondícii, spáliť veľa kalórií, posilniť celé telo, no hlavne brucho, ruky, nohy a zadok. 


RPM®

Čo je VIRTUAL RPM®?

RPM® je jednoduché kardio cvičenie na stacionárnom bicykli. Váš inštruktor vás prevedie simulovanou jazdou plnou stúpania do kopcov, šprintov a roviniek, vďaka čomu budete spaľovať kalórie a zlepšíte svoju kondíciu. Cvičíte v skupine na motivačnú hudbu, ktorá vám pomôže prejsť cieľovou čiarou. Úroveň rezistencie a rýchlosť si ovládate vy samy tak, aby ste si postupne zlepšovali kondíciu.


SPRINT™

Čo je VIRTUAL LES MILLS SPRINT™? 

LES MILLS SPRINT™ je 30-minútový vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT), pri ktorom sa dajú vďaka stacionárnemu bicyklu dosiahnuť rýchle výsledky. Je to krátky, intenzívny tréning, kedy motivácia vychádza z prekonávania fyzických a psychických limitov. Lekcia je založená na intervaloch s cieľom odvádzať maximálny výkon v každom intervale, potom odpočívať, zregenerovať a pripraviť sa na ďalší výkon. Intenzitu je možné ľahko prispôsobiť vašim osobným potrebám, čo znamená, že sa neustále snažíte prekonávať sami seba.


THE TRIP™

Čo je VIRTUAL LES MILLS THE TRIP™? 

LES MILLS THE TRIP™ je výnimočná lekcia jazdy na bicykli, kde zažijete všetko, počnúc jazdou po nádherných kopcoch až po šprinty naprieč futuristickým mestským prostredím v snahe dohnať zvyšok skupiny. Prenesiete sa do sveta, kde zabudnete na čas a priestor – THE TRIP™ dostane váš tréning na úplne novú úroveň.


Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku