Mgr. Boris Saitz

Vzdelanie:
Univerzita Mateja Bela – Telesná výchova Univerzita Cyrila a Metóda– IFBLR Piešťany – študent Fyzioterapie. 1. EXOS Strenght and Power (EXOS education, USA) 2. DNS športový kurz 1 (Rehabilitation Prague School) 3. DNS športový kurz 2 (Rehabilitation Prague School) 4. Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa (SAKT) 5. Škola drepu (Mgr. Gabriel Buzgó, PhD.) 6. Škola vzpierania (Mgr. Gabriel Buzgó, PhD.) 7. Úvod do „Feldenkreis method“ (CZ) 8. Základné pohybové vzory (Core training, CZ) 9. Závesný systém - Body (IQ POHYB) 10. Fyziologické princípy tréningu (IQ POHYB) 11. BOSU Fitness (IQ POHYB) 12. Original strenght reset (KB 5, Slovakia) 13. Athlet Camp (Colliery Crossfit) 14. Mobilita a zdravie (Dark Side) 15. Swing and TGU (Tu a Teraz – Akadémia pohybu) 16. Cvičenie na loptách, balančných doskách, BOSU a propriofootoch (REHASPRING) 17. Licencovaný tréner hádzanej D (SZH) 18. Doplnky výživy pre silový tréning a fitness (Mgr. Milan Sedliak, PhD) 19. Výživa pre výkon a zdravie-makronutrienty – bielkoviny (Mgr. Milan Sedliak, PhD) 20. Výživa pre výkon a zdravie-makronutrienty – sacharidy, lipidy (Mgr. Milan Sedliak, PhD)

Špecializácia:
Zameriava sa hlavne na funkčné svalstvo s využitím TRX, expanderov, BOSU a iných pomôcok pomocou najnovších metód, ale aj na redukciu tuku a hmotnosti, racionálnu výživu, zvyšovanie sily a svalového objemu, individuálnu prípravu športovcov. English speaking coach.

Mohlo by Vás zaujímať:
Boris je bývalý extraligový hráč hádzanej v MŠK Považská Bystrica a v súčasnosti hráč MHáK Martin, kde zároveň pôsobí ako kondičný tréner.

0.0

Tohto trénera ešte nikto nehodnotil

Hodnotenie zákazníkov

Pre hodnotenie trénera sa musíte prihlásiť

Prevádzky, kde Mgr. trénuje:

AUPARK ŽILINA

Ďalší tréneri