AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Michal Duba - Hlavný Tréner

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu UK, tréner zápasenia 5 stupeň

Špecializácia:
Špecializuje sa na redukciu telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, budovanie fyzickej kondície, rozvoj koordinačných schopností. Diagnostika pohybových schopností, funkčné a laboratórne vyšetrenia. Poradenstvo v oblasti zdravej životosprávy a stravovania podľa požiadaviek tréningu.

Mohlo by Vás zaujímať:
Reprezentant SR v zápasení, najúspešnejší slovenský zápasník roku 2016. Viacnásobný majster Slovenska. Michal využíva v tréningu svoje skúsenosti z vrcholového športu a kladie dôraz na bezpečné cvičenie. Študoval na osemročnom športovom gymnáziu a potom na FTVŠ UK, za svoju 18 ročnú športovú kariéru precestoval takmer celú európu kde absolvoval množstvo sústredení z najlepšími trénermi a športovcami na svete. Pôsobil ako tréner mládeže v ZK Dunajplavba Bratislava, je funkcionárom v dvoch úspešných Športových kluboch. Spolupracuje s mnohými slovenskými športovcami a trénermi v rôznych športových odvetviach, ako sú volejbal, futbal, hokej, atletika, gymnastika, plávanie, box, MMA ... Michal vie pomôct pri výbere vhodného športu pre deti a mládež.

Kontakt:

tower115@golemclub.sk

  
Bc. Filip Gerec

Vzdelanie:
študent FTVŠ UK, odbor šport a zdravie

Špecializácia:
Podľa individuálnej potreby klienta sa zameriava na rozvoj kondičných a koordinačných schopností, redukciu hmotnosti a telesného tuku, naberanie svalovej hmoty, ale aj na odstraňovanie svalových disbalancií – kompenzácia sedavého zamestnania a tréningy po zranení. Správna technika cvičenia, mobilita, stabilita, bežecké tréningy, základné gymnastické cvičenia, funkčný tréning. Filip poskytne poradenstvo o zdravom stravovaní a tvorbu jedálnička.

Mohlo by Vás zaujímať:
Filip pôsobí ako osobný tréner 4 roky, venuje sa hlavne atletike, gymnastike a silovému tréningu. Využíva znalosti získané praxou a odborným vzdelávaním: 1. Roller ball mobility. 2. Výživa pre výkon a zdravie. 3. SM systém. 4. DNS – Dynamická neuromuskulárna stabilizácia. 5. ACT – Akrálna koaktivácia pre šport. 6. Fyzioterapia po úrazoch v športe. 7. Moderné operatíva a fyziotréning remenného kĺbu. 9. Škola drepu.

Kontakt:

tower115@golemclub.sk

  
Mgr. Matúš Pillár

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK - Trénerstvo Certifikovaný tréner I. stupňa vo fitnes, kulturistike a silovom trojboji

Špecializácia:
Komplexný rozvoj telesnej zdatnosti, rozvoj správneho držania tela, redukcia hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy.

Kontakt:

tower115@golemclub.sk

 

  
Jakub Kubiš

Vzdelanie:
FTVŠ UK - trénerstvo

Špecializácia:
Rozvoj kondičných a koordinačných schopností, flexibility, mobility, redukcia telesnej hmotnosti, odstraňovanie nesprávnych pohybových návykov, naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy, komplexná príprava vrcholových športovcov, 


Mohlo by Vás zaujímať:
Vrcholový športovec a mládežnícky reprezentant v ľadovom hokeji. V športovej praxi získal mnoho skúseností, absolvoval viac ako 200 zápasov v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži, pôsobil aj v anglickej hokejovej lige. Ako kondičný tréner pôsobí už 7 rokov. Získaval poznatky od svetovo uznávaných odborníkov, pravidelne sa zúčastňuje mnoho školení, seminárov a konferencií (škola drepu, vzpieračské techniky, EMS, optimalizácia tréningového procesu vo vrcholovom športe, propriorecepcia a balančné pomôcky a mnoho ďalších).

Kontakt:

tower115@golemclub.sk

 

  
Mgr. Ján Ostraczký

Vzdelanie:
Vysokoškolské 2. stupeň Certifikovaný tréner I. stupňa vo fitness a kulturistike

Špecializácia:
Ján sa zameriava na cvičenie s vlastnou váhou kde využíva pomôcky ako je TRX, BOSSU, MINIBAND, EXPANDER. Pomôže Vám s naberaním svalovej hmoty (silové tréningy), redukciou telesného tuku (HIIT, TABATA), jedálničkom na mieru a tréningovými plánmi. Taktiež sa venuje myofascioálnemu uvoľňovaniu kde využíva pomôcky ako FOAM ROLLER, DOUBLE ROLL a BLACK ROLL.

Mohlo by Vás zaujímať:
Ján sa cvičeniu a zdravému životnému štýlu venuje viac ako 10 rokov. Má za sebou vyše 1000 odtrénovaných tréningových jednotiek s klientmi. Dlhé roky sa venoval futbalu profesionálne. Popri tom hrával aktívne tenis a prešiel si aj bojovými športami. Jeho hlavným cieľom je pomôcť Ľuďom a motivovať ich k lepšiemu zdravotnému štýlu.

Kontakt:

tower115@golemclub.sk

  
Adrián Lipovský

Vzdelanie:
FTVŠ UK - Odbor trénerstvo - študent

Špecializácia:
Vrcholový športovec a mládežnícky reprezentant Slovenska v ľadovom hokeji. Venuje sa rozvoju pohybových schopností, naberaniu čistej svalovej hmoty, redukcii tuku, formovaniu postavy, zvýšeniu sily a kondície a posilneniu hlbokého stabilizačného systému (core). Individuálna príprava vrcholových športovcov, kompenzačný tréning, po úrazové stavy. Pri tréningu využíva pomôcky typu TRX, koordinačný rebrík, prekážky, fitlopty, bosu, kettlebells,TABATA,intervalový tréning

Mohlo by Vás zaujímať:
Od svojich 6 rokoch sa venuje ľadovému hokeju. Prešiel si viacerými mladežníckimi reprezentáciami a taktiež pôsobil v projekte U20. Od svojich 16 rokoch nastupoval v extralige mužov. Je účastník dvoch juniorských Majstrovstiev sveta v hokejbale. V roku 2014 sa stal aj Majstrom sveta. Vo svojom obore prešiel takmer celý svet a stretol sa s tými najmodernejšími trénerskymi metódami vo svete. Je pripravený Vám pomôcť , či už ste začiatočník, pokročilý alebo profesionálny športovec.

Kontakt:

tower115@golemclub.sk

  
Adam Šimonič

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK Bratislava – odbor šport pre zdravie

Špecializácia:
rozvoj pohybových schopností, redukcia telesnej hmotnosti, rozvoj sily a kondície, zlepšenie hlbokého stabilizačného systému, pri tréningu využíva pomôcky ako TRX, bosu, kettlebell, expandery.

Mohlo by Vás zaujímať:
Adam je aktívny športovec venuje sa ľadovému hokeju od svojich 7 rokov. Seniorský reprezentant v in-line hokeji. Pôsobil v HC SLOVAN Bratislava, kde sa stretol s modernými tréningovými metódami v oblasti kondičného tréningu (či už u začiatočníkov alebo profesionálnych športovcov). Spolupracuje aj s niekoľkými reprezentantami v golfe v oblasti kondičnej prípravy. Adam je pripravený vám pomôcť.

Kontakt:

tower115@golemclub.sk

  

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M