AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
EUROVEA
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Jacuzzi

Rezervácie: Golem Health Club Eurovea funguje na báze klubu. Majitelia členských kariet majú do jacuzzi voľný vstup.


Popularita masážnych bazénov v posledných rokoch výrazne stúpa. A to jednoznačne právom. Pobyt v týchto bazénoch je ideálnym relaxom po akomkoľvek náročnom cvičení vo fitnescentre. Masážne bazény majú výraznú schopnosť napomáhať regenerácii organizmu.

Nie je nič nového, ak povieme, že liečbu vodou ľudia používajú na rôzne choroby, no najmä na regeneráciu tela a duše. Cvičencom po tréningu masážny kúpeľ v horúcej vode prináša úľavu a zlepšuje flexibilitu a koordináciu unavených končatín. To už nehovoriac o veľkom význame pri zotavovaní poraneného alebo presileného svalstva vo vode formou vodnej masáže alebo jednoducho ponorením sa do primerane horúcej vody.

Ľudia, ktorí pravidelne používajú masážny bazén, sa cítia lepšie a majú nepochybne i lepší spánok. Pre niektorých sa masážny bazén dokonca stáva až hotové afrodiziakum. Horúca voda doplnená masážou tela primerane podporuje krvný obeh a činnosť lymfatických žliaz. Unavené tkanivo tak získava lepší prístup ku kyslíku a k blahodarným živinám. Relaxačný, ale aj ozdravný proces sa umocňuje. Navyše zároveň tým, že prúdiaca voda nadľahčuje telo, klesá napätie vo väčšine svalových skupín. Telo sa postupne dostane do stavu úplnej relaxácie.

Názov Jacuzzi je podľa siedmich bratov, ktorí okolo roku 1900 emigrovali z Talianska do USA. Boli to strojníci, venovali sa oprave strojov, ich zdokonaľovaniu a využívaniu na nové, dovtedy nepoužívané účely. Produkcii masážnych bazénov sa začali venovať až ich potomkovia. Prvé takéto zariadenia uviedli na trh v roku 1968 a od prvého dňa až dodnes sú vyhľadávaným artiklom pre všetky sociálne skupiny.

Naväzujúce novinky
Galéria fotiek
#

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Členstvá
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M