Golem Club je synonymum pre fitness, oddych a zdravý životný štýl. Dávame fitness centru nový spôsob vnímania, aby si sa vo svojom fitku cítili/a príjemne. Preto kladieme dôraz na modernosť, pokrokovosť, vždy usmievavý personál a individuálny prístup ku každému. Tvoje úspechy sú našou radosťou a k ich dosahovaniu ti chceme pomáhať.

Kde nás nájdeš?

Fitness centrá Golem Clubu môžeš navštíviť v piatich slovenských mestách. V Bratislave, Košiciach, Žiline, Martine a Poprade.

Na čo sa môžeš vo fitness centre tešiť?

V prvom rade sa zoznámiš s naším personálom, ktorý tvoria profesionáli, ale hlavne fajn ľudia. Zoznámia ťa s prostredím a všetko ti vysvetlia. Budeš mať dostatok priestoru na svoj tréning v klimatizovanom prostredí s modernými posilňovacími strojmi.


Nájdeš tu kardio, fitness, funkčnú aj performance zónu. Vo vybraných prevádzkach sa môžeš tešiť aj na plavecký bazén, wellness, masáže, box arénu, aerobikovú sálu či solárium. Viac o vybavení v konkrétnych prevádzkach sa dozvieš v našej sekcii O Goleme alebo na stránkach jednotlivých prevádzok.Čo si potrebujem doniesť?

Vlastný visiaci zámok, chuť cvičiť, uterák a čistú obuv :)

Nachádza sa vo fitku aj ženská zóna?

V našich fitness centrách si vieš vďaka prehľadu vyťaženosti pozrieť časy, kedy je vo fitku najmenej ľudí. Vďaka desiatkam posilňovacích strojov nie je problém zacvičiť si bez akéhokoľvek čakania či obmedzenia. Ženské zóny u nás nenájdeš, no môžeme ťa ubezpečiť, že si zacvičíš na jednotku :)

Ako fungujú vstupy?

Najskôr sa registruješ a následne dostaneš Golem kartu, ktorá ti bude slúžiť ako tvoj identifikátor, preto sa bez nej nedostaneš do priestorov fitness centra. Každý má svoju kartu, preto nemôžeš na jednu kartu zobrať kamoša či kamošku. Cvičiť môžeš neobmedzene, toľkokrát do týždňa, koľko len chceš. Vďaka Golem karte môžeš navštíviť všetky naše fitness centrá v ktoromkoľvek meste.

Koľko to stojí?

S Golem Passom platíš iba za to, čo využívaš. V ponuke nájdeš množstvo passov, z ktorých si vyberieš ten, ktorý ti bude najviac sedieť. Pozri si náš cenník a vyber si ten najvýhodnejší.

Dá sa cvičiť aj s osobným trénerom?

Záleži nám na tvojom zdraví a zvládnutí tvojich tréningových cieľov. Preto u nás nájdeš iba školených odborníkov vo svojej oblasti, ktorí pristupujú ku každému individuálne. Pozri si ich vizitky v našej trénerskej sekcii.
ONE PASS (fitness + skupinové cvičenia)

 

  • Platnosť1 mesiac
  • Neobmedzený počet vstupov

OFF PEAK ONE PASS (fitness + skupinové cvičenia)

 

  • Platnosť1 mesiac
  • Neobmedzený počet vstupov

VISIT PASS

 

  • Platnosť7 dní
  • Neobmedzený počet vstupov

ONE PASS ročný (fitness + skupinové cvičenia)

 

  • Platnosť1 rok
  • Neobmedzený počet vstupov

OFF PEAK ONE PASS ROČNÝ (fitness + skupinové cvičenia)

 

  • Platnosť1 rok
  • Neobmedzený počet vstupov
Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku