Aktuality

Hľadáme golemákov

Poď s nami meniť svet fitness!

Už je to viac ako 20 rokov čo je Golem Club na trhu. Spolu s našimi zamestnancami a klientami sme vyrástli do najväčšej siete fitnes centier na Slovenku s prevádzkami od východu až po západ. Našou prioritou je ponúkať kvalitné a dostupné služby pre širokú verejnosť. Golem Club nie je len fitko, je to priestor pre aktívny oddych a dosahovanie individuálnych osobných cieľov, nech sú akékoľvek. Okrem fitnes v Goleme nájdeš aj skupinovky, plavecké bazény, wellness, squash, masáže, fyzioterapiu a plaveckú školu. Počas vyše 20 rokov sme spolupracovali a stále spolupracujeme s najväčšími lokálnymi značkami ako Markíza, GymBeam, TA3, Startitup, RTVS, Univerzita Komenského, Nebbia, Fun Rádio a mnoho iných. 

Aj ty môžeš byť súčasťou našich projektov a v Goleme si vybudovať zaujímavú kariéru ako tréner, prevádzkový manažér alebo v administratíve.

Podporíme ťa v tvojom rozvoji, či už si študent alebo skúsený profík. Naši ochotní a priateľskí kolegovia ťa radi zaučia do všetkého, čo bude treba, a budú tvojou každodennou podporou. Máme prepracovaný plán vzdelávania formou interných a externých školení, vrátane možnosti získania certifikácií. Naše priestory ti ponúkajú vynikajúce možnosti na získavanie klientely a radi ťa podporíme v propagácii tvojho trénerského profilu. U nás je každý dôležitý a nové nápady a inšpirácie si ceníme – aj ty budeš prispievať svojimi nápadmi, aby sme sa neustále zlepšovali.

Golem Club hľadá nových kolegov, takže ak chceš byť súčasťou Golem rodiny, neváhaj a daj nám o sebe vedieť reakciou na niektorú z voľných pracovných ponúk alebo e-mailom na recruitment@golemclub.sk .

Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku