Aktuality
Kvalifikovaní osobní tréneri

Kvalifikovaní osobní tréneri

Klimatizované priestory

Klimatizované priestory

Moderné vybavenie

Moderné vybavenie

Široká škála služieb

Široká škála služieb

Online rezervácie

Online rezervácie

Víta vás najväčšia a najkvalitnejšia sieť fitnescentier na Slovensku!

Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl. Od začiatku svojho pôsobenia ponúka nový spôsob vnímania fitnes pre širokú verejnosť. Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi.

Registráciu a nákup passov vybavíte pohodlne online na našom webe. Na vstup/výstup z prevádzky slúži mobilná aplikácia Golem Club, ktorú si zdarma stiahnete z vášho mobile store. Pri návšteve je potrebné mať vlastný visiaci zámok na skrinku v šatni, ktorý si viete zakúpiť aj priamo na prevádzke v samoobslužnom vendingu. 

Všetky naše prevádzky sú samoobslužné to znamená, že registrujete svojpomocne a jednoducho buď online na našom webe alebo na samoobslužnom KIOSKU priamo na prevádzke. Pri prvej návšteve je potrebné sa overiť preukazom totožnosti (občianskym preukazom alebo cestovným pasom). Následne vám slúži na vstup (výstup z prevádzky už len Golem Club mobilná aplikácia. V prípade potreby je na vstupe telefónne číslo na trénera na službe, ktorý vám vždy rád a ochotne pomôže.

GOLEM CLUB ponúka:

  • Viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti fitness a zdravého životného štýlu
  • Moderné vybavenie
  • Klimatizované priestory
  • Kvalifikovaných osobných trénerov
  • Širokú škálu služieb
  • Možnosť rezervácie a nákup passov online 
  • Spolupráca s firmami v oblasti zamestnaneckých benefitov
  • Bazény + Wellness na troch prevádzkach

GOLEM CLUB RELAXX Bratislava 
Je vlajkovou loďou bratislavských fitness centier. S rozlohou viac ako 3200 m² je vybavená 50 posilňovacími a 45 kardio strojmi značky Star trac, vrátane schodov Master stairs. Fitnescentrum je vybavené pomôckami Power gears. Samostatná kardio, fitness, funkčná a performance zóna (vybavená vzpieračskými pódiami) sú samozrejmosťou. Ponúkame skupinové cvičenia v 4 sálach, saunové ceremoniály, akcie pre klientov a navyše aj detský kútik. Wellness zahŕňa – 4 sauny (parná, fínska, bylinková, infrasauna), vírivku, ochladzovací bazén a 20 m plavecký bazén. Taktiež ponúkame solárium a služby maséra. Parkovacie miesta v podzemnej garáži. Uterák a plachtu dostanete pri každom vstupe.

GOLEM CLUB Bory Mall Bratislava
Ponúka 51 stanovíšť s posilňovacími strojmi značky STAR TRAC, 32 kardio zariadení, aerobic sálu, silovú zónu oddelenú klietkou, box zónu s ringom, plne vybavenú performance zónu, detský gym a solárium. 25 metrový plavecký bazén ktorý spĺňa podmienky asociácie FINA, detský bazén a relaxačný bazén s hydromasážnimi tryskami. Wellness sekciu (fínska sauna, parná sauna, ochladzovací kýbeľ,  ľadopád,  oddychová miestnosť, výhrevná lavica)  a  služby maséra a solárium.

GOLEM CLUB Aupark Bratislava
Ponúka 70 stanovíšť s posilňovacími strojmi značiek TECHNOGYM, 32 kardio zariadení, 1 squashový kurt, jedinečnú PERFORMANCE a funkčnú zónu, Aerobic sálu, Indoor Cycling sálu a strechingovú zónu. Taktiež ponúkame služby maséra.

GOLEM CLUB Avion Bratislava
Ponúka 55 stanovíšť s posilňovacími strojmi značky GRÜN SPORT, 25 cardio strojov značky STAR TRAC, dve vzpieračské pódiá značky FORWARD FITNESS. Okrem posilňovacej zóny ponúka veľkú aerobikovú sálu, funkčnú zónu, box arénu a rehabilitačné zariadenie.

GOLEM CLUB Central Bratislava
Ponúka 27 stanovíšť s posilňovacími strojmi značky TECHNOGYM, 24 kardio zariadení, 1 aerobikovú sálu. Svoje služby rozširujeme o 25 m plavecký bazén s hĺbkou 130 cm, 5 m detský bazén s hĺbkou 30 cm, vírivú vaňu, veľkú letnú terasu a wellness s dvomi suchými saunami (fínska čistá sauna a fínska sezónna sauna), jednou parnou saunou, ľadovým dažďom a oddychovou miestnosťou. Taktiež ponúkame služby maséra.

GOLEM CLUB TOWER 115 Bratislava
Ponúka 34 posilňovacích strojov značky GRÜNSPORT, taktiež 15 kardio zariadení značky TECHNOGYM. Súčasťou fitness centra je funkčná zóna a aerobiková miestnosť.

GOLEM CLUB Aupark Žilina
Ponúka 45 stanovíšť špičkových posilňovacích strojov značky STAR TRAC, kardio zónu s výbavou 48 strojov rôzneho zamerania, miestnosť na úpolové športy, vybavenie na funkčný tréning, boxovaciu miestnosť, aerobiková sála a solárium.

GOLEM CLUB Forum Poprad
Ponúka 40 stanovíšť špičkových posilňovacích strojov značky STAR TRAC, 22 kardio zariadení rôzneho zamerania, 2 vzpieračské pódia, plne vybavenú Performance zónu určenú na workout a crossfit, aerobic sálu a masáže.

GOLEM CLUB Aupark Košice
Ponúka 40 posilňovacích strojov značky TECHNOGYM, 26 kardio trenažérov, 2 squashové kurty, spinningovú miestnosť, aerobicovú miestnosť, 2 plne vybavené funkčné zóny. Ich súčasťou je 2x airbike, 2x veslovací trenažér, vzpieracie pódiá, náčinie na vzpieranie a funčkný tréning. Taktiež ponúkame terasu, ktorá je využívaná takmer celoročne na rôzne druhy skupinových cvičení.

GOLEM CLUB Tulip Martin

Ponúka 38 strojov značky TECHNOGYM, 20 kardio strojov tiež od značky TECHNOGYM. Ponúka taktiež performance zónu určenú na crossfit a workout oddelenú klietkou, v ktorej sa nachádzajú 2 vzpieračské pódia, 2 boxovacie vrecia a obrovská konštrukcia hrazdy. Pre milovníkov aerobiku máme k dispozícii aerobickú sálu s virtuálnymi hodinami. Vaša kondícia môže byť oveľa lepšia s našimi 5timi trénermi. Nákup passov a rezervácia skupinových cvičení je možná online formou cez web alebo Golem Club aplikáciu.


Naši tréneri

Služby

Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku