Niektoré naše prevádzky ponúkajú svojim zákazníkom služby maséra, pre objednanie na masáž kontaktujte vybranú prevádzku: 

Golem Club Aupark - +421 917 508 649  

Golem Club Avion - +421 917 508 646 alebo +421 917 508 641 

Golem Club Relaxx - +421 917 508 666

Golem Club Central - +421 917 508 645   

Golem Club Košice - +421 917 508 643 

Golem Club Poprad - +421 917 508 655 

Golem Club Bory -  +421 918 741 309 


Klasická masáž 


Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží. Je to súbor hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Masér stimuluje kožu, podkožie a najmä svaly pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia, ktoré spôsobujú zatvrdliny vo svaloch. Zatvrdliny na chrbte (odborne nazývané aj myogelózy) často krát spôsobujú bolesti nielen v mieste ich výskytu. Myogelózy sa pohybmi tela môžu presúvať a tým môžu dráždiť nervy a ich dráhy jednotlivých častí tela čo spôsobuje bolesť. Pravidelnými masážami u našich masérov Vám myogelózy nebudú robiť problémy. Klasická masáž tiež veľmi dobre pôsobí proti únave a stresu, ktorý denno denne pôsobí na každého z nás. Klasická masáž je veľmi príjemná a patrí k najefektívnejším masážam.

Športová masáž

Je najviac podobná klasickej masáži. Rozdiel je však v slede, rytme a intenzite vykonávania masážnych hmatov. Cieľom športovej masáže je dopomôcť športovcovi k podaniu maximálneho výkonu, a tiež urýchliť regeneráciu organizmu po výkone. Z tohoto dôvodu má i svoje špecifické rozdelenie na masáž prípravnú, pohotovostnú a masáž v prestávkach medzi jednotlivými výkonmi. Najúčinnejšia je masáž prípravná, ktorá má celkovo posilniť organizmus športovca. Hmaty sa prevádzajú tak, aby bol zlepšený odtok krvi a lymfy, a tým zosilenie odplavovania odpadových látok z tkanív. Dôsledkom toho je lepšie prekrvenie a výživa tkanív a tým i rýchlejšia regenerácia. Ďalšími sú masáže pohotovostné a masáže v prestávkach medzi výkonmi. Masáž pohotovostná sa vykonáva tesne pred výkonom alebo pred namáhavým tréningom a slúži ako súčasť rozcvičenia. V prípade potreby sa môže uskutočňovať ako dráždivá, alebo ukľudňujúca a tým významne napomôcť k regulácii predštartových stavov športovca. Masáž vykonávaná medzi výkonmi je v podstate podobná, avšak musí zaistiť aspoň čiastočnú regeneráciu po výkone. Po namáhavom výkone sa vykonáva masáž relaxačná. Pomáha telu zbaviť sa odpadových látok a navodzuje celkové ukľudnenie a uvoľnenie. Z tohoto dôvodu sa volia predovšetkým jemnejšie hmaty v pomalom tempe. V neposlednom rade, masáž nemalou mierou vplýva aj na psychické naladenie športovca a tým aj na jeho výkonnosť.

Masáž tváre a dekoltu

Masáž blahodarne pôsobí na pleť a pokožku, priaznivo pôsobí na pleť a celý organizmus. Spája v sebe prvky orientálnej masáže Shiatsu a západné techniky – odvodnenie, modelovanie a relaxácia. Stláčaním meridiánov stimulujeme vnútornú energiu a navodzujeme uvoľnenie. Táto príjemná masáž prináša oddych, relaxáciu a pozitívne duševné naladenie.

Odporúča sa pre všetky vekové kategórie, pravidelne hlavne pri zrelšej, suchej pleti-1-2x do mesiaca. Preventívne pri mladšej pleti po 25 r. 1 x do mesiaca

Masáž pleti je najpríjemnejšou a najúčinnejšou formou boja proti starnutiu. Stimuluje bunky a napomáha odstraňovať toxíny. Pravidelnou masážou získa pleť lepší tonus, urýchli sa odstránenie odumretých buniek a tvorba nových. Lepším prekrvením získa pleť zdravú a prirodzenú farbu. Príjemná a relaxačná procedúra zlepší stav Vašej pleti a príjemne Vás uvoľní.

•Má relaxačný, blahodárny, regeneračný účinok
•Je vhodná aj pre mužov
•Zlepšuje prekrvenie kože •Priaznivo ovplyvňuje nervovú sústavu
•Pomáha proti migréne
•Odstraňuje z povrchu kože opotrebované rohové bunky – pleť nadobudne mladší vzhľad
•Uvoľňuje vývody mazových a potných žliaz
•Urýchľuje metabolizmus kože-znižuje vrstvu podkožného tuku
•Uvoľňuje kyselinu mliečnu zo svalov – klesá únava
•Preventívne pôsobí na elimináciu vrások a jaziev


Reflexná masáž

Vykonáva sa na tele pacienta, bez použitia oleja, s cieľom odstrániť chorobné zmeny na koži a v tkanivách. Pôsobí na nervový systém, ktorý je hlavným riadiacim systémom v organizme človeka. Pri masáži dráždime receptory a to sa prenáša dostredivými dráhami do mozgu. Odtiaľ vychádzajú spätné reakcie do kože a podkožia, svalov a orgánov, čím dochádza k ich lepšiemu prekrveniu.


Celková dĺžka masáže je 55 minút v prípade hodinovej masáže a 25 minút  v prípade pol hodinovej masáže. 5 minút z celkového času masáže je vyhradených na hygienickú prípravu na masáž.

Rozvrhy a rezervácie

{{ branchstoreName }}, {{ filterName }}

{{header.name ? header.name : 'Začiatok'}}

{{ emptyText }}

Squating golem
{{ row.time }}
Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku