Aktuality

Ak milujete hudbu a tanec, chcete pravidelne cvičiť a súčasne sa aj zabávať, tak je pre vás ideálna zumba. Čo je ZUMBA? Je to fenomén, ktorý ovládol celý svet. Zumba je názov tanečného fitnes programu, ktorý v 90. rokoch minulého storočia vytvoril tanečník a choreograf Alberto „Beto“ Perez z Kolumbie. Dnes je zumba doslova šialenstvom vo viac ako 100 krajinách a ponúkajú ho s veľkým úspechom licencovaní inštruktori v desiatkach tisíc fitnes centier na celom svete.

Prečo je zumba taká populárna? Predovšetkým pre svoju rytmičnosť, efektívnosť pri tvarovaní postavy, zábavnosť a melodičnosť. Výrazne to umocňuje práve pestrosť tohto druhu fitnes cvičení. Fascinuje najmä atraktívna kombinácia dynamickej latinskoamerickej hudby a exotické tanečné pohyby. Cvičenie je postavené na princípe fázového tréningu. Pri ňom dochádza k účinnému spaľovaniu tukov vo všetkých častiach tela, za hodinu sa dá spáliť až 1 000 kalórií. Celým jeho obsahom je skvelá zábava v atmosfére party. A dôležité je i to, že nie je iba pre mladých ľudí, ale starším ideálne pomáha pri nadobúdaní stratenej kondície. Všetci si dokážu vyformovať postavu – nohy, brucho a zumba posiľňuje i srdce. Maximálne pozitívne je, že vás zbaví stresu a pomôže vypotiť všetky problémy.

Vo svete dnes poznáme viacero typov zumba kurzov. Predstavme si ich:
Zumba (pôvodný kurz Zumba) – zahŕňa základné rytmy ako merengue, foxtrot, salsa, cumbia, Reggaeton, ďalej brušný tanec, valčík, tango či samba;
Zumba Gold – kurzy sú určené pre staršiu generáciu;
Zumba Toning – kurzy sú zamerané na intenzívne spaľovanie kalórií a posiľňovanie;
Aqua Zumba – určená pre vekovú kategóriu 14+ a pripomína vodný aerobik;
Zumbatomic – pre dievčatá a chlapcov vo veku od 4 do 12 rokov, zahŕňa mestské typy tancov ako hip hop, reggaeton a pop s konceptmi ako koordinácia, disciplína, istota a teamwork.

Odvtedy, čo Beto v roku 1999 priniesol zumbu do Spojených štátov, stalo sa toto na tanci založené fitnesové cvičenie jedným z najrýchlejšie sa rozširujúcich šialenstiev na celom svete. Zumba, tento úžasný fenomén, je skutočne nesmierne nákazlivá. Ľudí všetkých vekových kategórií očarí hudba, jednoduché tanečné pohyby a v neposlednom rade výsledky, ktoré sú viditeľné postupným skrášľovaním postavy.

Beto navštevoval brazílsku tanečnú akadémiu Márie Sanfordovej. Tam sa neskôr stal inštruktorom a tanečným choreografom pre verejne známe osobnosti vrátane napríklad Shakiry. Beto Perez najprv vytvoril vlastné kurzy a v roku 1999 ich po svojich niekoľkých návštevách v Miami špeciálne naprogramoval len pre ženy. Prelom priniesla náhoda. Pri poslednej z návštev v USA si zabudol so sebou priniesť doprovodnú hudbu, ktorú skombinoval ešte v Kolumbii a používal ju pri svojich kurzoch v Brazílii. Ako náhradu musel použiť pásku s latinskoamerickou tanečnou hudbou. A úspech bol na svete! V záujme propagácie sa Beto zakrátko spojil s podnikateľom Albertom Perlmanom.

Program Zumba na začiatku nového tisícročia úspešne spropagoval a dal mu jeho celosvetový význam práve Perlman. Úspech priniesol najmä koncept tanečných kurzov. Tento program je kombináciou latinskoamerickej a svetovej hudby s tancom so zámerom urobiť cvičenie zábavnejším.

Príďte i vy medzi nás, zistíte to na vlastnom tele!

Cenník

Zobraz všetky

ONE PASS (fitness + skupinové cvičenia)

GOLEM ONE PASS kombinuje vstup do fitness aj na skupinové cvičenia!

 

 • Platnosť 1 mesiac
 • Neobmedzený počet vstupov

OFF PEAK ONE PASS (fitness + skupinové cvičenia)

OFF PEAK GOLEM ONE PASS kombinuje vstup medzi 9:00 - 15:00 do fitness aj na skupinové cvičenia!

 

 • Platnosť 1 mesiac
 • Neobmedzený počet vstupov

1 DAY PASS (fitness + skupinové cvičenia)

Jednorázový časovo neobmedzený vstup do fitnes platný v deň zakúpenia

 

 • Platnosť 1 deň
 • Počet vstupov 1

VISIT PASS (fitness + skupinové cvičenia)

Visit PASS ponúka neobmedzené využívanie fitness a skupinových cvičení na danej prevádzke počas siedmich dní.

 

 • Platnosť 7 dní
 • Neobmedzený počet vstupov

ONE PASS ročný (fitness + skupinové cvičenia)

GOLEM ONE PASS kombinuje vstup do fitness aj na skupinové cvičenia!

 

 • Platnosť 1 rok
 • Neobmedzený počet vstupov

OFF PEAK ONE PASS ROČNÝ (fitness + skupinové cvičenia)

OFF PEAK GOLEM ONE PASS kombinuje vstup medzi 9:00 - 15:00 do fitness aj na skupinové cvičenia!

 

 • Platnosť 1 rok
 • Neobmedzený počet vstupov

Rozvrhy a rezervácie

{{ branchstoreName }}, {{ filterName }}

{{header.name ? header.name : 'Začiatok'}}

{{ emptyText }}

Squating golem
{{ row.time }}
Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku