Unikátny bazénový komplex v Bory Mall! - Otvorený !

Unikátny bazénový komplex v Bory Mall! - Otvorený !

02.09.2019

Golem Club otvára v Bory Mall unikátny
bazénový komplex s 25 metrovým bazénom

 
Najväčšia sieť fitness centier na Slovensku Golem potvrdzuje svoje líderstvo na trhu. Po úspešných projektoch z celého Slovenska prináša do obchodného centra Bory Mall unikátny projekt – samostatný bazénový komplex, ktorý sa stane súčasťou fitness centra. Komplexu dominuje 25 metrový plavecký bazén z 8 plaveckými dráhami a celý je umiestnený v novej budove, ktorá bola pre tento účel pristavená ku obchodnému centru. Plavecký bazén je postavený podľa štandardov Medzinárodnej plaveckej asociácie FINA, spĺňa všetky najmodernejšie kritériá a môžu sa v ňom organizovať plavecké preteky a súťaže.
 
„Bratislava vo všeobecnosti trpí nedostatkom kvalitných krytých plaveckých bazénov, takže toto rozhodnutie je aj našou odpoveďou na situáciu na trhu. Na druhej strane ale máme skúsenosti z iných centier, kde sa prepojenie fitness a wellness ukázalo byť veľmi efektívne. Bory Mall je pre takýto projekt ideálne miesto a je to pridaná hodnota nielen pre fitness centrum, ktoré tam máme, ale aj pre celý obchodné centrum a jeho okolie“, povedal konateľka PREMIUM FIT s.r.o Alexandra Beljajevová.

Variabilné možnosti využitia
Bazénový komplex sa otvára už v septembri a okrem veľkého plaveckého bazéna s kompletným zázemím prináša aj relaxačný bazén so sedením a wellness centrum s fínskou aj parnou saunou, ľadovým vedrom a relaxačným zázemím.
Centrum umožní návštevníkom 1,5 hodinové jedno rázové vstupy, alebo celodenné vstupy a tiež 5-10 vstupové passy, ktoré budú v platnosti 3 mesiace po aktivácii. „Cieľom je vytvoriť dostatočne širokú škálu možností tak, aby mala zmysel pre pravidelných, ale aj náhodných návštevníkov“, vysvetľuje Alexandra Beljajevová.

Pravidelné programy a akcie
V centre bude fungovať plavecká škola – kurzy plávania pre deti od veku 4 rokov s plaveckým trénerom a kurzy plávania pre dospelých pre všetky kategórie plaveckej úrovne. „V podstate začíname na úrovni plaveckého začiatočníka a končíme až na úrovni výkonnostného plávania. Všetko pod dohľadom trénera a v podmienkach, ktoré sa dajú prirovnať ku profesionálnym. Keďže náš plavecký bazén má až osem dráh, čo je najviac v Bratislave, môžeme túto škálu služieb poskytovať a to bol aj cieľ“ hovorí Beljajevová a dodáva, že pre individuálnych záujemcov bude k dispozícii aj možnosť prenájmu plaveckej dráhy pre individuálne tréningy.
V centre nebude chýbať ani populárny AQUA Aerobic a vo welness centre zase sauna ceremoniály pod vedením skúseného „sauna mastra“. Relaxačné a športové masáže sú už len samozrejmosťou.
„Celý projekt aj prvé balíky služieb sme nastavovali tak, aby si ľudia a návštevníci bazénového centra našli každý to svoje. V priebehu času bude postupne pridávať aj na základe zákazníckych prieskumov a zistení všetko, čo bude v našich možnostiach a o čo ľudia prejavia záujem“, dodáva na záver Alexandra Beljajevová.