Martin Bobek

Vzdelanie:
Martin má za sebou štúdium na Fakulte telesnej východy a športu UK v Bratislave a momentálne študuje odbor Fyzioterapia na UCM v Trnave.


Špecializácia:
Pri tréningoch sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a silových schopností, formovanie postavy pomocou funkčných tréningov. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX, Bossu, Overball a využíva poznatky z tréningu Crossfitu a štúdia fyzioterapie. Má trénerskú špecializáciu ako kondičný tréner a tréner kanoistiky, je certifikovaných masérom. Absolvoval mnohé kurzy a školenia na rozšírenie kvalifikácie v oblasti kondičného športu, fitness a výživy. Ako tréner pracuje od roku 2014 v Golem Club Relaxx.


Mohlo by Vás zaujímať:
Pochádza z vodáckej rodiny (starý otec Tibor Polakovič bol reprezentant v rýchlostnej kanoistike – 6. miesto na OH 1960 v Ríme), mama Jana reprezentantka v rýchlostnej kanoistike (účastníčka OH 1980 v Moskve), otec Tomáš juniorský reprezentant v rýchlostnej kanoistike. Sám sa od 13 rokov venuje kanoistike pretekársky, v roku 2007 sa ako juniorský reprezentant zúčastnil ME a MS v kanoistickom maratóne.

Má trénerskú špecializáciu ako kondičný tréner a tréner kanoistiky, je certifikovaným masérom. Absolvoval mnohé kurzy a školenia na rozšírenie kvalifikácie v oblasti kondičného športu, fitness a výživy. Ako tréner pracuje od roku 2014 v Golem Club.

Pod jeho vedením trénovali napríklad herci Pavol Plevčík, Peter Makranský, hviezda markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome Dárius Koči, tanečnica z Let's Dance Natália Glosíková, speváčka Kristina či herečka Karin Olasová.

5.0

Hodnotil 1 zákazník

Hodnotenie zákazníkov

Pre hodnotenie trénera sa musíte prihlásiť

Prevádzky, kde Martin trénuje:

RELAXX BRATISLAVA

Rozvrhy a rezervácie

{{ branchstoreName }}, {{ filterName }}

{{header.name ? header.name : 'Začiatok'}}

{{ emptyText }}

Squating golem
{{ row.time }}

Ďalší tréneri

Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku