Dominik Antl

Vzdelanie:

Slovenský zväz kickboxu v spolupráci s Katedrou telesnej výchovy a športu Filozofickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici - Certifikovaný tréner I. stupňa odbor Kickbox

Špecializácia: 

Dominik sa zameriava na osvojenie techník kickboxu, boxu, thajského boxu. Formovanie postavy a redukciu telesného tuku pomocou bezkontaktných tréningov kickboxu, kruhových tréningov. Silovo - kondičný rozvoj amatérskych ale aj vrcholových športovcov. Príprava a následná možnosť usporiadania amatérskych zápasov v kickboxe, thajskom boxe, boxe. Ďalšou samostatnou špecializáciou je poradenstvo v oblasti výživy, vypracovanie stravovacieho plánu na mieru ale aj odborné predsúťažné výživové poradenstvo. Výhodou je možnosť tréningov v anglickom jazyku.

Mohlo by Vás zaujímať:

Dominik sa športu začal poriadne venovať až v 16tich rokoch - po roku tvrdej driny prešiel 20 kilovou premenou a rozhodol sa posunúť svoje telo na nové úrovne. Vo veku 17 rokov vyskúšal svoj prvý tréning thajského boxu. Po roku tréningov nastúpil do amatérskeho ringu kde sa predral ligou až do titulového zápasu amatérskeho majstra Slovenska. Po tomto míľniku prešiel do profesionálneho ringu kde dosiahol titul Slovenského Profesionálneho Šampióna organizácie WKU. V roku 2018 bol nominovaný do Slovenskej reprezentácie v kickboxe. Zápasil po celom svete no jeho najcennejší zápas sa udial v mekke Thajského boxu - na najznámejšom štadióne sveta - Lumpinee v Bangkoku. Po 40tich zápasoch v roku 2018 začal svoje skúsenosti odovzdávať v domácom klube na pozícii trénera. Vo svojom odbore sa naďalej vzdeláva a získava cenné skúsenosti aj z iných oblastí športu.

5.0

Hodnotil 1 zákazník

Hodnotenie zákazníkov

Pre hodnotenie trénera sa musíte prihlásiť

Prevádzky, kde Dominik trénuje:

RELAXX BRATISLAVA

Ďalší tréneri

Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku