AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
EUROVEA
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Performance

PERFORMANCE by GOLEM je plne vybavený tréningový priestor podľa konceptu zahraničných performance centier, v ktorých trénujú vrcholoví športovci NHL, FNL a iných športových líg. V týchto priestoroch nájdete to najlepšie, čo momentálne športový trh ponúka; a to činky a pódia na vzpieranie od ELEIKO, spoločnosti ktorej výrobky použili na olympijských hrách v Londýne. Priestor má kapacitu pre 6 až 8 osôb a môžete si v ňom vyskúšať podmienky vrcholových športovcov podľa vašich predstáv alebo si zatrénovať pod vedením našich kondičných trénerov, ktorí si pre vás pripravili rôzne druhy silových tréningov až po techniky silových cvičení či vzpierania.

 

ROZVRH platný od 15.3. 2016 si pozrite tu.

Videá z PERFORMANCE zóny nájdete nižšie: 

http://www.youtube.com/watch?v=gPWOGOYRxHQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=dL-qYSnXgSY 

 

GABO

ŠKOLA DREPU

Drep je komplexný tréningový prostriedok, ktorý je medzi odborníkmi silovej prípravy považovaný za povinnú zložku kondičnej prípravy. Okrem preferovaného prostriedku v rozvoji silových schopností dolných končatín predstavuje pohybový základ špeciálnych tréningových prostriedkov. Cieľom série tréningových jednotiek je osvojenie správnej techniky hlbokého drepu. Počas tréningov sa vytvorí zásobník cvičení, ktoré sú zamerané na zdokonaľovanie vybraného komplexného pohybu a zároveň predstavujú východisko obohatenia obsahu kondičnej prípravy.

Škola drepu, ktorá sa riadi overenou didaktikou nácviku a zdokonaľovania má popri uvedených priorít vytýčené ciele:

- správne segmentálne nastavenie tela,

- dosiahnutie požadovanej kĺbovej pohyblivosti a rozsahu pohybu,

- prevenciu zranení vychádzajúcich z nesprávnej realizácie vybraného tréningového

  prostriedku,

- správnu techniku prevedenia rôznych variácií drepu,

- rozvoj vybraných kondičných schopností bez doplnkovej záťaže,

- odporúčania pre klientov rešpektujúc ich individuálne predpoklady.

 

GABO

ŠKOLA VZPIERANIA reflektuje súčasný trend uplatnenia komplexných tréningových prostriedkov v kondičnej príprave. Cieľom série tréningových jednotiek je osvojenie disciplín olympijského dvojboja (trh a nadhod) ako aj špeciálnych tréningových prostriedkov používaných v kondičnej príprave iných športov. Okrem nácviku a zdokonaľovania ponúka Škola vzpierania aj možnosť rozvoja rýchlostno-silových schopností aplikáciou prostriedkov vzpierania, ako aj návod pre implementáciu naučených pohybových prvkov do individuálnej kondičnej prípravy.

 

 

BORIS

CIRCUIT TRAINING 

Je intenzívny kruhový tréning, zameraný na kompletné precvičenie celého tela. Toto unikátne skupinové cvičenie pomôže efektívne zlepšiť nie len postavu, ale hlavne napomáha k zlepšeniu kondície, budovaniu svalovej hmoty a spevneniu stredu tela. Správna technika a prevedenie jednotlivých cvikov je jeden z najdôležitejších elementov pri tomto cvičení. Circuit training je určený pre všetky vekové kategórie, ciele sú vysoké a preto cvičíme vždy naplno. 

 

MICHAL

HIGHT INTENSITY TRAINING 

High intensity training je určený na rozvoj kondície, kombinujúci rôzne tréningové metódy a náradia. Medzi výhody HIT patrí jeho všestranné zameranie, snaží sa rovnomerne rozvíjať všetky zložky telesnej zdatnosti. Je určený pre ľudí ktorí nemajú žiadny špecifický cieľ a chcú len zlepšiť svoju kondíciu, vyformovať postavu alebo získať určitú športovú všestrannosť. Sústredí sa na neustále obmieňanie funkčných pohybov pri vysokej intenzite a pomocou nich prispieva k vytvoreniu celkovej fyzickej kondície. 

 

LUPI

POWER TRAINING

 

Je tréning založený na rozvoj silových a funkčných schopnosti cvičenca v kombinácii s rôznymi metódami a náčiniami. Typ tohto tréningu je určený pre mužov aj ženy a pomôže vám v prekonávaní samého seba a dosiahnutí vašich požadovaných cieľov a maximálnych výkonov.

SIAHNI NA DNO SVOJICH SÍL V NOVÝCH PRIESTOROCH, POD ODBORNÝM VEDENÍM A S NOVÝM VYBAVENÍM, AKÉ NIKDE INDE NENÁJDETE.

 

DOMINIK

TOTAL BODY WORKOUT je posilňovacie a vytrvalostné cvičenie zamerané na formovanie celej postavy, spevnenie tela. Cvičenie je vhodné ako pre ženy tak aj pre mužov. Hodina prebieha v sprievode motivačnej hudby, cvičí sa prevažne s vlastnou váhou a s rôznymi modernými pomôckami ako sú trx, expandéry, kettlebells.

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok

Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M