Viera Lešková

Vzdelanie 

Fakulta Zdravotníckych vied UCM v Trnave- odbor fyzioterapia

V rámci vysokoškolskej praxe sme mali možnosť navštíviť veľké spektrum zdravotníckych zariadení, v ktorých som sa mohla stretnúť s rôznymi typmi ochorení, úrazmi, vrodenými chybami, či postihnutiami u pacientov každého veku. Taktiež som mala možnosť zúčastniť sa na detskom skoliotickom tábore pre deti, ktorý ich mal naučiť zodpovednosti a cvičeniu, tým im do života vniesť pohyb ako každodennú súčasť ich života. Fyzioterapiu vnímam ako poslanie motivovať ľudí každého veku k pravidelnému pohybu, ktorý považujem za neoddeliteľnú súčasť prevencie chorôb a vedenie zdravého životného štýlu.

Vo svojej práci sa zaoberám problémami neurologického charakteru - CMP, VAS, paréza n.facialis, ochorenia a úrazy chrbtice, skolióza, kyfóza. Ďalej úrazmi,  zápalovými ochoreniami, ochorenia gynekologického charakteru  a pooperačné stavy.

Pri svojej práci využívam profesionálny a individuálny prístup, nakoľko každý z nás je iný a následne podľa stavu pacienta, vyberám vhodnú terapiu. Neodmysliteľnou súčasťou mojich terapeutických postupov sú mäkké a mobilizačné techniky, postizometrická a antigravitačná relaxácia, hydroterapia, SM systém, Kaltenbornova metodika a bankovanie. V rámci fyzikálnej liečby aplikujem elektroterapiu, ultrazvuk, magnetoterapiu, termoterapiu, bioptronovú lampu.

5.0

Hodnotil 1 zákazník

Hodnotenie zákazníkov

Pre hodnotenie trénera sa musíte prihlásiť

Prevádzky, kde Viera trénuje:

FYZIO & RHB AVION

Ďalší tréneri

Golem One Pass

Golem One Pass

Užívajte si neobmedzené fitko aj skupinovky v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku